Рефлекси и мускулатура

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот firen » 01 Фев 2008, 23:02

Здравейте!
Можете ли да предложите някаква идея за достигане на острота при рефлексите и мускулатурата на човека за един ден ?
Става въпрос за бойни рефлекси..
Интересувам се дали няма някакъв начин да си приведа състоянието във възможно най-добрата физическа форма за един ден (рефлекси, концентрация и мускулатура най-вече) ?
Не знам дали го обясних както трябва.. :oops:
Благодаря предварително.
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот avanabil » 01 Фев 2008, 23:32

firen написа:Здравейте!
Можете ли да предложите някаква идея за достигане на острота при рефлексите и мускулатурата на човека за един ден ?
Става въпрос за бойни рефлекси..
Интересувам се дали няма някакъв начин да си приведа състоянието във възможно най-добрата физическа форма за един ден (рефлекси, концентрация и мускулатура най-вече) ?
Не знам дали го обясних както трябва.. :oops:
Благодаря предварително.


Категорично НЕ! Несъстоятелно е да си поставяш срокове дори за по-безобидни неща като например по-бързо мигане на очите. Тук се намесваш в рефлексите и процесите на мускулните групи. Не казвам, че идеята ти е невъзможно да се реализира, но не и за 1 ден. Нереалистично е, откъдето и да го погледнеш.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Nemezius » 01 Фев 2008, 23:36

Е, поне за концентрацията- може- медитация.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот firen » 01 Фев 2008, 23:41

avanabil написа:
Категорично НЕ! Несъстоятелно е да си поставяш срокове дори за по-безобидни неща като например по-бързо мигане на очите. Тук се намесваш в рефлексите и процесите на мускулните групи. Не казвам, че идеята ти е невъзможно да се реализира, но не и за 1 ден. Нереалистично е, откъдето и да го погледнеш.

Какво имаш предвид под срокове ? Искаш да кажеш, че е невъзможно да се постигне това за цял ден - т.е. за по-малко от ден ако изобщо е възможно или че самата подготовка ще отнеме прекалено дълго време ? Не те разбрах.. :)
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот ExalTeD_0ne » 01 Фев 2008, 23:45

firen написа:Здравейте!
Можете ли да предложите някаква идея за достигане на острота при рефлексите и мускулатурата на човека за един ден ?
Става въпрос за бойни рефлекси..
Интересувам се дали няма някакъв начин да си приведа състоянието във възможно най-добрата физическа форма за един ден (рефлекси, концентрация и мускулатура най-вече) ?
Не знам дали го обясних както трябва.. :oops:
Благодаря предварително.


Няма начин!
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот avanabil » 01 Фев 2008, 23:50

firen написа:
avanabil написа:
Категорично НЕ! Несъстоятелно е да си поставяш срокове дори за по-безобидни неща като например по-бързо мигане на очите. Тук се намесваш в рефлексите и процесите на мускулните групи. Не казвам, че идеята ти е невъзможно да се реализира, но не и за 1 ден. Нереалистично е, откъдето и да го погледнеш.

Какво имаш предвид под срокове ? Искаш да кажеш, че е невъзможно да се постигне това за цял ден - т.е. за по-малко от ден ако изобщо е възможно или че самата подготовка ще отнеме прекалено дълго време ? Не те разбрах.. :)


Nemezius, прав си за концентрацията. Освен ако не е абсолютно начинаещ.
Firen, имам предвид времето, което ще ти е необходимо да сведеш целия този процес до някакви физически параметри. Концентрацията е пътя, но трябва да си на безупречно високо ниво, което обаче не изключва времето за проявление.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот venus » 02 Фев 2008, 08:22

Медитацията е пътят и за мен. Но ако нямаш известен опит, ще ти бъде трудно. Което пък не ти пречи да опиташ, нищо не губиш.

Ако искаш можеш да пробваш по метода на Силва. Лягаш, затваряш очи, броиш от 100 до 1, като понижаваш номера на числата при всяко вдишване. След това мислено си представяш екран или сцена или бойно поле, ако искаш, където представяш себе си в сегашната си форма. На това не се застоявай много, а веднага отмести поглед наляво, където пък си се представи във формата, която желаеш. Можеш да визуализираш бойна сцена, в която побеждаваш един или повече противници. Ако имаш един ден и повториш това три пъти за деня, през няколко часа, може да има ефект. Но зависи от концентрацията ти и спокойствието ти.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот firen » 03 Фев 2008, 11:24

Благодаря на всички!
Имам известен опит с медитацията и точно това питах - някаква по-специална техника и напътствия. Относно времето - не ми е проблем. Питах по принцип ;)
Благодаря отново, ако желаете можете да заключите темата.
Аватар
firen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Ное 2007, 20:41

Мнениеот Abathor » 04 Фев 2008, 21:55

Използвай бойни талисмани ако чак толкова ти трябват "подобрения".
Ако се напомпаш с много енергия също ще постигнеш повече издържливост и бързина.

Ако искаш вещества по голяма доза кафе върши добра работа.
Ефедрина е мощен стимулант но ако ще се съзтезаваш не е добра идея да го ползваш.Опитвал съм го на тренировки по бокс ефекта е удивителен.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот Cagliostro » 11 Фев 2008, 16:31

Може и за по-малко от минута стига така да паднеш ,без никакво съпротивление,без никакъв страх без никаква умисъл,напълно успореден на гравитацията.Това ще те направи свободен от всички тия условности които правят попнятия като "Бойни Техники" съществени.
Остротата и интензивноста на рефлексите зависи от сексуалната енергия.
In Gods We Trust
Аватар
Cagliostro
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Фев 2008, 14:35
Местоположение: Германия

Мнениеот heress » 12 Фев 2008, 20:16

Гневът му е майката бате 8) .....Без да побеснееш нищо не става.

Ако тряа счупиш кофата на някой и тряа да се понапомпаш за един щити предложа следната програма:
Лягаш по по-нормално време предишната вечер (некъде към 12) ставаш кум 10 сутриннта Пускаш си здраво Хиподиол или няква друга пънкария излизаш на терасата гол до кръста, прайш еда серия лицеви и преси (колкот да стегнеш мускули, не да се уморяваш). Цел ден продължаваш да слушаш пънкарията, Обличаш някви по-удобни дрехи и се надъхваш здраво по пътя!!! може да блъскаш и удрящ квот ти е напът (ако ти помага) дървета пейки стени... кво доде... Ако не ти е по вкуса преди да се сбиеш пак направи една серия лицеви. Идеята е пак ти казвам да стеглеш мускулите, не да се преуморяваш. Гневът, да не чувстваш болка, А Яроста ще ти помогде да победиш.

--.> и най вече нема му се плашиш :wink:

Страхът е най големия ти враг. И наистина остротата на рефлексите и силата на мускулатурата зависят от сексуъалната енергия


icon_occasion
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот wiesmann » 14 Фев 2008, 15:08

firen написа:Здравейте!
Можете ли да предложите някаква идея за достигане на острота при рефлексите и мускулатурата на човека за един ден ?
Става въпрос за бойни рефлекси..
Интересувам се дали няма някакъв начин да си приведа състоянието във възможно най-добрата физическа форма за един ден (рефлекси, концентрация и мускулатура най-вече) ?
Не знам дали го обясних както трябва.. :oops:
Благодаря предварително.


За един ден е ясно,че няма да построиш Рим:)Единствения начин по,който можеш да постигнеш целта си е ако разбереш правилно понятието "обединяване на дух и тяло в едно".Медитацията е добро начало ,но искам предварително да ти дам няколко съвета от собствен опит.
Използвай медитацията като метод за изчистване на духа от сякакви мисли.
Другата стъпка е да разбереш какво е "вътрешна енергия".За целта е много важно да не се опитваш да си "я" представяш.Знам,че ще намериш много източници в интернет където се говори за визуализация:/Ефекта,който се поучава е самвнушение и нищо повече.Контролирането на енергията се осъществява по същтия начин както контролирането на физическите функций.
Темата е много дълга да ти я разяснявам на дълго и широко,ако имаш интерес да научиш повече ми пиши на съобщение.

Поздрави
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта