Честит 1 април :)

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот venus » 01 Апр 2008, 13:37

Съдят 75-годишна баба. Тя обяснява:
- Седя си аз в парка на една пейка, и до мен сяда един младеж. Почва да ми хвърля закачливи погледи, примъква се към мен, пуска ми ръка, почва да ми шепне нежно, казва че ме обича, посяга да ми разкопчае блузката... И аз стоя, какво да правя - от толкова години не съм била с мъж. А той изведнъж става и казва: "Честит първи април!". Е как да не го застрелям??

Честит 1 април на всички и много чувство за хумор! :P
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Black » 01 Апр 2008, 18:05

Прибира се внезапно мъж от командировка без предизвестие.Влиза в апартамента...няма никой...накрая влиза в спалнята и гледа жена му гола в леглото,гледа стреснато и трепери цялата...;)Мъжа веднага почва да търси любовника навсякъде-под леглото,в гърдероба,в килера,зад завесите,в тоалета,обхожда стайте...бе навсякъде ,но неможе да го открие.Бесен и възмутен излиза на терасата да изпуши една цигара ,за да се успокой и ко да види:долу някакъв по бельо бяга...без да се замисли взема хладилника от кухнята и го мята по него.По време на делото в съда:
Първи свидетел:
-Ми прибирам се от командировка и гледам жена ми била с друг,видях го да бяга да бяга долу и го замерих с хладилника да не избяга...
Втори свидетел:
-Ми бягам си аз за здраве по потник и шорти и изведнъж...някакъв хладилник ме прасна...
Трети свидетел:
-Ми зъзна си аз в хладилника и....изведнъж усетих ,че летя...:)

Честит и весел първи април на всички и от мен:)
Аватар
Black
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Мар 2008, 16:20


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 104 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 104 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 104 госта