Покана

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Hesperos » 23 Апр 2008, 08:07

Здравейте.
Имаме честта да Ви съобщим, че се откри Национален он лайн събор за магия и окултизъм. В него ще премерят умения и знания магове и окултисти от форумите на цяла България, в опит да заслужат различни титли в зависимост от нивото, на което са решили да демонстрират своите умения.
Единствените условия за участие в събора са да сте навършили 18 години и да се занимавате с магия и/или окултизъм.

За повече подробности и записване за участие, посетете ни на:

този адрес
Аватар
Hesperos
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Апр 2008, 08:02

Мнениеот ultramarin » 23 Апр 2008, 10:12

1. Некой да не види нещо: ето и "Ясновидците" 2 - вече и онлайн, драги зрители

2. Суета... любимият ми грух.. пардон, грях...

3. имаше поне 4 сериозни противоречия в правилата Там-По-Линка и множество безмислици

4. Много от предложенията там-по-линка са били пробвани вече ТУК, в МеджикГейт и са в миналото му... не виждам смисъл да се връщаме назад в развитието си.

5. Махни поне това за 18те години, че е срам за твоите 32, дето си противоречи със "не-дискриминацията" и специалните правила "за по-малките" :) а също в радлена напреднали оправи поне противоречието между правило 3 и 4 ;) ... най-малкото да не са в последователни правича, че много бие на очи

6. във връзка с точка 2 от поста ми - ако Наградата, както бе споменато, е титла, в зависимост от нивото, на което ще да се участва и вида на представеното, то нема начин да ме заинтересоваш... предложи поне бутилка бира, ама поне от трилитровите, и нещо за ядене, че да се оправдае едната година дето ще се блъскаме да ти пишем по форума... поне едно Джони Уокърче или Бейлисче ще трябва да е, специално мен за да привлечеш, а повечето ми колеги с които работим "на живо" за по-малко от печено прасе И две агнета на шиш забрави дори да ги накараш да отворят линка ти... отдавна минаха времената когато се бачкаше "за чест и слава"... е някое показъсало пионерче или лапенце с голямо его, ще се съгласи за две "четки" да стане Геос епедос или протодинамос дори, каквото и да е това... важното е Титлата, това всички го знаем... даа, много е важно в Магията да си имате Титличка, и да не забравите: всички Титлоносци(нищо общо с носове няма думата) са ЗА-ДЪЛ-ЖЕ-НИ да гласуват един за друг за (и протев, евентуално, от срам) признание н атитлите си

7. поработи над идеята още половин година и ни я представи пак... освен това, вместо да измисляш топлата вода - потърси групите, които ВЕЧЕ СА НАПРАВИЛИ проект като твоя, и работят над него... по мои знания, има поне две групи, и всяка е на поне 2 години...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Nemezius » 23 Апр 2008, 10:54

Hesperos написа:В него ще премерят умения и знания магове и окултисти от форумите на цяла България, в опит да заслужат различни титли в зависимост от нивото, на което са решили да демонстрират своите умения.


Тук вече може ли да започна да се смея, или да спазвам благоприличие и да не го правя публично?! "Да премерят"... а кой ли сериозен окултист ще тръгне "да си мери" силите и познанията за нещо безсмислено... особено тези с умствено развитие над 18 години?! Дори само това е достатъчно никога да не посетя този форум.
Сбогом.

П.П: Като искате да си мерите нещо- нека е на дължина и дълбочина- познанията не се мерят с това, а и никой не може да каже другия с какви познания и умения е.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот mandragorko » 23 Апр 2008, 16:41

...на някого му прескача диска...да се провери,дали не е надраскан...
...повторението е майка на знанието,но копирането придава само лош вкус...където пожелаете....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Wizard » 23 Апр 2008, 23:55

ultramarin написа:1. Некой да не види нещо: ето и "Ясновидците" 2 - вече и онлайн, драги зрители

2. Суета... любимият ми грух.. пардон, грях...

3. имаше поне 4 сериозни противоречия в правилата Там-По-Линка и множество безмислици

4. Много от предложенията там-по-линка са били пробвани вече ТУК, в МеджикГейт и са в миналото му... не виждам смисъл да се връщаме назад в развитието си.

5. Махни поне това за 18те години, че е срам за твоите 32, дето си противоречи със "не-дискриминацията" и специалните правила "за по-малките" :) а също в радлена напреднали оправи поне противоречието между правило 3 и 4 ;) ... най-малкото да не са в последователни правича, че много бие на очи

6. във връзка с точка 2 от поста ми - ако Наградата, както бе споменато, е титла, в зависимост от нивото, на което ще да се участва и вида на представеното, то нема начин да ме заинтересоваш... предложи поне бутилка бира, ама поне от трилитровите, и нещо за ядене, че да се оправдае едната година дето ще се блъскаме да ти пишем по форума... поне едно Джони Уокърче или Бейлисче ще трябва да е, специално мен за да привлечеш, а повечето ми колеги с които работим "на живо" за по-малко от печено прасе И две агнета на шиш забрави дори да ги накараш да отворят линка ти... отдавна минаха времената когато се бачкаше "за чест и слава"... е някое показъсало пионерче или лапенце с голямо его, ще се съгласи за две "четки" да стане Геос епедос или протодинамос дори, каквото и да е това... важното е Титлата, това всички го знаем... даа, много е важно в Магията да си имате Титличка, и да не забравите: всички Титлоносци(нищо общо с носове няма думата) са ЗА-ДЪЛ-ЖЕ-НИ да гласуват един за друг за (и протев, евентуално, от срам) признание н атитлите си

7. поработи над идеята още половин година и ни я представи пак... освен това, вместо да измисляш топлата вода - потърси групите, които ВЕЧЕ СА НАПРАВИЛИ проект като твоя, и работят над него... по мои знания, има поне две групи, и всяка е на поне 2 години...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Johney » 24 Апр 2008, 10:01

Ако наградата беше парична да речем,нещата щяха да стоят по друг начин.Ще им попиша малко теория и някоя практика за 50-100 лева да речем :)
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот mandragorko » 24 Апр 2008, 15:12

...Johney,знанието,мъдростта,опитът и някои допълнителни неща не могат да измерят с толкова материални неща,особено с пари...
...материализмът за сметка на фината материя "магия",пък е направо цинизъм и съм против продажността,която върлува в тези среди...
...комерсиализмът на такива хора винаги бива наказван или с материални или духовни и извън-битийни липси...
..."на всеки според заслуженото" и "по плодовете ще ги познаете"...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Johney » 25 Апр 2008, 17:25

Абе шегувам се бе хора! :P
Не вземайте всичко на сериозно :)
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот Sa'amfira » 26 Апр 2008, 14:33

Ненужно icon_argue

"...Noli ire,fac venire!Мъдреците трябва да говорят,но не за да казват,а за да накарат другите да откриват!.."

Ние знаем,за да споделяме;да учим...не за да си ги мерим(извинете ме,момчета :wink: )
“Без задръжки. Без граници. Без ограничения.”
Аватар
Sa'amfira
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Фев 2008, 17:15
Местоположение: Елирия

Мнениеот nick » 29 Апр 2008, 22:05

Hesperos написа:Здравейте.
Имаме честта да Ви съобщим, че се откри Национален он лайн събор за магия и окултизъм. В него ще премерят умения и знания магове и окултисти от форумите на цяла България, в опит да заслужат различни титли в зависимост от нивото, на което са решили да демонстрират своите умения.
Единствените условия за участие в събора са да сте навършили 18 години и да се занимавате с магия и/или окултизъм.

За повече подробности и записване за участие, посетете ни на:

този адрес

много ми е интересно ако ви пратя примерно ZAHRIM, а може и малко по лек вариант FireGod, но пък после няма да има кой да ми даде наградата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

----------------------------------------------------------------
IA ZI DINGIR ENKI KANPA!
IA ZI DINGIR MARDUK KANPA!
IA ZI DINGIR INANNA KANPA!
IA ZI DINGIR ENLIL KANPA!
IA ZI DINGIR ANU KANPA!
IA ZI DINGIR NANNA KANPA!
IA ZI DINGIR NEBO KANPA!
IA ZI DINGIR SHAMMASH KANPA!
IA ZI DINGIR NERGAL KANPA!
IA ZI DINGIR NINIB KANPA!
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта