Магнит за негативни енергии ?!

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Darknell » 30 Апр 2008, 16:34

Магнит за негативни енергии ?!
Здравейте. От сума време имам проблем и не знам към кой да се обърна. Дори една приятелка магьосница ми каза че нищо не можела да направи...Та проблемът е следния: От близо година всеки ден се чувствам МНОГО зле, постоянно отпаднал, загубил съм много тегло, не понасям слънце (WTF?!), както и да съм сред хора. Просто не мога, започвам да се задушавам и ми идва да умра... Заради тази шибания не можах да си изкарам средното образование, спрях училище, напуснах една работа след едва един работен ден... Сега съм на друга - и наистина много ми харесва всичко, шефа е много пекан, имам за сега няколко колеги-също големи пичове...Проблемът е, че работя в хотел...а лятото...слънце+МНОГО хора...незнам просто как ще издържа... Надявам се, направо се МОЛЯ, да ми помогнете. Благодарим предварително.
ПП: Та същата тази моя приятелка ми каза, че много привличам разни негативизми...
Аватар
Darknell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 30 Апр 2008, 16:29

Мнениеот Moerin_Elf » 03 Май 2008, 15:14

Щом привличаш негативизми,дали самия ти не ги желаеш тези "негативизми" около себе си.
Не зная какъв е начина ти на мислене и как възприемаш околния свят...но смятам,че това донякъде влиае на този твой "магнит за негативни енергии" :)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Poison » 03 Май 2008, 16:11

Това си е чиста фобия срещу слънцето или светлината. Май трябва да работиш върху себе си. Нали когато се борим срещу страховете си имаме шанс да ги преборим?!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Moerin_Elf » 04 Май 2008, 07:33

Именно :)
Затова казах,че начина му на мислене и възприемане ,до голяма степен играе роля за тази ситуация :)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Darknell » 25 Ное 2008, 03:01

ОК...май не се изразих правилно...
Когато съм сред хора, имам чувството че усещам емоциите им...и не знам защо става така, че мигновено се изтощавам.
Взимам едни лекарства, които блокират по някакъв начин пристъпите, но съм силно сигурен че не е задължително да съм в плен на съвременната медицина за да се уравновеся
Надявам се, няма да прозвучи глупашко, но винаги когато изпия една-две бири се успокоявам...сякаш блокирам чуждите емоции...и се отдавам на своите.
Това е.
Moerin_Elf...в какъв смисъл начина ми на мислене и възприемане...не мога да асимилирам.
Poison - Да, като се борим срещу страховете си ги надвиваме, но не и когато сме изправени с голи ръце и без знание какво става и какво трябва да се прави.
Чакам отговори :)
Наздраве icon_occasion
Аватар
Darknell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 30 Апр 2008, 16:29

Мнениеот Raya » 25 Ное 2008, 22:36

Погледни темата за енергийните вампири в... не помня кой раздел беше, нямери я с търсачката.
Друго, направи си щит 'срещу' емпатията (това е названието за тези неща да усещаш на другите емоциите) като си представиш тялото си обвито в яйцевидна светлина ( има и други варианти според предпочитанията, но аз ти давам това, което знам) и го програмирай примерно, че няма да допуска никаква енергия освен положителна или нещо подобно, каквото решиш.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот Moerin_Elf » 26 Ное 2008, 08:22

Darknell,в какъв смисъл съм ти го казала-в последния си пост ти ми поясни ,това което исках да разбера:)
Както ти самия се изрази:"Ок.....май не се изразих правилно...",но вече те разбрах.
Определено си направи щит ,срещу емпатията-от личен опит:)
Дори още със събуждането си рано сутрин -преди да си станал-си представи,че се обгръщаш в нещо като пъшкул ,или яйце, или сфера.Там е топло и юутно,защитено.Един вид това го прави като сутрешна медитация.:)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта