Бъг в сайта

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот BallFace » 04 Юни 2008, 13:59

Напоследък като пускам някое мнение ми изписва, че е на латиница, а всъщност не е.Много е дразнещо :wink: Ако може да го оправите, защото едва, едва пуснах отговор на 1 тема
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот ilusia » 04 Юни 2008, 14:38

Аз като влизам от София постоянно ми иска подмяна на паролата, щото моята виждаш ли била изтекла ( това на ден по 2 пъти), като съм в Пловдив нямам подобен проблем.
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Wizard » 04 Юни 2008, 21:28

BallFace написа:Напоследък като пускам някое мнение ми изписва, че е на латиница, а всъщност не е.Много е дразнещо :wink: Ако може да го оправите, защото едва, едва пуснах отговор на 1 тема


Мнението ти от колко думи се състои, сигурно само от една :wink:

По въпроса за паролата - подменяте я и сте готови!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот sin angel » 05 Юни 2008, 04:18

а аз имам друг въпрос преди време си направих регистрация и на имейла ми праща писно обаче ми пише че не ми е активирано името и скоро ще получа друг имейл да ама не получавам нищо и това сигурно от месеци
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ilusia » 05 Юни 2008, 06:47

Уизард ти май не си в час тия дни .... да си подменям паролата всеки ден по няколко пъти - мерси :)
И още нещо има сума народ с по-големи подписи, моя не ми дава да е повее от 5 думи ?
Вземете ги оправете най-накрая тоя бъгове
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Wizard » 05 Юни 2008, 13:55

ilusia написа:Уизард ти май не си в час тия дни .... да си подменям паролата всеки ден по няколко пъти - мерси :)
И още нещо има сума народ с по-големи подписи, моя не ми дава да е повее от 5 думи ?
Вземете ги оправете най-накрая тоя бъгове


Ако това с паролата пак го прави, кажи ми и ще направя каквото трябва.
Относно подписите - който си е направил преди време подпис с повече думи печели, защото сега подписите пак ги ограничих поради съображения, които касаят сигурността на форума!!!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 81 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 81 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта