Респонс на "Дискреминация!!!"

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот moon_dancer » 19 Ное 2008, 16:30

Аз съм си от женски пол ама все пак мога да изразя мнение.....никоя от жените на досега сложените снимки не ми харесва. :roll: да не говорим за Анджелина Джоли направо я ненавиждам. Всички на тези снимчици ми изглеждат твърде изкуствени.... както вече беше споменато- ако спрете да гледате добре обработените с photoshop картинки на някоя пищна кака и излезете на улицата,поне малко се огледате ще видите някое момиче ,което няма нужда от подправяне ,за да бъде реално красиво.
Твърде много се разточи мнението ми затова ще спра...
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Мнениеот galina_dim » 19 Ное 2008, 16:57

moon_dancer написа:Аз съм си от женски пол ама все пак мога да изразя мнение.....никоя от жените на досега сложените снимки не ми харесва. :roll: да не говорим за Анджелина Джоли направо я ненавиждам. Всички на тези снимчици ми изглеждат твърде изкуствени.... както вече беше споменато- ако спрете да гледате добре обработените с photoshop картинки на някоя пищна кака и излезете на улицата,поне малко се огледате ще видите някое момиче ,което няма нужда от подправяне ,за да бъде реално красиво.
Твърде много се разточи мнението ми затова ще спра...


Ето ти една естествена :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот moon_dancer » 19 Ное 2008, 17:08

Тази вече е твърде естествена :D
I'm rain in your soul.
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Мнениеот B-L-O-T » 19 Ное 2008, 19:10

Галино тъкмо аз щях да пусна нещо такова :)


moon_dancer що не вземеш да се пуснеш ти . Дай да видим нещо натурално от балкана ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот moon_dancer » 19 Ное 2008, 19:20

Аз съм твърде малка и твърде грозна ,за да излагам на показ лицето си 8) пък и съм си софиянче и не мога да предложа нищо от балкана... :)
I'm rain in your soul.
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Предишна

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта