Респонс на "Дискреминация!!!"

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Lord Njarlathotep » 01 Авг 2008, 16:06

Да тука си права, не е важен външния вид вътрешния е по важен според мен.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот avanabil » 01 Авг 2008, 18:00

Lord Njarlathotep написа:Да тука си права, не е важен външния вид вътрешния е по важен според мен.


Как да не е важен външния вид? Мислиш ли, че ако някоя скромна, "душевно красива" девойка, тип "вода и сапун", би се чувствала комфортно, когато нейния партньор се възхищава скрито или явно на умопомрачително изглеждащите жени, които могат да се срещнат на всяка 5-та минута из улиците? Мислиш ли, че след време, когато връзката им стане сива и посредствена, всичко би било наред. Най-малкото се появяват комплекси, съмнения, неувереност, страхове....все пагубни за двойката симптоми. Няма същество, което да остане безразлично към Красотата!
Моето мнение е, че всеки може и трябва да положи усилия да изгради собствения си чар, което обаче не заобикаля външната поддръжка и грижа. Важно е, мисля. :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Mason » 01 Авг 2008, 18:22

Иииии освен жена ми (на която няма да постна тука снимка):
Melanie C

Изображение
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Mason » 01 Авг 2008, 18:24

Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот B-L-O-T » 01 Авг 2008, 19:37

Puntina бе аз търсих такива за които говориш ама не намерих . . .
Масон ква е тая ? Много добре изглежда ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот sin angel » 01 Авг 2008, 20:12

Puntina бе аз търсих такива за които говориш ама не намерих . . .

еми блот явно не си търсил достатъчно,бъди упорит и ще намериш :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Mason » 02 Авг 2008, 06:08

B-L-O-T написа:Puntina бе аз търсих такива за които говориш ама не намерих . . .
Масон ква е тая ? Много добре изглежда ?


е как коя. Пееше в Spice Girls, а после и сама :)
ето тази песен например:

http://www.youtube.com/watch?v=qBm2J-gKeUE
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Lord Njarlathotep » 02 Авг 2008, 06:28

Аванабил, вапроса е че един истински мъж може да накара всяка жена да се чувства специална и необикновенна, това че сме рядкост, не означава че не можем да обедим и най-грозното момиче че за нас то е най прекрасно. Както е казано: "Жените могат да имитират оргазъм, а мъжете цяла любовна връзка", ако човека който обичаш ти каже че си най пректасната на света, ти ще му повярваш, защото любовта ти към него те заслепява.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Dagon » 02 Авг 2008, 09:35

от тема която намекваше за малко красота в музикалната индустрия, сега го направихте на тежък дебат за това има ли де факто истинска любов и важно ли е как някой изглежда. Да си призная, като си харесам някое момиче, въобще не ми пука как изглежда и по никакъв начин не плащам данък обществено мнение. Не напразно съществува поговорката "за всеки влак си има пътници"... Да наречеш едно момиче грозно или тъпо е комлексарщина (макар че не всички са "светила" в ядрената физика), както и да се сърдиш на приятеля си че заглежда мацки - това че е на диета не означава че не може да хжърли поглед на менюто. След това ми мнение сигурно някой ще седне да ме нахрани, ама замислете се, че има идея в това което казвам...
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот puntina » 02 Авг 2008, 09:57

avanabil написа:
Lord Njarlathotep написа:Да тука си права, не е важен външния вид вътрешния е по важен според мен.


Как да не е важен външния вид? Мислиш ли, че ако някоя скромна, "душевно красива" девойка, тип "вода и сапун", би се чувствала комфортно, когато нейния партньор се възхищава скрито или явно на умопомрачително изглеждащите жени, които могат да се срещнат на всяка 5-та минута из улиците? Мислиш ли, че след време, когато връзката им стане сива и посредствена, всичко би било наред. Най-малкото се появяват комплекси, съмнения, неувереност, страхове....все пагубни за двойката симптоми. Няма същество, което да остане безразлично към Красотата!
Моето мнение е, че всеки може и трябва да положи усилия да изгради собствения си чар, което обаче не заобикаля външната поддръжка и грижа. Важно е, мисля. :)

Естествено и това е от значение,едно момиче трябва да знае как да се поддържа как да се облича,за да привлече мъжкото внимание,а и момчетата обръщат внимание на чистоплътността на жената.А не като дигне чаршафа и да има "Ту туп" на земята. :P Но както те държат на чистотата,така и ние жените държим на това,поне аз .. Няма да излезна на среща с някой клушар,който вони на умряла риба и не си е взимал душ от няколко седмици.Ето..външният вид е важен до толкова ,колкото можеш да подчертаеш красотата си и да покажеш чистотата си. Едва ли ще се харесаме на някого,ако миришем на.. пот,и имаме черно под мишниците (сажди,прах или просто гора от косми,примерно). И въпреки това,пак,когато ги имаме на лице,всички плюсове на хигиената и поддръжката:чисти дрехи,сресана коса,лек грим,лек полъх на парфюм и чар...те пак си гледат по манекенките и се радват на "менюто",което никога няма да имат,вероятно. Ми ..мъже! angel12.gif Без тях не може... все пак :)
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот B-L-O-T » 02 Авг 2008, 15:21

Абе пунтина каква е тази избушена мацка дето си качила ? Прилича ми на наркоманка ударена от тайсън . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45


Мнениеот puntina » 02 Авг 2008, 22:17

B-L-O-T написа:Абе пунтина каква е тази избушена мацка дето си качила ? Прилича ми на наркоманка ударена от тайсън . . .
Всъщност това е вокала на Evanescence -Amy Lee се казва. Ми харесвам я,тази снимка не е една от най-дорите,но беше първата ,която ми попадна и реших да я пльосна тук. Иначе меко казано гласът и е ...обсебващ (или поне така казват хората,които я слушат). Харесвам стила й на обличане и самата тя е доста независима,това ,което искам да съм аз. Просто не върви да си пльосна мои снимки,аз съм далеч по-обикновена и по-невзрачна. :)
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот B-L-O-T » 03 Авг 2008, 08:08

Абе пльосни бе , няма проблем . Аз искам да видя , за другите не знам . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Dagon » 03 Авг 2008, 08:15

подкрепям, пльоскай!
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Goeyn » 03 Авг 2008, 08:44

А защо не направим една тема и там да слагаме наши снимки. :roll:
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот Dagon » 03 Авг 2008, 08:47

идеята не е лоша, ама аз не си слагам главата в торбата...
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот D'Argo » 03 Авг 2008, 09:01

Goeyn написа:А защо не направим една тема и там да слагаме наши снимки. :roll:

Не съм фотогеничен :) :) :) Но едва ли някой ще "пльосне" негова снимка във форума.
Аватар
D'Argo
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Юли 2008, 17:23

Мнениеот B-L-O-T » 03 Авг 2008, 09:03

Така е , тука има лоши магове дето правят магии по снимки . Не думай бабо да не изгориш . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Lord Njarlathotep » 03 Авг 2008, 09:06

Кой му е притрябвало да ни омагйосва бе? Момиче ли, ако е хубаво май ще ви е достатъчно да ви звънне а вратата по халат и мгия дори няма да му трябва :D :D
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

ПредишнаСледваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта