На къде отива младото българско общество

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот serafin » 13 Окт 2008, 13:25

Cath е ми според теб е така само ,че аз ще гарантирам че тези хлапета не се пребират поради простата причина ,че родителите им са ги оставили безпризорни.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот Arhimikus » 13 Окт 2008, 17:33

Абе хора, бабките пред блока се жалват по-малко от вас! Тук сте се събрали на седянка ли? На всеки един от вас му е ясно, че положението е зле. Специалисти знаят, че положението е зле. Телевизията показва, че положението е зле! И кво правим, подмятаме си реплки, които покзват колко положението е зле... Смешно ми става. Що не вземете да си размърдате главичките и задничетата и да предложите как положението да стане по-добре, а си чешите езичетата, колко е зле?!?!?!

Аз нямам предложения, затова чакам вашите идеи.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот sin angel » 13 Окт 2008, 20:01

Абе хора, бабките пред блока се жалват по-малко от вас! Тук сте се събрали на седянка ли? На всеки един от вас му е ясно, че положението е зле. Специалисти знаят, че положението е зле. Телевизията показва, че положението е зле! И кво правим, подмятаме си реплки, които покзват колко положението е зле... Смешно ми става. Що не вземете да си размърдате главичките и задничетата и да предложите как положението да стане по-добре, а си чешите езичетата, колко е зле?!?!?!

Аз нямам предложения, затова чакам вашите идеи


Душа то и да се размърдаме и да измислим нещо има и един друг фактор ,кой би ни обърнал внимание ?
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Марио » 13 Окт 2008, 21:23

Оправете себе си и където и да идете нещата ще се оправят от само себе си, заради вас самите. Ясно е като ден. wallk
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот ZefaS » 14 Окт 2008, 05:23

Специалисти знаят, че положението е зле.

Ми специалистите да го оправят. Щом те немогат как да можем ние laughing9 При това моите мерки са много радикални....
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Cath » 14 Окт 2008, 05:41

ах, горките безпризорни деца с телефони за 500 лв. и дрехи за три пъти по толкова! айде, моля ти се. безпризорни...

Архи, нещо много си нервен напоследък, само някакви остри коментари праскаш, чак направо ми е чудно. само за справка - ние сме в Кошчето, ще си говорим каквото си искаме. и да, на седянка сме се събрали, вече няколко години...

Марио - подкрепям напълно!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот B-L-O-T » 14 Окт 2008, 06:35

Аз имам идеята чакана от архи . "Не обръщай и другата буза" "Оправи първо себе си , после другите" "Променяй нещата първо на метър от теб , после на километър , после на ..."
С други думи . Вие самите сте лекета макар и малко по - различни . Заливате форума с глупости как ще се напиете на една пейка и ще "дебилясвате" . Човек целия в **** първо измива себе си и после измива другите **** .
Сриването на държавата става нам метър до вас поне всеки ден като излезете . Нищо не правите а се възмощавате на ум или пък чак се смеете .
Та тука темата е **** говорят за ****
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот sin angel » 14 Окт 2008, 07:08

Аз имам идеята чакана от архи . "Не обръщай и другата буза" "Оправи първо себе си , после другите" "Променяй нещата първо на метър от теб , после на километър , после на ..."
С други думи . Вие самите сте лекета макар и малко по - различни . Заливате форума с глупости как ще се напиете на една пейка и ще "дебилясвате" . Човек целия в **** първо измива себе си и после измива другите **** .
Сриването на държавата става нам метър до вас поне всеки ден като излезете . Нищо не правите а се възмощавате на ум или пък чак се смеете .
Та тука темата е **** говорят за ****


Блоте и ти спадаш към тази група ,което описваш :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот galina_dim » 15 Окт 2008, 20:25

Айде да си направим по едно-две, да ги възпитаме, и тогава пак ще говорим по темата :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот B-L-O-T » 16 Окт 2008, 07:22

Темата ще се продължи пак след 9 месеца значи :)
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот galina_dim » 16 Окт 2008, 07:45

B-L-O-T написа:Темата ще се продължи пак след 9 месеца значи :)


Ако някой се навие ВЕДНАГА да го направи, да :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Cath » 16 Окт 2008, 08:31

Едва ли след 9 месеца, по скоро след 5-6 години : все пак говорим и за възпитание!
иначе идеята не е лоша... :)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Kotentseto » 16 Окт 2008, 09:22

Млада майка с едногодишното си момче спира Наполеон и го пита:
- Генерале, трябва ли вече да възпитавам сина си в идеалите на Френската република?
Наполеон погледнал детето и казал:
- Ако още не сте започнали, вече е късно.
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот B-L-O-T » 16 Окт 2008, 09:32

Щом за идеални резултати се закъснее то детето трябва да расте като сладурче ли според тая поговорка ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Kotentseto » 16 Окт 2008, 11:04

Не, Блоте. Възпитанието започва в пелените. А според мен, дори преди раждането.
Наистина е нежелателно да се виждат л**на навсякъде... Нездравословно направо.

Поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот rain » 21 Окт 2008, 14:35

А ето как и "Империята отвръща на удара" icon_eusa_clap

http://vbox7.com/play:0521fdb7&ef=1
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот tanarel » 22 Окт 2008, 07:48

rain написа:А ето как и "Империята отвръща на удара" icon_eusa_clap

http://vbox7.com/play:0521fdb7&ef=1



Болни мозъци ..дори , не го гледах до края това клипче ....и лекар няма да им помогне , късно е за тия...
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот galina_dim » 22 Окт 2008, 11:21

За кои тия, Танарел?
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Smile_ » 22 Окт 2008, 11:40

Проблема не е само там. Но темата е за училището. Ок, защо се държат така?
Айде познайте .... защото вече никой не учи за знание, всеки учи за оценка ... но така или иначе оценки се пишат лесно, за кво да уча ... 90% от училищата е така, поне по 3 преподаватели пишат 6 и 5 ей така. а ПОСЛЕ КАТО ГИ ПИТАШ нещо и те:От къде да знам,не ме грее...
ТЕ НЯМАТ ЖЕЛАНИЕ ... това е ... оценките са за пред мама и тати, да не им викат и да не им се карат, а проблема е, че вече и много родители не обръщат внимание и на децата си ... колкото и невероятно да звучи... и така сега в България расте едно поколение ... което на 12 години разправя , как се целувала вчера с Пешо, утре с Жоро, пък за купона в събота е обещала на Иван ... И като я питаш с колко е спала, тя не може да сметне, не защото им е изгубила бройката, а защото е пила кафе в часовете по математика ...А пък Драган обяснява на Петкан как тряба да нае** МАрийка, щото тя го била харесвал много им у се била сваляла. А и да забравих, че вече училището е синоним на МОДЕМ ПОДИУМ. кое са й най-скъпи дрепките, на коя и е по-дълга косата, коя с изкуствени нокти, коя с изкуствена коса .... и така както едно момиче си направи бюст с парите, който мама и тати й събирали за да учи в университет ... и кво излиза, дайте да събираме пари за детето да си направи цици, вместо да научи нещо друго освен, какъв цвят сенки, лак и т.н. и отиват на облеклото ... Така де, защо ние се ядосваме и съжаляваме тоя и оня, след като точно тоя и оня нямат идея за какво става дума...

И това поколение псува повече от East, West Coast, София и Варна взети заедно, което се чуди дали да си плаща по 30 лева за уроци ... или направо да си плати и да влезе в УНСС например, и 4 години да посвети на абсолютното си алкохолизиране в Студ. град. и Завършване на специалност "Булевардно право и тротоарна фиология".

Това е ... де аз нямам думи, общо взето, у ту се смея, ту ми става жалко ....
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот tanarel » 22 Окт 2008, 11:55

galina_dim написа:За кои тия, Танарел?



Ами след като съм цитирал клипа на Дъжда ,
явно визирам въпросната особа която налага
малчугана и всички от неиния вид :P
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта