Врачка?!?О_о

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Selene » 20 Окт 2008, 20:09

Предварително се извинявам за двете ми теми на 1-ва страница,но изникна нещо спешно и много се страхувам за майка си!

Както си вървях към една среща,една жена ме спря и ми каза,че имам късмет,че я срещам и,че тя ме издирвала 2 дена подред(усещала,че съм имала нужда от помощ).Майка ми напоследък има много главоболия и тя позна това и каза,че и е направена магия за смърт от две жени,които са близо до нас.Даде ми там някакви билки и ми каза да прибавя троха хляб и щипка сол като се прибера и да си нося "амулетчето" със себе си 9 дена и на 10-тия да си го засея в саксия.Какво мислите за това?Тази шарлатанка ли е била и защо според вас ме беше погнала като удавник за сламка(жената направо си ме гонеше по улиците)?

Моля ви коментирайте,че да не направя някоя магия или подобно без да знам!
Аватар
Selene
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Сеп 2008, 22:15

Мнениеот galina_dim » 21 Окт 2008, 08:39

Selene написа:Предварително се извинявам за двете ми теми на 1-ва страница,но изникна нещо спешно и много се страхувам за майка си!

Както си вървях към една среща,една жена ме спря и ми каза,че имам късмет,че я срещам и,че тя ме издирвала 2 дена подред(усещала,че съм имала нужда от помощ).Майка ми напоследък има много главоболия и тя позна това и каза,че и е направена магия за смърт от две жени,които са близо до нас.Даде ми там някакви билки и ми каза да прибавя троха хляб и щипка сол като се прибера и да си нося "амулетчето" със себе си 9 дена и на 10-тия да си го засея в саксия.Какво мислите за това?Тази шарлатанка ли е била и защо според вас ме беше погнала като удавник за сламка(жената направо си ме гонеше по улиците)?

Моля ви коментирайте,че да не направя някоя магия или подобно без да знам!


Като цяло съм скептична, много.
Пари взе ли ти и какво вътрешно усещане остави у теб?
При условие, че 90% от жените в наши дни имат главоболие, малко ми е лаическо отва начало на разговора... Преди няколко дни и мен така една се опита да ме убеди да си разваля магията, като доказа враческите си способности като се втренчи в мен и бе попита Кой е Иван? Коя е Мария?... Ако ме беше питала за Параксева или Евдокия, или поне някое по-такова име, което не го носят 70% от хората, иди дойди... Ама така не върви някак си.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот avalance » 23 Окт 2008, 16:14

Selene
не се връзваи на глупости !!!
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Mason » 24 Окт 2008, 16:31

Пари взе ли ти или ти сама пожела да й дадеш (което е същото)?

Мен едно време един циганин такава психопостановка ми направи, че още го помня като брилянте образец за манипулация. Дипломиран прихолог с 30 години практика трудно би му стъпил на малкия пръст.
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта