Помогнете....

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот roksana » 23 Окт 2008, 07:49

Помогнете ми да върна мъжа си, живее с друга... Имам нужда от него, трудно ми е сама и наи-важно, оби4ам го! Как да си го върна? Моля за съвети!
Аватар
roksana
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2008, 07:50

Мнениеот rain » 23 Окт 2008, 09:05

Виж тук: http://magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?t=4281

Не сме психологически форум, затова не виждам какви съвети
могат да се дадат. Ако искаш магия, намираш с търсачака и правиш, ако не можеш сама, обръщаш се към друг.

Чудеса наготово не стават.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот roksana » 23 Окт 2008, 18:06

Аз ако немога да го направя или не се полу4и, към кого мога да се обърна? Може ли да ме насо4ите към някого, които със сигурност може да ми помогне?
Аватар
roksana
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2008, 07:50

Мнениеот Elementor » 23 Окт 2008, 19:45

Преди всичко... наясно ли си с последствията ?! Вероятно не ....

В подобни ситуации има два варианта: ( в зависимост от причината )
1. Раздялата ви е плод на магическа намеса.
2. Следствие на обстоятелства / характери.

При първия вариант имаш пълното право да отговориш със същото, използвайки лични или чужди умения. Тогава ако нещата се развият благополучно, няма да има странични ефекти.

При втория .... да кажем, че след време той ще се измени тотално и ти ще съжаляваш, че си го искала обратно. Но той няма да си тръгне и да те остави .... хубавия сън ще се превърне в кошмар!!!

Сама прецени дали си заслужава!
Rion is here!
Аватар
Elementor
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 24 Юли 2006, 18:30

Мнениеот roksana » 24 Окт 2008, 14:18

Никога не бих съжалявала, 4е съм си го върнала, никога! Оби4ам го... и страдам без него.
Аватар
roksana
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2008, 07:50

Мнениеот Elementor » 24 Окт 2008, 18:33

Пъвро - Не си вникнала в смисъла на думите ми... дори и минимално!
Второ - След като искаш помощ - не спори, вместо това можеш да попиташ:
" защо смяташ, че ще съжалявам ?! " - и ще получиш обяснение!
Трето - Ти си една от милионите с подобен проблем.... не смяташ ли, че тези, които се " притичват на помощ " имат опит ?! Следователно уважавай мнението им и се опитай да го разбереш !

В момента се държиш като малко дете... как искаш да промениш нещо, ако сама не виждаш и анализираш себе си ?!
Ние сами създаваме проблемите и сами трява да ги решаваме - а не да чакаме някой, да щракне с пръст и всичко да се оправи!

Щом си толкова уверена, защо пишеш тук ?!
Тичай при най - близката врачка! ( тя така хубаво ще ти се зарадва )
Rion is here!
Аватар
Elementor
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 24 Юли 2006, 18:30

Мнениеот roksana » 25 Окт 2008, 14:23

Ако знаете само каква каша е в главата ми, може би наистина се държа като малко дете, но я ми влезте в положението и да видите какво е.... И все пак, защо смяташ 4е ще съжалявам? Сигурна съм, 4е има маги4еска намеса, сигурна съм!!!
Аватар
roksana
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2008, 07:50

Мнениеот Nemezius » 25 Окт 2008, 15:24

roksana написа:Имам нужда от него, трудно ми е сама и наи-важно, оби4ам го! Как да си го върна? Моля за съвети!


roksana написа:Ако знаете само каква каша е в главата ми, може би наистина се държа като малко дете, но я ми влезте в положението и да видите какво е.... И все пак, защо смяташ 4е ще съжалявам? Сигурна съм, 4е има маги4еска намеса, сигурна съм!!!


А, не, не знаем- ние сме полуидиоти(прекалено тъпи сме да видим, че ти е каша в главата- тогава щяхме да спе пълни идиоти ако го можехме това). За да се каже каквото и да е- значи има за какво!

Сама виждаш, че трябва да си избистриш първо главата, и едва след това да правиш каквото и да е. Само от първия пост се вижда това, което пиша- "и най-важното" е на последно място... Ако ти не знаеш как да си върнеш мъжа- то кой ли друг знае(както беше казал Архи на едно място- "няма по-лесно от това да оплетеш и задържиш един мъж").

Сигурна си, че има "магическа намеса"... И от къде? От къде си сигурна, че не си му омръзнала или нещо такова? От къде си сигурна, че не ти самата си създала тази ситуация(както и при останалите около 99% от подобните случаи) дори само с една единствена мисъл? Да, една мисъл е достатъчна да породи това положение.

Искаш съвети- ок.
Като за начало- избистри си главата и си промени начина на мислене, придобий известна доза самоувереност(май и представа си нямаш колко привлекателно въздействат уверените в себе си жени- това от мъжка, или поне моя, гледна точка) и си го върни тогава. Той живее с друга- ами разбери с какво тя е по-различна, че да те измести от живота му. Поне това можеш да направиш. Тогава или ще успееш да си го върнеш, или поне ще започнеш да се оправяш и без него и евентуално да си намериш някой по-добър, който да задържиш при себе си.
Успех
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот bellastella » 25 Окт 2008, 19:48

roksana написа:Ако знаете само каква каша е в главата ми, може би наистина се държа като малко дете, но я ми влезте в положението и да видите какво е.... И все пак, защо смяташ 4е ще съжалявам? Сигурна съм, 4е има маги4еска намеса, сигурна съм!!!


Има две много яки книги, които трябва да прочетеш на всяка цена. И двете са написани от рускини: "Война и мир с мъжката изневяра" на Наталия Толстая и "Как да се отървем от съперницата" на Диля Еникеева. Мисля, че има какво да научиш от тях, ако до сега не си успяла!

Ето един виц по темата, който е много показателен:
Мъж към съпругата си:
- Скъпа, ти си такава невероятна любовница в леглото, ти си такава великолепна домакиня, ако беше и чужда, цена нямаше да имаш..." icon_toothy

Някои случки трябва да се приемат философски.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот paparosko » 25 Окт 2008, 19:58

Пишеш за мъжа си:
"Имам нужда от него" и "Обичам го".
Определи кое е по-важно за теб - нуждата или обичта?

Едно желязно правило:
Ако истински обичаш някого, дай му свобода!

От думите ти личи, че не го обичаш истински, а просто искаш да го върнеш заради твои лични егоистични интереси, т.е. да го притежаваш (да си го върна), което е нормално в днешните трудни времена.

Според мен, в случая най-важно е мнението на мъжа ти, дали той желае да се върне при теб!

Както се казва:
На сила хубост не става!

Ако използваш магия, ще си навлечеш гарантирано кармична зависимост на теб, или на наследниците, а нищо чудно и на него.

А ако той има направена магия, трябва да се развали, но тогава нещата са също доста комплицирани.

Решението е твое!

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот B-L-O-T » 26 Окт 2008, 06:58

Философите да спрат да пишат или да си намерят друг форум . Нямате толкова аналитичен ум че да се правите на учители .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот roksana » 26 Окт 2008, 07:48

Сигурна съм 4е има маги4еска намеса, заµтото преди да ме изостави не се бяхме скарали, вси4ко беµе ОК и хоп изведнъж, появи се някаква която не знае броиката на мъжете си. От други хора съм 4увала, 4е слагала от мензиса си в кафетата на мъжете, сигурно и на моя му е сложила....Поне да имахме проблем, поне да бяхме се скарали или тя да беµе стока, µтях да си кажа ^е, намерил по-добра, да живее^, но не е така! Сменил си номера на тела, от време на време звани като си крие номера и какво да си мисля просто НЕЗНАМ!!!
Аватар
roksana
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2008, 07:50

Мнениеот rain » 26 Окт 2008, 08:35

Уважаеми форумци, цвъкате ги както и където ви попадне. Изглежда, че няма да се научите как се пише по темите.
Роксана, ясно си личи как търсиш слушатели, но повтарям за 10ти път, че това не е психологически форум. Имаш
избор от ритуали и заклинания, харесай си и направи. Колктото до захранването с менструална кръв, също има
поместени методи как се разваля и достатъчно дълги теми за това. Толкова по въпроса, темата се заключва.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта