някой знае ли ритуал......

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот magicalgirl » 22 Ное 2008, 17:54

моля ви ако някой знае някакъв ритуал с който да накарам даден човек да стои далеч от мен,нито да ми звъни , нито да ме търси и така нататък моля ви много напишете ми го,благодаря ви предварително!
Аватар
magicalgirl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Фев 2008, 19:31

Мнениеот Raya » 22 Ное 2008, 19:25

В книгата на Дейвид Годард ' Свещената магия на ангелите' има един ритуал - Покровителство на ангела-войн. Ритуала е под властта на Самаел и има за цел да те защити от враг, като резултата е, че врага или променя намеренията си относно теб или изобщо изчезва от живота ти. За тази цел обаче не трябва да желаеш отмъщение или да отвръщаш на омразата с омраза.
Ето го и ритуала:
Ритуала се извършва само във вторник. Нужни са червена свещ, чаша вода, писалка с червено мастило, линийка и квадратен лист бяла хартия.
Запалете свещта и начертайте решетката на талисмана, преобразувайки буквите от латинската азбука в буквите от Шрифта на преминаване на реката (има го в друга тема във форума) като пишете от ляво на дясно и в низходящ ред. Веднага след като сте приключили с писането, потопете свещта във водата, за да я изгасите. Дръжте талисмана близо до източник на топлина: бойлер, радиатор, фурна, камина.
Когато се уверите, че ангелът се е заел с вашия враг, изгорете талисмана през следващия вторник.

Sorry, за малко размазаното фото, но е важно да се четат буквите.
Дано ритуала ти свърши работа, успех :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот magicalgirl » 22 Ное 2008, 20:25

Наистина ти благодаря много,Raya!Ще пробвам ритуала да видим какво ще стане.Още веднъж благодаря!
Аватар
magicalgirl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Фев 2008, 19:31

Мнениеот Mixael » 22 Ное 2008, 21:09

Нарисувай елементарен знак,който да синволизира желанието ти.Запомни рисунката така че да можеш да я визуализираш,трябва да е проста и лесна за запомняне.При всяко кихане,визуализирай рисунката и как я издухваш в пространството.Ако не ти се киха,шмръкни си малко ванилия.След няколко дена изгори рисунката,и ако ти се киха пак визуализирай същата рисунка.Не мисли за резултата.
Този метод можеш да го използваш за всяко желание.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Moerin_Elf » 22 Ное 2008, 21:12

Mixael,това да не е нещо от типа "изстрелване на сигил"?
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Mixael » 22 Ное 2008, 21:18

Да такава е.Много практична и лесна ,без особено приготовления.
Надявам се да успее.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот bellastella » 22 Ное 2008, 21:43

Mixael написа:Да такава е.Много практична и лесна ,без особено приготовления.
Надявам се да успее.


Само да кажа, че това с ангелсната магия е много силно. Пробвала съм го и действа удивително. Дори някак си неочаквано. Точно когато се успокоиш и започнеш да си мислиш, че въпросната магия ще ти реши проблема, изведнъж се случва нещо, което прогонва врагът ти или пък той идва и ти пада на колене, при което ти не можеш да откажеш да му простиш или нещо такова.
Като че ли всички засегнати се преобразяват - абе странно е! :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта