Промяна на отношение на жените към мен

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Personne » 07 Фев 2009, 12:51

сега , сигурно са глупости , но аз ще си питам па вие вече ще си прецените.
Става въпрос за за следното то даже ми е трудно да го обесня винаги нещо се обърква в отношенията ми с жените или просто патологично не ме харесват или незнам вече то направо е кошмар направо.
че не съм Онасис и не съм на брат пит брат му не съм ама има грозни хора направо или такива които нямат някакъв завиден пари4ен статус , но пак си движат с 1500 жени и т.н всичко им се полу4ава. Колкото и да нямам късмет или незнам магия ли имам , преди така си мислех сега ве4е не мисля и за това щото няма смисъл навсякъде фалшиви гледа4и/ки и само взимат парите.
Има ли някакъв ритуал чрез които аз да стана да не кажа по-атрактивен щото няма на каква база да стъпи "по-то" атрактивен за жените ?
Забавен тип съм, нямам проблем с общуването с хора независимо какви са , но просто до там ! опитвал съм и да се правч на галфон и на темерут викам си няма да говоря много или няма да говоря , но не и не ! таз съдба ли какво е вече ми е писнала отдавна , но нищо не мога да направя за съжаление. От известно време посещавам форума ви , много ми е интересно , но нито съм опитвал ритуали нито евокации и тем подобни и да искам няма къде в момента ....

Знам , че много объркано ви поднесох и въпроса и информацията , но вярвам се разбрали за какъв безнадежден случай става въпрос icon_flowerface
както се казва и господ не мове да ми помогне хахах

Айде живи и здрави
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот Raya » 07 Фев 2009, 21:46

Има едно 'заклинание', което се нарича Фрейлинг . Можеш да го пробваш, ако не помогне поне няма да навреди. За по-подробно: третата книга на Вадим Зеланд 'Напред в миналото'.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот Personne » 08 Фев 2009, 00:28

Много интересно мерси ! Не бях се замислял за това ! Сега като си помисля това е в основата на всичко . Например всеки измамник успява да научи какво иска жертвата - към какво се стреми и по този начин успява да вземе своето :)
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот Nemezius » 08 Фев 2009, 00:57

Personne, само един основен съвет- ПРЕСТАНИ да излъчваш подобна неувереност, а дори точно обратното- излъчвай точно увереност и готово- това е начина ;)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Personne » 08 Фев 2009, 01:04

мерси за съвета знам , 4е си прав , но просто толкова неща са ми се изсипали през тези години , че човек колкото и да е уверен по едно време си казва : за какво живея ?
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот sofia » 08 Фев 2009, 11:15

човек колкото и да е уверен по едно време си казва : за какво живея ?


В един филм Том Ханкс, на подобен въпрос , отговаря :" Защото утре пак ще изгрее слънцето и никога не знаем какво ще ни донесе прилива."
Аватар
sofia
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Ное 2008, 09:00

Мнениеот Mason » 08 Фев 2009, 16:01

Personne написа:Сега като си помисля това е в основата на всичко . Например всеки измамник успява да научи какво иска жертвата - към какво се стреми и по този начин успява да вземе своето :)


Може би жените усещат, че искаш да са твои жертви и бягат. Жените са много интуитивани.

Personne написа:мерси за съвета знам , 4е си прав , но просто толкова неща са ми се изсипали през тези години ,


Ами вземи се замисли защо ти се е изсипало. И стига с тези жени. Явно ти е рано за жените
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот puntina » 10 Фев 2009, 20:24

Personne написа: таз съдба ли какво е вече ми е писнала отдавна , но нищо не мога да направя за съжаление.

както се казва и господ не мове да ми помогне хахах
Чувал ли си думите ,че човек сам диктува съдбата си? Ето виж това ,което си написал и помисли защо не се получава. Причината не е в магия,липса на чар или там каквото е,причината е в мислите ти. Ти си решил,че не ставаш в очите на другите,а хората усещат подобни мисли. Ето защо не се получава. За да искаш нещо от живота,първо дай нещо от себе си,не много голямо,просто мисли по-оптимистично. Когато човек си мисли:"е сега ще ми е кофти ден",той чрез мислите си провокира деня му да не е добър. Бих ти предложила да гледаш филма "The secret" ,а ако толкова искаш заклинание все пак ,ще ти дам лунно заклинание за късмет.

Заклинанието е следното:
Прави се попринцип на пълнолуние,обръщаш се към луната и казваш:"Господарке на късмета,излез от твоя скрит път.Благословена твоята светлина падаща върху мен,както светлината на Луната падаща отгоре. И в светлината на Късмета нека да бъда благословен до следващата пълна луна."
Докато казваш думите трябва да визуализираш сребриста светлина,която пада от Луната на теб и те обгражда и изпълва. Това е. Дано да съм успяла да помогна.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Mason » 10 Фев 2009, 20:29

Човече мирно си стоеше,
а отгоре светлината си струеше.
Хей, ама какво е туй,
всичко за единия е ....
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Personne » 12 Фев 2009, 01:31

puntina написа:
Personne написа: таз съдба ли какво е вече ми е писнала отдавна , но нищо не мога да направя за съжаление.

както се казва и господ не мове да ми помогне хахах
Чувал ли си думите ,че човек сам диктува съдбата си? Ето виж това ,което си написал и помисли защо не се получава. Причината не е в магия,липса на чар или там каквото е,причината е в мислите ти. Ти си решил,че не ставаш в очите на другите,а хората усещат подобни мисли. Ето защо не се получава. За да искаш нещо от живота,първо дай нещо от себе си,не много голямо,просто мисли по-оптимистично. Когато човек си мисли:"е сега ще ми е кофти ден",той чрез мислите си провокира деня му да не е добър. Бих ти предложила да гледаш филма "The secret" ,а ако толкова искаш заклинание все пак ,ще ти дам лунно заклинание за късмет.

Заклинанието е следното:
Прави се попринцип на пълнолуние,обръщаш се към луната и казваш:"Господарке на късмета,излез от твоя скрит път.Благословена твоята светлина падаща върху мен,както светлината на Луната падаща отгоре. И в светлината на Късмета нека да бъда благословен до следващата пълна луна."
Докато казваш думите трябва да визуализираш сребриста светлина,която пада от Луната на теб и те обгражда и изпълва. Това е. Дано да съм успяла да помогна.




работата е там , че аз винаги съм бил и съм позитивен човек и вие нчма как да го знаете защото пиша това тук и излизам като ебати песимиста! Та аз дори да ми е супер кофти и отново и отново целия свчт да се е сгромолясал върху мен аз пак намирам сили да буда забавен и да разсмея околните , а вие ми говорите , че съм бил негативно настроен хаххаха ще падна от коня хахахах

а инъче много мерси за заклинанието , но вече ми трчбва нещо по-силно а именно да призова сатаната да си продам душата срещу там каквото искам в тоя живот и после вече като умра да си понеса последствията от крайно глупавата постъпка да си продам душата. Но сори - нямам сили да се самоубия и това е единственото решение да спра тази 26 годишна агония !
Аватар
Personne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 09:03

Мнениеот Mason » 12 Фев 2009, 06:53

Ама ти верно си бил страааашен оптимист :) ха ха ха ха ха

Айде стига преиграва. Преиграваш, за да не видиш това, което ще ти избоде очите!
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот sirenaangela » 12 Фев 2009, 09:06

personne,а да си чувал някога,че за да имаш нещо трябва първо да се откажеш от него.Човек има склонност да се вкопчва в своите желания и да им придава неоснователно значение и колкото повече то им се изплъзва,толкова по-сляп става.Когато отношението на жените към теб престане да бъде толкова важно за теб,може и да те зарадва някоя девойка.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот puntina » 13 Фев 2009, 05:02

Personne написа:
puntina написа:
Personne написа: таз съдба ли какво е вече ми е писнала отдавна , но нищо не мога да направя за съжаление.

както се казва и господ не мове да ми помогне хахах
Чувал ли си думите ,че човек сам диктува съдбата си? Ето виж това ,което си написал и помисли защо не се получава. Причината не е в магия,липса на чар или там каквото е,причината е в мислите ти. Ти си решил,че не ставаш в очите на другите,а хората усещат подобни мисли. Ето защо не се получава. За да искаш нещо от живота,първо дай нещо от себе си,не много голямо,просто мисли по-оптимистично. Когато човек си мисли:"е сега ще ми е кофти ден",той чрез мислите си провокира деня му да не е добър. Бих ти предложила да гледаш филма "The secret" ,а ако толкова искаш заклинание все пак ,ще ти дам лунно заклинание за късмет.

Заклинанието е следното:
Прави се попринцип на пълнолуние,обръщаш се към луната и казваш:"Господарке на късмета,излез от твоя скрит път.Благословена твоята светлина падаща върху мен,както светлината на Луната падаща отгоре. И в светлината на Късмета нека да бъда благословен до следващата пълна луна."
Докато казваш думите трябва да визуализираш сребриста светлина,която пада от Луната на теб и те обгражда и изпълва. Това е. Дано да съм успяла да помогна.




работата е там , че аз винаги съм бил и съм позитивен човек и вие нчма как да го знаете защото пиша това тук и излизам като ебати песимиста! Та аз дори да ми е супер кофти и отново и отново целия свчт да се е сгромолясал върху мен аз пак намирам сили да буда забавен и да разсмея околните , а вие ми говорите , че съм бил негативно настроен хаххаха ще падна от коня хахахах

а инъче много мерси за заклинанието , но вече ми трчбва нещо по-силно а именно да призова сатаната да си продам душата срещу там каквото искам в тоя живот и после вече като умра да си понеса последствията от крайно глупавата постъпка да си продам душата. Но сори - нямам сили да се самоубия и това е единственото решение да спра тази 26 годишна агония !
Може би аз не съм разбрала правилно ,но в този ти пост и останалите няколко не видях нищо оптимистично. Но не е важно да се правиш да мислиш оптимистично,а да го знаеш,да знаеш ,а не да се надяваш .Схващаш ли логиката. Когато аз искам нещо да стане си казвам:"Аз правя всичко,за да се получи и знам ,че ще се получи" . И все пак не мога да те разбера до някъде ,може би защото за мен няма голямо значение дали съм с приятел или без него. Мисля че тук бих подкрепила поста на sirenaangela ,защото когато се откажеш от нещо ,то идва при теб (може би е закон на Мърфи,не съм сигурна) ,но е факт. Ние тук ти казахме доста неща,защо просто не помислиш реално върху ситуацията,сам си и какво от това. В света жени-бол. Може би някой иска да срещнеш правилната. Ти сигурен ли си,че до тук онези,които си срещнал са правилни,според мен не са ,щом са избягали от теб. :) :wink:
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Mason » 13 Фев 2009, 06:08

Да разясня какво означава " когато се откажеш от нещо ,то идва при теб", че още съм на медитативна вълна.
искаш гаджем но само идва, но не същото, а това което е за теб

Всеки получава нещата в своя живот съобразно кармата си и желанието си за лично развитие. Това желание може да е съпроводено и с това да си направиш операция за смяна на пола и пак да може да стане. еланието само по себе си няма значение от духовна гледна точка. Важен е житейският урок, който ти се дава с него и подготовката/промяната на личността, която лично ТИ ще извършиш по пътя към желанието си.
Затова ПРЕДИ да постигнеш желанието си трябва да осъзнаеш част от житесйския урок, който то ти носи и да се подготвиш, за да го посрещнеш в полза на личното си развитие.
Една част от тази подготовка, която присъства при почти всички желания, е да се научиш как да не ставаш роб на това желание. Да се научиш как то най-малкото да не пречи на духовното ти развитие.
Затова при тебе тази работа с жените не става, защото още си роб на идеята за жените, за секса и т.н.

Смисъла да се отлажеш от нещо е да осъзнаеш, че то не трябва да те контролира и има доста по-важни неща от желанието само по себе си.

И когато до осъзнаеш това нещо се получава "отказ от желанието". И след това то "идва при тебе" по подходящ начин.
Или идва като друга жена по-късно. Нищо чудно самата конкретна жена да е просто много вредна за теб и да трябва да потърсиш просто друга.

Но във всички случаи трябва да си подготвен предварително за испълнението на желанието си.

Може да почнеш да мислиш например какво ще стане, ако се събереш с някое момиче. Как ще общувате, как ще се развивате заедно, как ще протече съвмествния ви път и какво се очаква от ТЕБЕ. "Фантазирай" над това и може да получиш отговори.
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта