Направена магия, предпазване от магии,талисман

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Supernatural » 27 Фев 2009, 21:07

Добър вечер, начинаещ съм в магията и искам да ви питам нещо.Преди нова год.взехме баба в нас защото в тях вуйчо ми и вуйна я тормозеха и не я гледаха и баба се разболя тежко,и ние я прибрахме в нас да се грижим за нея.Вуйчо ми и семейството ми живеят в къщата на баба а ние сме на квартира,не им хареса факта че я прибрахме в нас и защото пенсията на баба и купуваме лекарствата.И ме съмнява да не ни правят магии,защото на наши познати където отиваме понякога на гости,са им сипвали покрай оградата черупки от яйца.А вуйчо знае че отиваме в тях и се съмняваме да не ни правят магии и като отидем на гости на нашите познати да ни се случват нещастия,да не ни върви и прочие.И искам да ви питам с талисман дали може да се предпазваме, и как да направя такъв талисман,и с някакъв ритуал да предпазваме дома си от магии и такива работи.Извинявам се че не се изразявам добре,дано сте ме разбрали какво исках да обясня.Благодаря ви предварително.
Аватар
Supernatural
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Дек 2008, 16:11

Мнениеот Nemezius » 27 Фев 2009, 22:26

С "талисман"- не, но виж, с "амулет" може и да стане... както и с използването на търсачката на форума!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Supernatural » 11 Мар 2009, 14:06

Благодаря на Немезис,извинявай за късния отговор не можах да разбера как да пусна комент.Сега ще потърся в търсачката,бях питал щото незнаех точно от какво се нуждая. :wink:
Аватар
Supernatural
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Дек 2008, 16:11


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта