Магия

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Redyan » 11 Мар 2009, 14:00

B-L-O-T написа:....А ти радиан щом мислиш така значи никога няма да си победител в този живот а това е свят на победители и победени . Хора като Буда или Кришна просто отказват да живеят в този свят и решават да се самоубият духовно . Ако си тръгнала по техният път к ама ако ще живееш тоя ще си пълна губеща и винаги нещастна .....


Блоте би ли ми дал определение за победа ? Нима метода с харпуна ти осигурява винаги победа ? Колко мацки са те одрязали като си подхождал с този метод и колко си свалил? м ? А за мене мога да ти кажа, че нито един не е успял с този метод. И всички след това са съжалявали....
Ще те помоля да не определяш каква ще съм... победител, победена, щастлива нещастна, а и мисля че тебе не те засяга. Хората, които ме познават лично (и то дори доста юзери от този форум) могат да кажат колко съм "нещастна и губеща"...
А и на каква основа ще ме сравняваш с Буда и Кришна ????
Твоя метод е харпуна - имаш успех с него навярно ок прави си го нп.(Въпреки, че не си стигнал до мацката при която харпуна ще се счупи и няма да действа, пожелавам ти да не стигаш не ти желая злото...)
Моя е въдичката - също имам успех не се оплаквам даже въобще. Просто не е само да хвълиш въдичката(ако направиш само това наистина, няма да имаш успех) но ако изпълниш и др неща "жертвата" ти е в кърпа вързана. Но не смятам да се обеснявам още повече на теб.
Всеки си има методи, които работят за него. И това, че някой има различен начин на виждане на живота не го прави по малко значим или по тъп от теб.

Но хора живейте си в ниския астрал. Щом така ви харесва...Па и за какво ви е да излизате от там хахаха. Хубаво е водите си битки ставате по велики и щастливи победители. Вие с това си мнение дори в този живот няма да излезете от там.... 96% от хората в този форум са там и си вярват колко са велики и колко са тъпи другите които не могат да намерят връзката мейду техния пример и темата... И най - жалкото е че имате голямо самочувстие и мнение за себе си... но Животът ще ви "очука" ако не в това превъплащение... е то тогава в следващите няколко...па и за никъде не бързаме :)
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот B-L-O-T » 11 Мар 2009, 14:11

Човек който цел живот си мисли "абе аз може да не съм прав" "Абе тоя такъв ли е всъщност или не" и т.н. са губене на интелект . Както беше казано някъде "Геният разчита на моментната емоция" . Има осъзната емоция и неосъзната . Неосъзнатата емоция е присъща за глупавите хора . Ако тръгнеш да разсъждаваш над всичко ти се изгубваш из разсъжденията си дори може да се каже че си губиш душата . До нищо добро не довеждат разсъжденията почти винаги . Това го твърди и учението на Буда , на Ошо , на древна Япония , на индианци , на обезумели викинги за кръв ако щеш . Идеята за многото мисли и разсъждения с часове е на "новото време" и е глупост .
И да БУДА се е опитвал и го е направил да се самоубие духовно . Искал е да спре да се преражда а душата му да се "разгради" в абсолютно всичко за да спре да страда . Сега не съм го питал лично но на всякъде това се пише .
А кой определям за тъп и кой не е нещо нормално . Все пак щом е измислена думата "Тъп" значи наистина има тъпи хора . Е аз казвам според мен кои са те . Нищо нередно . Много хова казват "Кой си ти че да правиш това и това , да не се мислиш за Бог ?" . Ами трябва за такива да се мислиме . Ако не се мислим за бог значи не се мислим за нищо и нещата отиват към едни други учения или психоотклонения и т.н.
Какви са тия New Age простотии "нисък астрал" , "висок астрал" и т.н.
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот B-L-O-T » 11 Мар 2009, 14:13

Да дам един пример че се сетих за разсъжденията и емоцията . Спринтиора ако не гледа само към финала а докато тича се оглежда на ляво на дясно да види хубаво ли е времето , коя мацка го гледа , колегата му до него с кви шорти е и т.н. няма да свърши добре . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот B-L-O-T » 11 Мар 2009, 14:16

Няма едит и тука и тва е .

Думата "характер" да ви е позната ? Характер се гради чрез убеждения (като това кой е тъп и кой не е) . Ако гледаш да нямаш трърди убеждения за света около теб значи си безхарактерен или слабохарактерен . Чували сте че не е убаво да си такъв нали ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Redyan » 11 Мар 2009, 14:43

А аз сега трабва ли да кажа че си "тъп" защото не си разбрал и вникнал в мнението на Електра ами си извартял нещата в своя светлина ?
Електра имаше предвид ПОНЯКОГА да се замисляш а не цял живот. Както прекаленото мислене, обмисляне разсъждаване вреди(напълно съгласна с това твърдение) така и липсата на разсъждения също вреди. За това сме хора и иамаме дарбата да мислим за да го използваме.
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот B-L-O-T » 11 Мар 2009, 15:07

Е добре де понякога се замислям и реших кой е тъп и кой не . Или си на мнението че ако се замисля по някого то няма шанс да сметна някого за тъп ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Wizard » 11 Мар 2009, 15:17

Придържайте се към темата!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Redyan » 11 Мар 2009, 15:21

B-L-O-T написа:Е добре де понякога се замислям и реших кой е тъп и кой не . Или си на мнението че ако се замисля по някого то няма шанс да сметна някого за тъп ?

Не съм казала такова нещо. На мнение съм, че когато видим някой "по- малък" от нас трябва да му подадем ръка и помогнем, а не да кажем "Ти ставаш тъп в моите очи"
Още повече това, че съдиш за хората по 2 3 поста... без дори да ги познаваш и да имаш блед поглед за характера им...

Както и да е спирам до тука че май почнах да спамя вече. Беше ми приятна дискусията и Блоте нищо лично... просто изказвах мнение.
Der Klügere gibt nach !
Аватар
Redyan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Ное 2007, 10:27

Мнениеот ultramarin » 12 Мар 2009, 14:43

Някой от вас прави ли магии? Срещу заплащане например?
АЗ ПРАВЯ! СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ! Понякога и без заплащане, но тва камо ако човек се нуждае от благотворителност... примерно като удавник от протегната ръка...
освен това: МНОГО МОИ ПОЗНАТИ ОТ ФОРУМА ПРАВЯТ МАГИИ! Както срещу заплащане, така и без заплащане...

въпросът не е дали има кой да прави магии, въпросът е да има кой да се навие на условията на тия дето пряват магиите:
сигурен ли си че си готов да платиш ИСТИНСКАТА цена ?
те тва е... клиенти-шарани за "пишман-магове" бол, пишман магове много, истински магове има по-малко, но пак са достатъчно, ооообааааачеее... клиенти за истинките магове няаааа-мааааа! нямааа! в тях е недостатъка...

Плюс това магията е за любов, предполагам, че и другия потребител иска същото. И не вярвам тук някой да се навие за без пари да помогне в такъв аспект.
аз съм навит... въпросът е някой ще се навие ли на моите условия... досега статистиката показва, че не... тоест само един от около 10ина недо**ани досега се нави и НАИСТИНА изпълни каквото се искаше от него... всички други мрънкаха "де е луната", но отказаха да си дигнат главите, когато облаците биваха разгонени за да й се порадват... еее, от тяхна гледна точка може и да стоят така нещата, но това си е техен проблем, аз гледам само от моята гледна точка...

бтв, относто силата: на всяка сила се намира по-голяма сила


за дарбата не се плаща... то ти е дадено за да помагаш. Има толкова др професии които да си избереш
червен ян, сещаш ли се за условието - "шъ ти побая и шъ тъ излекувам бабинко, обаче цел живот ше требе да лекуваш и ти, чадо, иначе болестта шъ съ върни пак при теби..." приемаш, баят ти, оздравяваш, после се оказво че и ти можеш да баеш или квото е там метода на лечение, и почваш да го правиш... един ден ти писва, и хоп, пак си болен с двойна сила... и немаш избор, или ставаш болен все повече и повече, докато умреш(обикновено бързо и болезнено) или не продължиш да лекуваш хората... това се викаше как, редяне... викаше се да си част от веригата... викаше се "предай нататък", предай нататък или... умри, бидейки ненужен, отказвайки да изполваш даденото ти...


Разбира се след като резултата е налице 6те си платя, колкото трябва.
всички така казват...


Придържайте се към темата!
а ква е темата? тя е: дали правим магии... тоест единствените отговори "по темата" трабва да са постове съдържащи само "да" или само "не" ... предлагам всичко друго да се изтрие от темата!
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Предишна

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта