молба

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот mozerad » 14 Юли 2009, 13:15

ще помоля този които ми маха постовете поне да ми каже защо го прави
не съм писал някоя глупост.....
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот rain » 14 Юли 2009, 14:37

Би трябвало и тази тема да изтрия, но да видим:

"Търся пазителите на седемте кули, някой знае ли нещо за тях?"

Какви пазители и какви кули? Къде точно си го срещал, в какъв текст,
източник, за какво става въпрос - няма?! Мислиш ли, че въобще някой
ще ти отговори? Не. Даже и не знам, защо трябва да съм длъжен да ви
уча как да пишете и как правилно да си задавате въпросите. Подобни
постове са си чиста форма на спам. И все пак, за да има угода, обясни ни
подробно за това което искаш да питаш, пък ако някой знае ще се наеме
с отговор.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот МагНаско » 14 Юли 2009, 14:50

mozerad Енохова магия това ти трябва потърси книгата .
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот mozerad » 16 Юли 2009, 16:07

МЕРСИ много МагНаско ще го проверя
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот mozerad » 16 Юли 2009, 16:23

а колкото до угодята просто да беше оставил поста извесно време...та да може някои да я види и да пише ако знае нещо...щом нищо не знаеш не се и мъчи няма да го намериш в нета.....дали вярвам че някои знае нещо...много малко вероятно...но съм длъжен да опитам ако има дори и един които да може да ми каже нещо по темата достатачно ми е....е не вярвам че има някои които да ми каже нещата тук....но въпроса не е в това.... :wink: една трохичка преобръща каръцата :wink:
не мога да задавам въпроси въпроса е зададен по тъкъв начин че само този които знае нещо или е усетил ще посме да отговори...и на дали във форума...да четат всички...но не бях предвидил че има хора които като не знаят за съществуването на нещо не го игнорират а се ядосват....особено в управлението на саита....
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот mozerad » 16 Юли 2009, 16:33

и все пак ако не сте прекалено засегнати че не знаете и не ми изтриете user-а ще помоля да върнете темата в предишня и раздел та да може другите да я видят и ако случаино значт нещо да пишат....мерси за което...
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот rain » 16 Юли 2009, 17:18

mozerad написа:а колкото до угодята просто да беше оставил поста извесно време...та да може някои да я види и да пише ако знае нещо...щом нищо не знаеш не се и мъчи няма да го намериш в нета.....дали вярвам че някои знае нещо...много малко вероятно...но съм длъжен да опитам ако има дори и един които да може да ми каже нещо по темата достатачно ми е....е не вярвам че има някои които да ми каже нещата тук....но въпроса не е в това.... :wink: една трохичка преобръща каръцата :wink:
не мога да задавам въпроси въпроса е зададен по тъкъв начин че само този които знае нещо или е усетил ще посме да отговори...и на дали във форума...да четат всички...но не бях предвидил че има хора които като не знаят за съществуването на нещо не го игнорират а се ядосват....особено в управлението на саита....


а колкото до угодята просто да беше оставил поста извесно време

Колкото до твоя правопис, без коментар, но ще проявя търпение.

щом нищо не знаеш не се и мъчи няма да го намериш в нета

Защо пък реши, че точно в "нета" ще търся каквото и да било, още повече, че информацията ти е погрешна?

но не бях предвидил че има хора които като не знаят за съществуването на нещо не го игнорират а се ядосват....особено в управлението на саита

Аз пък не бих предвидил, че някой би приел насериозно въпроса ти, но явно има и такива.


В заключение бих допълнил, скъпо дете, тук правилата са строги и не мисля да правя изключения,
не поради незнание и ядосване, а поради привличане на сериозна аудитория и спазване на адекватен
тон. Не го приемай като заяждане, но дали ти или някой от останалите подрастващи ще ми се обидите,
това въобще не ме засяга. Првилата са ясни.

И още нещо, в еноховата магия, така наречните пазители на кулите (посоките) са четири ангела.
Ако пък намериш седем, може би аз съм в грешка.

П.П. Поради несериозния тон и неправилно зададения въпрос темата ще бъде изтрита.
Вече ти беше отговорено, потърси заглавието на книгата и за в бъдеще, преди да предявяваме големи
изисквания, нека сме се постарали да сме заслужили сериозно отношение.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот mozerad » 16 Юли 2009, 18:24

братко мой....еноховата магия..е интересно нещо..(ще си взема книгата да видя какво са написали все пак)...(и не са само ангели там е всичко което можеш да си представиш не всичко в дебелите книги е истина :wink: )...не знаех че и викате така но да го кажем така това е елементарно нещо...Седемте Кули са нещо към което трябва да се изпитва уважение и респект това е нещо отвъд мирогледа ти и въображението ти...както забелязваме и не се притесняваи за снисходителня ми тон чадо мое той просто е част от мен...вкючва се като някои се опита да каже на червеното жълто...(не съди за човека по годините му повярваи ми бродил съм по таз земя много преди да се запали твоита искра(и най-вайното браткои мой помни))
задал съм въпрос с извинение като не знаеш за какво става въпрос може да не изтриваш темата...уважавам хората които мислят преди да направят нещо и виждат по далеч от носа си за съйаление те са малко

ПП
като се целите в развитата и сериозна алдиторя защо има раздел"Любовна магия. Психология на отношенията. Разрешаване на проблеми.
" коя развила се личност ще ползва такива неща...? такаче моля те не ми минаваи с изтъркани номера.....
и не би ли трябвало като има нещо непознато да се замислиш и да се провери съществува ли или не....малцина знаят за тези кули вече повече много от тях няма и да разберат за какво става въпрост а тези които знаят наистина нещо....нямаш си и представа за какво става въпрос...и нека и така си остане не съм аз този които ще ти казва :wink:
Е дано си ме разбрал правилно без лоши чувства :wink:
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот Wizard » 16 Юли 2009, 22:23

mozerad написа:и все пак ако не сте прекалено засегнати че не знаете и не ми изтриете user-а ще помоля да върнете темата в предишня и раздел та да може другите да я видят и ако случаино значт нещо да пишат....мерси за което...


Темата ти се намира в боклука, където и мястото! Явно добре познаваш нашите правила, освен това СИ ГИ ПРИЕЛ, когато си направил регистрацията тук.

Няма лошо да се пита - въпроса ти каква информация може да носи?!?
Колкото и книги да изчетеш - нещата, които са важни за МАГИЯТА НЯМА да ги откриеш или усвоиш от тях... Прекалено много е ЧЕРНОТО в теб,не само дрехите ти!!!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот mozerad » 17 Юли 2009, 07:04

icon_eusa_clap icon_eusa_clap браво разгада ме хахаха...е самоче не черното а оганя ми е в много...но на кои му пука черно огън все тая... :wink: ...и кои е казал че съм тръгнал да усвоявам "Колкото и книги да изчетеш - нещата, които са важни за МАГИЯТА НЯМА да ги откриеш или усвоиш от тях"..самите книги ти за какво ме взе.....за някои неудачник които си оплатнява времето...аааа иввиняваи от там сигорно знам за неща които малцина знаят...ооо не не не знам измислям си ги ...това е плод на въображението ми нали...е дори и беще вече щеше да е прехвърлено в реалноста
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот mozerad » 17 Юли 2009, 07:11

и само още нещо :wink: тъпо е да ми казваш"Прекалено много е ЧЕРНОТО в теб,не само дрехите ти!!!" достатачно е Прекалено много е ЧЕРНОТО в теб..нали разбираш ако не те разбера срам за мен смях за теб :wink:
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот rain » 17 Юли 2009, 09:25

mozerad написа:братко мой....еноховата магия..е интересно нещо..(ще си взема книгата да видя какво са написали все пак)...(и не са само ангели там е всичко което можеш да си представиш не всичко в дебелите книги е истина :wink: )...не знаех че и викате така но да го кажем така това е елементарно нещо...Седемте Кули са нещо към което трябва да се изпитва уважение и респект това е нещо отвъд мирогледа ти и въображението ти...както забелязваме и не се притесняваи за снисходителня ми тон чадо мое той просто е част от мен...вкючва се като някои се опита да каже на червеното жълто...(не съди за човека по годините му повярваи ми бродил съм по таз земя много преди да се запали твоита искра(и най-вайното браткои мой помни))
задал съм въпрос с извинение като не знаеш за какво става въпрос може да не изтриваш темата...уважавам хората които мислят преди да направят нещо и виждат по далеч от носа си за съйаление те са малко

ПП
като се целите в развитата и сериозна алдиторя защо има раздел"Любовна магия. Психология на отношенията. Разрешаване на проблеми.
" коя развила се личност ще ползва такива неща...? такаче моля те не ми минаваи с изтъркани номера.....
и не би ли трябвало като има нещо непознато да се замислиш и да се провери съществува ли или не....малцина знаят за тези кули вече повече много от тях няма и да разберат за какво става въпрост а тези които знаят наистина нещо....нямаш си и представа за какво става въпрос...и нека и така си остане не съм аз този които ще ти казва :wink:
Е дано си ме разбрал правилно без лоши чувства :wink:


Ето го и новия ми фаворит в категория най-големи правописни бисери - "алдиторя" :D
С това наистина успя да ме убедиш да не изтривам темата. Ерудираността на човек, "ходил векове
преди мен по тази земя", просто лъха отвсякъде. Иронията в случая е, че би трябвало да изтрия
всичко веднага, а си изгубих няколко минути от времето за да се занимавам с пошлост.

Тук обаче има нещо много важно на което искам да обърна особено внимание и което засяга голяма
част от пишештото мнозинство. Смятах да го направя още преди време, а сега определно би било
правилното място и правилното време. Части от тази информация ще перифразирам от мнение взето от
друг форум, затова нека авторът ми прости, ако чете.

Това за което говоря и искам да опиша на всички ви е едно съвременно явление, което си позволих да
нарека и представя като:

"Синдром на Подрастващия Маг"

Проявява се предимно сред днешното младо поколение, деца и подрастващи на възраст между 15-20 г.
Лесно се познават по това, че имат беден езиков речник и ограничена обща култура. Не знаят нито един
физичен, химичен или математичеси закон, които имат възможността да изучават в училище, но за сметка
на това са абсолютно наясно с всички закони и принципи на магията и нейните разновидности, най-вече,
защото са чели всички "яки" окулти книги и гримуари и защото контактуват с "най-добрите" магове (предимно
по чатове и форуми). Те с лекота си придават титли на маг, шаман, лечител, защото владеят тънкостите
на занаята до съвършенство. Те виждат духове непрекъснато, владеят телепатия и телекинеза, сънуват
пророчески сънища и без проблем могат да призовават всякакви ангели и демони.

Могат да се справят с философията на Кроули по-лесно отколкото с младежките пъпки, но онова което ги прави
абсолютно убедени в своята правота и непогрешимост е огромната им самоувереност. За жалост последиците
от този синдром са твърде неприятни. Губейки ясна представа за заобикалящата ги реалност, те често започват да
живеят в един имагинарен собствен свят на несъществуващи чудеса. Психолозите биха казали, че с кризата на
пубертета, заживявайки в света на мечтите си, това е просто начин да се избяга от суровата действителност и нарастващи
отговорности. С времето, някои от тези хора просто израстват периода на "супер-маг", а други за съжаление продължават
да живеят в своя свят, непрестанно опитвайки се да докажат убежденията и вярванията си.


Коментарите ще оставя за вас, но се обръщам към всички които може би са се почувствали засегнати от думите ми,
какъв е смисълът да вървите по подобен път на самозаблуда?
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот mozerad » 17 Юли 2009, 14:27

"Синдром на Подрастващия Маг"

това е много вярно забелязвал съм го не еднократно :wink:
но честно казано това е първото правилно нещо което си написал в този топик
въпроса обаче остава че до сега не отговаряш на въпросите ми а отмяташ темата в друга посока....като накрая толкова намаш како да ми кажеш че се хващаш за правописа ми...извини ме но ако искаш да не ти говорят снисходително не се дръж и ти така и доказваи твърденята си за да те уважават за това че знаеш и можеш

и как от прекалено многго тъмнина има в теб отидохме на ти си тийн не ме занимаваи...?

нямам како повече да кажа няма смисъл лично аз се отказвам да пиша по тази тема повече и да се хабя за глупости и може да го пуснеш като отделна тема "Синдром на Подрастващия Маг" та хората да могат да помогнат на тези тийн изпълненя...но пък какво и без тва почти всички са белтъчен матерял
успех на всички и щте се радвам ако някои др. от модолаторите каже нещо без значение поне единя от тримата със няколко крати съобщеня си е извоювал уважението ми но ти не успя бб
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот paparosko » 18 Юли 2009, 08:56

mozerad,

Извинявай, приятелю, ама много несериозно ми звучиш с всичките си граматически и правописни грешки.

Сравни текста на това, което си копипействал и това, което ти си съчинил.
Поне не се ли стремиш малко да се ограмотиш?

От теб зависи. Все пак животът си е твой.

Лек ден!

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Cath » 18 Юли 2009, 10:01

"Синдром на Подрастващия Маг" определено ми хареса!!! Идеята за тема с подобно заглавие не е лоша. Хубаво би било да се направи и ВАЖНА. Поне ще раздвижи малко застоелите пластове, мисленето и въображението на хората.

Колкото до еноховата магия - мислех да не коментирам, но в нея наистина има само ангели. Това й е идеята.

П.П. "модолатори" също е добро попадение!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот rain » 18 Юли 2009, 10:16

като накрая толкова намаш како да ми кажеш че се хващаш за правописа ми

Правописът ти определено е последното нещо за което бих се хванал, ако желаеш пиши
и на патагонски, но нали разбираш, че някак не върви да си придаваш важност и да парадираш
за достоверност на твърденията си, а да се изразяваш посредством нискограмотен език.
Никой себеуважаващ се човек няма да приеме твърденията ти насериозно.
Не ти го казвам с цел обида, а като съвет, за който би трябвало да се замислиш.

и доказваи твърденята си за да те уважават за това че знаеш и можеш

Защо да доказвам твърденията си, след като ти вече сам ги доказа нееднократно, тук и пред всички?
Боя се, че ако този разговор подължи повече, само ще затвърдиш думите ми.

щте се радвам ако някои др. от модолаторите каже нещо

Уверявам те, че колегите "модолатори" (тази дума много ми допадна) няма какво да ти кажат.

поне единя от тримата със няколко крати съобщеня си е извоювал уважението ми но ти не успя

Ами да отида да си посипя косите с пепел.

П.П. Моите извинения към ръководството за нарушаване на правилата с водене на спор тип спам, но мисля, че
ще има и определена полза, особено за малолетната аудитория.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта