Бабини зъби(Трибулус)

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот tarbuk » 17 Сеп 2009, 14:11

Здравейте на всички!Моля ако някой знае как се използва въпросната билка да сподели.В нета намерих поне осем рецепти за приготвяне и пет начина на употреба! П.П. Самолета си излита нормално! 8)
Аватар
tarbuk
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Сеп 2009, 13:28

Мнениеот м Лъчезар » 17 Сеп 2009, 16:04

Зависи за целта . Нормата е следната :

5 супени лъжици с връх се варят в литър вода за един час . След това се долива вода до един литър . Слага се за денонощие в хладилник да преседи .

Това е описанието което срещам на всички етикети и е подобно на това което ползвам аз и нещата стават .
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот tarbuk » 22 Сеп 2009, 03:25

Благодаря ти Лъчезар,това е може би билката за която няма наистина точна и най-вече оеднаквена информация!Аз я ползвам за сърдечната дейност,но и жената е доволна :wink: ей това е неочаквано добра комбинация!
Аватар
tarbuk
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Сеп 2009, 13:28

Мнениеот Wizard » 25 Сеп 2009, 14:22

tarbuk написа:Благодаря ти Лъчезар,това е може би билката за която няма наистина точна и най-вече оеднаквена информация!Аз я ползвам за сърдечната дейност,но и жената е доволна :wink: ей това е неочаквано добра комбинация!



Ясно ми е, че целият този разговор по-горе е един ОГРОМЕН И ДЕБЕЛ spam1 !!! Ако не се конкретизира защо е зададена тази тема и за какво се използва тази билка, темата я изтривам!Не че ние всички тук сме толкова неграмотни, относно "бабините зъби"...
Лъчко, определено си един от "менте маговете", да не казавам сега точно кой от тях си...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mason » 25 Сеп 2009, 18:08

наистина, какво е окултното приложение на бабините зъбища?
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Nemezius » 25 Сеп 2009, 18:26

Mason написа:наистина, какво е окултното приложение на бабините зъбища?


имаш предвид като изключим конвенционалната употреба в атакуващи ритуали ли? ;)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот anakonda79 » 15 Дек 2009, 18:14

Темата е малко стара но за билката мога да кажа че действа безотказно при ставни проблеми, ниско кръвно налягане, аритмия и може би още много болежки но това са нещата които аз и семейството ми сме лекували с нея. Билката си я берем сами. Приготвяме я по следният начин : 3 супени лъжици от билката се слагат във 1 литър вряща вода, оставя се да ври 10 минути след което се сваля от огъня и се добавя една чаша пречистена вода ( слага се вода в тенджера във фризера, когато започне да замръзва се маха горния слой лед и пак се оставя след като замръзне от горе и отдолу леда се разбива и се взима само водата останала между 2-та слоя лед) Пожелавам успех на всички :) А колкото до магическото и приложение нямам ни най- малка идея... Ако има просветени ще се радвам да науча нещо по темата.
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта