Нека си поговорим за тях

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот DarkMagicMaster » 26 Дек 2009, 06:45

Светът не е това място което в действителност виждаме.. име неща оставащи завинаги невидими за очите ни.Хората са глупави неверни и изключително безпомощни същества нещо като добитък.. Има по силни неща по-могъщи по-опасни сили срещу които на сегашното си ниво нямам никъкъв шанс.. Самото осъзнаване на безсилието което притежавам аз по отношение на опита си и това на останалите хора.. Аз се страхувам.. за хората , за мен самия. От едно мое преживяване останах с впечатлението “Видиш ли го и то ще те види” с други думи около нас има страшно много същества разумни и безразумни ..притежаващи забележителна енергия някои , а други по малко вкл и много остатъци от хора наречени призраци и т.н. И какво разбираме хората са изградили чудовищни щитове около себе си игнорирайки тотално всичко което се случва около тях в невидимия свят и ако не създадат интерес на някое от съществата няма шанс те да разберат за съществуването им.. Всъщост срещатата с такова нещо не е въобще приятна и човек трябва да забрави че има контрол над каквото и да било.. Изпитваш едно ужасяващо чувство в слъчевия си сплит.. ледена прегръдгва обхваща тялото ти.. страхът бавно те сковава и ако незнаеш как да реагираш ако незнаеш дори капчица информация за евентуалното нещо което може да е срещу теб ти си пътник.
Страхът,гневът,омразата всички негативни чувства дори сексуалната енергия ги храни прави ги по силни и колкото повече от тези чувства съсредоточавате върху тях толкова по силни стават.. а това да не се страхуваш е невъзможно . да овладееш гнева и омразата би могъл но страха е най-големия ти враг срещу тях .. порпинцип това е защитна реакция на организма но самата енергия която отделяш когато те е страх е толкова сладка.. Затова при среща с такова същество затворете чувствата и емоциите си затворете самата си душа обградете я в дебели стени.В никакъв случай не говорете не искайте да знаете нищо просто се опитайте да забравите самото съществуване на същесеството след като не му давате храна и сте се затворили то ще загуби интерес от вас и ще ви изостави, но има такива които имат безкрайно търпение и могат да преследват жертвата си до момента на смъртта и.Тогава имаш два избора или умираш или ставаш достатъчно силен зада го подчиниш или прогониш.. което е доста невъзможно , нека да кажа трудно но си е невъзможно затова попаднете ли на такова нещо сте пътник. Но не пречи да опитате да го накарате да загуби интерес. Просто осъзнайте смъртността си . Много от тези същества притежават някои от кинезите вкл. Те са невидими заради различното вибрационно ниво на енергията им която превъзхожда вашата повярвайте ми.Хората са най-слаби когато сънуват тялото остава празно защото съзнанието ни не е прикрепено в този момент към материалното ни тяло а в енергииното което позволява на демона да проникне в тялото ви да го контролира той може да реши кога да ви върне в будно състояние може да ви каже да ви настави да правите каквото той пожелае от това измъкване няма .. Забелязахте че споменах демон едва преди малко. Е казах го демон точно с това си имате работа, те идват и взимат това което искат не питат разрушават хранят се с вашите страхове, чувства контролират телата ви могат да ви убият по всяко време. Ако искате да спасите приятелите си и близките си от тяхното влияние отчуждете се не позволявайте да се доближават до вас защото може да станат жертва на демона.. Те мразят някой да се намесва в работата им някой да се заяжда с тях .. едно нещо много обичат игрите .. но играй с нещо което освен че е невидимо не се нуждае от сън и може да те убие по всяко време уау интригата е голяма.Доказателства всеки иска доказателства за съществуването на демони ами вече има публикуван филм който като гледах ми навя отвратителни спомени от по ранни години за мои лични слбъсъци оставили дълбоки белези в душата ми.. Лудустта съпътства появата на такова нещо в живота ви.. рано или късно вие се побърквате правите неща , без дори да подозирате ставате една кукла на конци а тези конци са вашите страхове чувства или дори интерес към това същество.. Във света винаги е имало две основни състояние Владетел-Подчитен, Кукла-Кукловот винаги едното е контролирало другото безусловно.В момента на появаването на демна това вече е решено вие ще сте куклата защо.. Нима не се досещата за слабостта си защо робът робува защото го е страх .. ако не го е страх и се опълчи какво става умира.. защото е слаб няма силата на това което го е поробие подчинило. Ето защо или ставате достатъчно силни или умирате.Преди да обърнем внимание на темата за силата ни.
Нека поговорим за идиотизма при хората който е неизбежна част от гибелта им.
Ако се изправите срещу демон и решите че имате контрол като правите глупави изледвания само за да докажете съществутването му или просто шибаното ви самучувствие ви казва е аз мога и сам аз съм силен ще се справя ами честито току що намерихте работа на един гробар.Раберете това е от гледна точка самите ние да се изправим срещу някое по нисше същество насекомо то е безсилно така и вие сте насекоми или просто храната няма особено значение.Какво си мислите вече да нямаме шансове само няколко малки неща можем да направим и то без голяма сигурност за успеха им това е като болест смъртоносна болест няма лек.. може да има и свиване на тумора както при рака.. но в кайна сметка винаги умираш нямаш особен избор но пак има тези единични случаи в които болни се излекува успява да победи болестта.
Сега тази сила как да я имаме как да ги победим как да им порпречим да влезнат в живота ни .. Всеки винаги е искал сила . Е искайте въпроса е колко от тези ще станат силни.Но това което казвам точно в тези две изречение е само въздух нищо интересно, нищо особено полезно.Защото дори аз не знам перфектния идеалния и сигурен или пък поне малко надежден път към тази сила.Има много хора които се занимават с демонология правейки разни ритуали но какво разбират те само някой който се е изправял срещу такова нещо може да ме разбере, а останалите слушайте и се опитайте да разбере това не е игра.. както и да е демонологията е ключ хората през годините от безбройните си сблъсъци с тези същества са успяли да ги опишат да ги изучат да опознаят врага.. няма лошо да знаете всичко за врага си дори никога да не го срещнете.
Има много окултни практики защити, заклинания и т.н. които ще спомогнат да фокусирате един щит около себе си. И нещо за магията заклинанията и т.н. думите те не правят нищо те не са магията движенията самите предмети и съставки също това са фокуси и линкове които ви помагат да манипулирате реалността. Не се става силен (способен да се защитиш от такава сила) за 2 дена нито за 10 или 100 това нещо отнема години.. а кое нещо учи по добре от опита.. има по нисши демони по слаби които може да са обект на излседване или упражнение, но това пак не е игра защото пак си има рисковете да се видите с всевишния в най-добиря случай иначе ще лижете гъза на вашия господар пленил душата ви за да може да я изцеди и зпие енергията и... и т.н. и т.н. Всъщност има още много неща на които да обърна внимание от невидимия свят на хората, но кой ли би разбрал и ако поне един човек реши да стигне до края на това ще съм доволен. Критиките ги очаквам с нетърпение слепи винаги ще има..Но аз повече си мисля че тези които ще ми направят забележка ще ги е страх именно на едно по дълбоко ниво от съществуването и шанса всичко което да казвам да е вярно... Това което казах не е много казах някои възможности вие откриите пътищата все пак силни ще да ставате някои поне :) е Успех аз ще се старая винаги да съм полезен

ТheSpirit-Seishin
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот Lord Njarlathotep » 26 Дек 2009, 12:48

Друг вариант от така нареченото... съприкосновение между твойте "демони" и смъртен... или маг... симбиоза... в която се намират допирни точки в целите... за какво ти е да отвличаш автобуса пътуващ към твойта спирка... лично на мен... не ни трябва... ти сравняваш хората изправящи се пред тези същества с насекоми... примерно... някой паяк... от амазонка... или австралия... не подценявай насекомите... едино насекомо е не само храна и забавление... може да го превърнеш и в оръжие... с което да премахнеш друг като теб...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот ultramarin » 26 Дек 2009, 19:08

.Хората са глупави неверни и изключително безпомощни същества нещо като добитък..
и ти също си човек... и ако мислиш себе си зза добитък - то ок, нямам нищо против твоите мисли... аз пък си мисля, че хората са умни, изобретателни, сръчни, верни когато има на какво да са, оправни в трудна ситуация, и като цяло са домакини на таз планета и на разнообразния "добитък"...

нярлахотеп... добре говориш за симбиоза, но тя може и да излекува по-слабия от теб или да помогне на безпомощния... връзката с по-висшите същества често не е тяхното унищожаване или армагедон от тяхна страна спрямо нас, а помощ към нас изостаналите "добитъци"... каквото дадеш - такова ще получиш...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Lord Njarlathotep » 26 Дек 2009, 20:47

ultramarin написа:

нярлахотеп... добре говориш за симбиоза, но тя може и да излекува по-слабия от теб или да помогне на безпомощния... връзката с по-висшите същества често не е тяхното унищожаване или армагедон от тяхна страна спрямо нас, а помощ към нас изостаналите "добитъци"... каквото дадеш - такова ще получиш...


Maй точно това имах предвид... Не всяко злато сияе... Не всеки скиталец е враг...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот DarkMagicMaster » 26 Дек 2009, 21:39

Очаквах тази рекация, но това което искам е да видите абсолютно реално хората имат потенцяли хубаво, има такива които го развиват, но в крайна сметка това което е втълпявано през многото години за слабостта на хората е оставило своя отпечатък но колкото и да сме силни душевно тялото си ни остава едно доста крехко клонче което може да бъде с лекето строшено от ужасяващите пориви на ветровете на пътя който наричаме живот
Но не винаги трябва да виждате буквалното това което казвам точно сега не разглеждайте всичко едностранно.. има доста страни и няма една грешна .
Има много много догми, мисли твърдения и какво ли не, но теорията не като практиката има си своите разлики едно е да го четеш на книга друго е да го преживееш.. като разликата в това да познваш пътя си и да го извървиш...
Може по подробно да разгледаме всеки един детайл и страна на това което може да се случи, на това какво са демоните какво искат какво правит от къде идват и т.н. за нас хората за общуването ни с тях за техните жертви и т.н. всъщност наистина това е доста сложна и широка тема, но ви питам.. Прочетете първата част и кажете нима е лъжа че в момента хората са толкова жалки впити в роботизираните си животи и дълбоко спящи..
Е ще ми изпъквате ли още с мениеята си които се опитвате да ми докажете правотата си която е една невидима част от това което казвам част която в момента е толкова незначителна, че дори няма смисъл да я споменвам.. защо защото не че съм сигурен направо съм убеден, че през живота си не сте се изправя ли срещу сили не принадлежащи на тази реалност.. не вярвам да позвате чувствтото и вместо да ми развивате теории защото това правят тези който не знаят тези които си мислят че нзаят все един до пет максимум от този форум да са правили връзки с такива същества дори до материално ниво което е най-бруталното нещо което ми се е случвало иначе какво изричаме думи кръв ала бала .. и се оказва че си говорим със самите себе си представяйки разни измислени преживявания с цел привличане на внимание.. Магьосници а сега с нетърпение очавам реакцията ви : Ще ми дадете ли това което искам или най-сетне някой ще допълни нещо от практиката аа

П.П. Има наистина много неща които не се казват, в момента споменавам най-очевидното и се опитвам малко да дръпна към реалността хората които летят така далче защо защото така ми е скимнало..
И да колкото повече добавяте толква по добре.. повечето информация никога не била излишна
За мен е удоволствеие да ви излушам
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта