Ъпсурди :)

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот anakonda79 » 21 Яну 2010, 04:49

Гледах това клипче и ми стана жалко за Българската държава. Не стига че е пълно с НЕ истини, а и рецетиращият го дори не може да чете като хората... Аз се посмях доста, вие какво мислите? http://vbox7.com/play:c3fa2df3
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България

Мнениеот StellaMorgana » 21 Яну 2010, 07:22

Доста забавно :) Особено частта с пентаграмата, която е символ на сатанизма... даааа, колко оригинално. Ако не беше толкова жалко, щеше да е смешно. А тоя, дето чете най - добре да го върнем в първи клас - срича много лошо момчето.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот ultramarin » 21 Яну 2010, 07:45

магьосническият принцип казва: над което фокусираш вниманието си - ти ще се развива...
та да ви питам: оти се фокусирате над смотани ъпсурди... фокусирайте се над сериозните работи...

П.П. ако някой иска да снима, може да направим едно клипче... театрален видеоритуал по случай идващата пролет... нещо красиво и качествено... с хубава рецитация на езотерични текстове, някой добър дизайнер ще рисува (познавам един 3д моделиер, ще ни направи яки работи... само и един разбиращ от колажи трябва да намерим), яки снимки, може дори да снимаме някои ритуално действие... айде - ако има навити да ми пишат на лични! Предложението е валидно до 31 януари.
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот sanguinary » 21 Яну 2010, 07:57

Той май не е българин.
Нищо не споменава за големия цирк - блек метъл движението :mrgreen: Все пак, не е за пренебрегване факта, че тези хубавци са опожарили и изобщо унищожили, повече християнски паметници и храмове, от арабите icon_eusa_clap
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот anakonda79 » 21 Яну 2010, 22:00

Ultramarin смятам че идеята ти е хубава, но нали виждаш че съм постнала темата в Кошчето, съответно тук не се предполага да се говори за сериозни неща. Предположих че може да е интересно да се посмеем над Ъпсурдите с които всеки от нас се сблъсква в ежедневието или интернет пространството :)
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта