Зов

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот THE_dEaTH » 14 Дек 2007, 16:24

Оффф!!!Не виждате ли, че момчето е с развинтено въображение!Оставете го да си измисля и да се радва на живота.Казвам го ,защото историята ми е позната от некакъв дето си измисляше ,а и ако можехме да си спомняме какво е ставало в предишният си живот нямаше да има нужда да започваме живота си на ново и самото прераждане щеше да е безмислено.Също така си личи че не си измисля ,защото си "вярва"на лъжите.Или е много тъп,или е психично болен(за което не трябва да му се подиграваме),или се намира на работа тук като си мисли че може да ни лъже!Е мой човек ако е така намери си друго развлечение щото жестоко почваш да ма нервиш!!!
Аватар
THE_dEaTH
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Дек 2007, 13:33
Местоположение: jambol

Мнениеот ExalTeD_0ne » 14 Дек 2007, 16:54

Егото пич...егото
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот Talic » 14 Дек 2007, 18:47

Пич, историята ти звучи прекрасно...
Ови мисля, че е плот на твоето въображение... или някакъв вид шизофренизъм(майтап) icon_argue ... Така по същество...
Значи заинтересува ме.. почетох 5 траници постове на кви ли не мнения...
Идеята, е че ти дрункаш за някакъв МОГЪЩ артефакт... който се съмнявам ама мн жестоко се съмнявам да даже да ен кажа, че не вярвам... Каза, че е стар - така явно по думите ти разбрах, че явно ще е по стар от египетската цивилизация... Обаче в целия разказ, има неща, който не искаш да кажеш "се1 ще погубиш или разкриеш на света огромна тайна едва ли не"... ЕМ че бил Жив едва ли не с частица от теб... бил жив и палав и к'во ли не още.. толкова могъщ, че да немое си намери до собственика - Адското противоречие батка...
А и друго толкова древен и могъщ артефакт едва ли ще остане скрит от Света и от лоши очи,които няма искат се доберът - това е Друго противоречие ...
Третото противоречие, че толкова могъщ артефакт(пак се повтарям), че като се разрових из нета освен РПГ-та и форуми дето объждат някой предмет от игрица- не излзиа нищо друго... Поне 1 ЛЕГЕНДА да имаше, за съществуването му може би 85% от хората тук щяха да не са скиптични като мене...
Но от гледна точка на моето развинтено въображение и фантазия - бих допуснал, че има такоа чудо.. но другият ми АЗ наделява, че това е яка фантазия, която те завладяла тотално и мое те докара до Хората с Белите манти и да ти сложат 1 риза с дълги ръкави, които се връзват зад кръста...

А относно, как си видял предишните си животи(многобройните) може разясниш тука на неуките - мое сме те познвали ако и ние си спомним мое сме пили Пиво icon_occasion някъде на Олимп ! :wink:

Айде със здраве...
Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
Аватар
Talic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 30 Апр 2007, 15:08

Мнениеот Lunohod » 15 Дек 2007, 00:40

О...Кой лУд? Вие ЛУДи? Аз ЛУда...
Ах всички сме луди...
Несъзнание, сънища, същества, мечове,демони, некове... магия- ЛУуудница...
Бау
Бау ли казах? Исках да кажа Мяу....
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Shedinko » 15 Дек 2007, 01:18

Сори за спама ...Луноход това е може би най-верния ти и на място пост от много време icon_toothy icon_occasion icon_angel_4 spam1
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот ChaoS » 15 Дек 2007, 06:14

Талик,
1) Не, не е по-стар от Египетската цивилизация. Въобще не съм СПОМЕНАВАЛ египетската цивилизация!
2) Няма да погубвам или разкривам велики тайни на света. Просто ще си събера това, което ми принадлежи и ще се прибера.
3) Не знам дали ти се е случвало да видиш такъв предмет някога, но... Има предмети, които си познават собственика. И които не работят за другихора. А ако не си - жалко. Готино е да си имаш таквози нещо, ако ще да е любимата ти запалка дори. :)
4) За виждането... Не мога да го обясня. Беше комплекс отдве неща...
а) Просот си спомних. Не мога да обясня как... Както когато си забравил за нещо старо и изведнъж лека-полека започва да изплува в съзнанието ти.
б) Имаше... Хора... Които ме познаха. Които ме помнеха. И някои от които аз помнех. Сега... сори, но когато няколко души, които не са се срещали никога през живота си ти разкажат едно и също нещо от предишни животи... Започваш да се замисляш.

Луноход... МЯУ! :)
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот tanarel » 15 Дек 2007, 10:54

Ами ако историята ти е вярна ,
едва ли е на физическо ниво това нещо
- така , че не го търси тук !
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот ChaoS » 16 Дек 2007, 09:21

Не знам дали някой от вас е погледнал две неща...
1) Колко стара де факто е темата. Просто датата на първия пост. Ако не се лъжа започна някъде преди близо две години. Една от първите теми, които пуснах тук, в МГ, още когато сайта беше с тиренце.
2) Колко пъти повторихме едно и също нещо. :) Честно - мисля, че това как съм си спомнил и това, че трябва да не търся на материално равнище се среща ПОНЕ три пъти на заднте страници.

Но благодаря на всички ви за вашата отзивчивост, за вашите въпроси, отговори, разсъждения... Че дори и за подигравките. На някои постове съм се смял от сърце. :) :) :)
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот JustNo1 » 24 Авг 2008, 03:53

Е ХауС,минало е почти година от последния ти пост в тази ти тема,намери ли го? Или класифицира тази си идея като фантазия? Дано да е първото,защото чувствам че времето когато хора като тебе ще са нужни наближава...
Аватар
JustNo1
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Авг 2008, 03:43
Местоположение: nqkade tuk/tam

Мнениеот JustNo1 » 24 Авг 2008, 04:01

Още нещо...Защо го наричаш "ChaosBlade"? Явно си забравил истинкото му име,името което ти му даде...затова ли неможеш да го намериш?
Аватар
JustNo1
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Авг 2008, 03:43
Местоположение: nqkade tuk/tam

Мнениеот JustNo1 » 24 Авг 2008, 04:06

Отговори на тези ми въпроси и ще ти кажа още нещо...
Аватар
JustNo1
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Авг 2008, 03:43
Местоположение: nqkade tuk/tam

Мнениеот ChaoS » 24 Авг 2008, 07:28

Още не съм го намерил... :( Като цяло ме нямаше наоколо за около година и нещо... Което ми пречеше да го търся.

Наричам го така, както и по многото други начини, защото си има много имена и определения... А в случая се опитвах да дам по-голяма част от тях. Помня... Поне едно от имената, които съм му дал/давал.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот JustNo1 » 24 Авг 2008, 22:34

Казваш че когато опитваш да го откриеш усещаш някакво съпротивление,сякаш някой се опитва да ти попречи...
Помисли над варианта самият ти когато си го скривал да си наложил някаква защита,не защита която да не ти позволи да го откриеш,а защита която да те забави докато си готов...

П.П. Не е нужно да го търсиш физически,просто не спирай да искаш да го намериш ментално...Вселената ще откликне на призива ти...
Аватар
JustNo1
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Авг 2008, 03:43
Местоположение: nqkade tuk/tam

Мнениеот ChaoS » 26 Авг 2008, 15:26

:) Не, казвам, че нямах възможност въобще да го търся. Нямах време и възможности.
Макар че... Лека-полека намирам някои чаркове... :)
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Предишна

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 84 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 84 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 84 госта