Числото 6

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот just_friend » 17 Ное 2010, 09:46

Здравейте,
последните няколко месеца ми прави силно впечатление, че в 90% от случайте когато погледна часовника той показва ..:06. Давам конкретен пример с тази сутрин - събудих се и погледнах часовника, който показваше 09:06, излязох на кафе и докато говорихме една приятелка ми показа sms на телефона си, а часът показваше 10:06 и когато се прибрах реших да погледна часовника за да се ориентирам колко време имам да се нагалася за работа, а той показваше 11:06. Това прави 3 поглеждания за тази сутрин и трите на "06". Не казвам че няма моменти, в които не показва и друго, но ако на ден погледна часовника 10 пъти, 8 от тях ще са на "06". Първите пъти като ми направи впечатление преди няколко месеца си мислех, че е когато показва 13:06 защото това ми е рождената дата, но после се оказа, че е само числото 6. Нямам си на представа от номерология и дали това изобщо има връзка с нея, не се занимавам нито се интересувам от магии и ритуали, следя форума заради сънищата понеже от малка сънувам неща и хора, които по-късно се появяват или случват в живота ми и последните 2 години в сънищата ми започнаха да се появяват числа, които после с точност се оказват по някакъв начин свързани с мен и хората около мен. Никога не съм обръщала внимание на сънищата си докато хората около мен не ме накараха да почна да си записвам, защото сънищата ми са много цветни и ги споделям на кафе сутрин за забавление, а те до 2-3 дена се сбъдват почти с точност и на хората им прави впечатление. Числата през последната година станаха все повече и повече и затова почнах да им обръщам внимание. Например сънувах земетресение и след това заглавие във вестника което гласеше, че има 1525 жертви в него. 2 дена по-късно разбрах ми се обадиха, че са ме приели магистратура и съм заведена под номер 1525. Все още не мога да тълкувам и не разбирам символиката на числата, но постоянното им повтаряне и поява в сънищата ми ме карат да се замисля. Ако може да ми дадете някакви насоки какво да чета или към каква точно "наука" да се ориентирам, за да намеря някакво обяснение на тези числа, които ме затрупват. Не очаквам на готово да ми дадете отговорите просто да ме ориентирате къде да ги търся. Благодаря предварително !
Приятна и усмихната седмица :) icon_flowerface
Аватар
just_friend
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Ное 2010, 14:31

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта