Черни петна

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Ulfr » 01 Яну 2011, 20:19

Приятелката ми каза , че от малка й се случва да вижда черни петна в стаята си и когато е на чуждо място през нощта , безформени малко като облаци. Плашат я , какво е това и как да се предпази от него ?
Face it without fear
Аватар
Ulfr
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Юли 2007, 21:12

Мнениеот Nemezius » 01 Яну 2011, 21:54

Като за начало- офталмолог да направи изследване за светочувствителност(т.нар. компютърна периметрия) и едва след това може да се мисли "а какво ли може да е?".
Хора, в такива случаи паранормалното не е сред най-често срещаните отговори на "загадките"- нека никой не се обижда, но в този случай е много по-вероятно да е офталмологично заболяване(намалена чувствителност в някои участъци от очните дъна и/или друго заболяване, което се проявява при намалена светлина/вечер, както се проявява и кокошата слепота например), отколкото да става дума за преследване от сенки и пр.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Ulfr » 03 Яну 2011, 20:32

Ходила е на такъв лекар. Странното е , че се случва и на светнати лампи.
Face it without fear
Аватар
Ulfr
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Юли 2007, 21:12

Мнениеот krissbg » 06 Яну 2011, 19:23

голяма вероятност за увеит. нещо жестоко е, борбата с него е с години и с неясен край. Аз лично се боря от 6 години.
в момента има едно момче в Пловдив, което мн е закъсало. Имат сайт с мн информация - http://www.uveit.info/
Пиши на ЛС, с каквото мога ще помогна.
Аватар
krissbg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2011, 15:44

Мнениеот Ulfr » 12 Апр 2011, 13:24

Лошото е обаче , че има и звуци , така че се съмнявам да е увеит , когато са покрай нея ми каза , че сърцето й е готово почти да спре , направо истински кошмар.. понякога са безформени друг път имат ръце , крака. Разказа ми и за случай , когато даже едно е имало бяла коса. Другия проблем , който предполжихме , че е , че е само в тях , но ми каза , че го вижда и на други места , включително и пред някаква синагога посред бял ден.
Face it without fear
Аватар
Ulfr
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Юли 2007, 21:12


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта