Нова съм?

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот new92 » 22 Мар 2007, 21:27

Здравейте,тъй като съм адски нова в този занаят,(практически,фактически и хипотетично laughing9 )това ще ми е първата магия,но преди да я направя искам да попитам нещо относно добре познатата фраза "всичко се връща".Тъй като аз не искам да правя разни огромни магии за любов и изобщо всякакви такива прекалено сериозни и обвързващи,а такива малки като тази предложена в първото мнение на темата,та конкретния ми въпрос е това би ли могло да ми се върне по някакъв лош начин?Или мога без да се безпокоя да направя тази малка магийка?!
Надявам се някой бързичко да ми отговори на въпросчето ,че да разбера дали магията е безопасна.
Благодаря предварително.
Поздрави.
icon_bye
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот Wizard » 23 Мар 2007, 07:51

Каквато и магия да направиш, нищо лошо няма да ти се случи, защото просто не знаеш какво и как да направиш. Дори и да прочетеш нещо и след това да го повториш дума по дума - все едно, нищо няма да се получи.
Така че спокойно, прави си ритуалите на воля, любовните, защото видях, че там беше сложила тази тема...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Unforgetable » 23 Мар 2007, 08:06

Ами точно от това че не знаеш кое как става може да се обърка нещо. Според мене няма безобидна магия. Просто трябва да знаеш какво целиш и това ти го казвам от личен опит. Сещам се че някой беше определил като 1-во правило в магията "никакъв страх" и аз съм съгласна само че честно казано винаги трябва да си имаш едно наум в тея работи. Успех!
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот new92 » 23 Мар 2007, 17:31

Ами значи аз просто искам тази магия в която написах мнението,ставаше въпрос за това "как да накарам да мисли за мен" магията изглежда мн малка и лесна,но това ми беше въпроса дали ще се случи нещо на мен ако използвам тази конкретна магийка :) но тъй като явно не,ще взема да я направя :) надявам се да проработи
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот Wizard » 24 Мар 2007, 07:13

Да, нали това ти казах и преди - какво толкова Лошо може да се случи, ако накараш някой да мисли за теб...
Кажи ни после какъв е бил резултата.:wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот new92 » 24 Мар 2007, 16:25

оки,мисля утре сутринта да го пробвам само да успея да стана толкова рано :)
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот witch_88 » 25 Мар 2007, 19:56

и какво стана?
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот new92 » 26 Мар 2007, 04:45

все още нищо направих го преди малко,но неска няма слънчеви лъчи :)
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот new92 » 29 Мар 2007, 05:18

ми нямаше ефект вече е 4тия ден и нито смс нито скайп нито нищо
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот Марио » 29 Мар 2007, 07:21

Каквато и магия да направиш, нищо лошо няма да ти се случи, защото просто не знаеш какво и как да направиш. Дори и да прочетеш нещо и след това да го повториш дума по дума - все едно, нищо няма да се получи.
Така че спокойно, прави си ритуалите на воля, любовните, защото видях, че там беше сложила тази тема...


Ми Уизард ти го каза достатъчно добре new92, какво очакваш повече?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Melina » 30 Мар 2007, 17:01

Защо не пробваш по "другия" начин? Чаровни усмивки, едва доловим флирт. Заинтригувай го, така ще оживиш интереса му и току виж ти писал по скайп :wink:
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот EliKarim » 01 Апр 2007, 18:11

Смятам че магията не е за тези, които само искат да направят "малка" и "лесна" магия, без да е "сериозна или обвързваща".... Ако не си готов да се впуснеш с цялото си сърце в магията, ако тя не е сериозна и устремена за теб, ако искаш просто да опиташ и да се скриеш в "някой ъгъл", то тогава се откажи!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот new92 » 01 Апр 2007, 18:42

EliKarim написа:ако искаш просто да опиташ и да се скриеш в "някой ъгъл", то тогава се откажи!


От какво трябва да се крия в някой ъгъл? Мисля,че направих магията с много вяра в нея,но явно не е подействала :roll: ама какво да се прави...

П.С.: Все пак можи да не ми се карате де :roll: icon_thanks
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот new92 » 01 Апр 2007, 18:46

Melina написа:Защо не пробваш по "другия" начин? Чаровни усмивки, едва доловим флирт. Заинтригувай го, така ще оживиш интереса му и току виж ти писал по скайп :wink:

Незнам как да го направя като ни сме само на "здрасти" в смисъл преди ми беше в класа,сега пак сме в едно даскало,но почти не се виждаме заради тъпите часове,пишем си в скайп само когато аз му пиша смеем се и тва онова но нищо повече нз какво да направя за да ме забележи като нещо повече не само като приятелка

Може би трябва да взимам уроци при теб за това icon_eusa_dance :P
Аватар
new92
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Мар 2007, 20:50

Мнениеот Wizard » 02 Апр 2007, 11:29

Другият вариант, new92 е да не чакаш и да не се опитваш друг да ти свърши работата, а направо се задействай и разбери - този човек дали има намерения към теб или просто само си чатите.
По-добре е да си наясно с чувствата и мислите на един човек, отколкото да си живееш в самозаблуда...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот varna » 02 Апр 2007, 12:59

Привет, винаги съм се интересувала от мистика,но никога не съм извършвала каквито и да е ритуали или заклинания и т.н.В момента имам нужда от помощ-би ли могъл някой да ми помогне,трябва ми някъкво заклинание за изпълняване на желание.
Аватар
varna
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2007, 11:59

Мнениеот Wizard » 02 Апр 2007, 17:39

varna написа:Привет, винаги съм се интересувала от мистика,но никога не съм извършвала каквито и да е ритуали или заклинания и т.н.В момента имам нужда от помощ-би ли могъл някой да ми помогне,трябва ми някъкво заклинание за изпълняване на желание.


Няма да стане така отведнъж. Заклинание за изпълняване на желание...
Предлагам ти да изчетеш това, което видиш тук на сайта и форума и след това да говорим за заклинания.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта