Числа

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот [-_-] » 08 Авг 2007, 12:41

Така...
От известно време познавам числата. Първо почна като на шега с брат ми с числата от 1 до 10. Сега имам около 90 % успеваемост с числата от 1 до 100. В началото мислех че е просто късмет или пък познавам прекалено добре брат си и не обръщах внимание. След това една вечер до късно играхме на карти. От цялтото тесте карти ( 52 карти) познах 48. Бях ги хванал в ръката и теглих най горната карта и е познавах. Просто в главата нещо ми казваше че е дадената карта а не друга и не ми даваше да си помисля нещо друго. Същото ми се случва и с числата. Забива ми се цифрата в главата и нищо друго.
Съмнявам се да не е от май месец. Тогава бях на 10 сеянса при 1 ексртасенс в София. И след сеянсите стана всичко...
Та искам да питам може ли това да е просто късмет или да е остатъчно от сеянсите или пък има ли някакво развитие тва чудо.
Благодаря на прочелитего :)
Аватар
[-_-]
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Авг 2007, 12:28

Мнениеот avanabil » 08 Авг 2007, 12:55

[-_-], радвай се на дарбата си, независимо от събитията, които са провокирали нейното проявление в този почти чист вид.
48 от 52 ??? На фона на това 6 от 49 си е направо детска игра.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот B-L-O-T » 09 Авг 2007, 17:36

Макар и малко вероятно може това да е отпушило твоите способности/дарба . При положение че не знаем за какви сеанси става въпрос само толкова мога да кажа .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот [-_-] » 10 Авг 2007, 11:45

Ми за нормални сеанси. Мисля че се водят сеанси с биоенергия. Бяха за вдигане на имунната система, черния дроб, стомашно-чревния трак и мисля че това.


Благодаря ви :)))
Аватар
[-_-]
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Авг 2007, 12:28

Мнениеот Lunohod » 06 Сеп 2007, 19:37

Преди два дена минавайки покрай едно тото, ми изникнаха разни числа...
Разбира се влязох и си пуснах фиш. Лошото е, че бяха само 3, но сама спрях до там. Сега спечелих само тройка-първите изтеглени от тиража в същия ред. Чувала съм, че големите печалби от тото носели нещастие и че познаването на числата по този начин е нещо като злоупотреба...
Не ми е необходимост, но е примамливо...
и сега се чудя дали да се пробвам да продължа.
Някой да е чувал нещо по въпроса? :roll:
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Shedinko » 06 Сеп 2007, 19:53

Lunohod ще ти разкажа една реална история ,а ти сама реши дали да спреш.Една приятелка на баба ми много дълбоко запалена християнка сънувала богородица както е нарисувана по иконите в църквата...това нещо го правила в подължение на година ..в сънищата и с богородица си били направо пророчески защото каквото каза,че и е казала богородица всичко се случвало....една вечер богорица и казала да пусне тото и и казала 6 числа...жената имала двама сина когато отишла в тото-то решила да пусне 2 еднакви фиша с числата които научила....когато се изтеглили числата нямало нито едно познато...интересната част е че падналите се числа са съседни на тези които тя пуснала..и от тогава няма сънища с богородица.... :)
А за да те ободря за да играеш тото ще ти кажа една от малкото фрази които съм запомнил от дядоси :"..Да спечелиш на тото е все една да получиш от умрял писмо..." :)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Lunohod » 06 Сеп 2007, 20:17

Дааа :) Мерси за разведряването :)
По принцип хазарта изобщо не ме влече и това е 3-тия или 4-тия фиш , който пускам през целия си живот. Не съм и материалист. Просто ми беше любопитно и се замислих какво би било ако...
Но има много по-важни неща :)
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот n0angel0s » 06 Сеп 2007, 20:25

моя баща преди редовно ми даваше да пускам тото-то и няколко месеца все едни и същи числа. после реши да смени числата, и хоп старите излезнаха - ма всичките хахахахаха, е познайте кой бе виновен за това.. била съм омазала нещата.. хм, бащи.. хихихихи
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Vivka » 19 Ное 2007, 18:53

всичко е съвпадения
Аватар
Vivka
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Ное 2007, 18:15
Местоположение: Sofia

Мнениеот puntina » 03 Дек 2007, 18:09

n0angel0s написа:моя баща преди редовно ми даваше да пускам тото-то и няколко месеца все едни и същи числа. после реши да смени числата, и хоп старите излезнаха - ма всичките хахахахаха, е познайте кой бе виновен за това.. била съм омазала нещата.. хм, бащи.. хихихихи
Това някой ми го беше разказвал,но нямам спомен..някой роднина ли беше или приятел :) но и тук има една такава случка! :)
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот n0angel0s » 03 Дек 2007, 19:36

puntina напълно възможно е. Днес в трамвая докато пътувах към нас с моя приятел играехме със зарове(3 зара) и познавах 2 от 3 на заровете.. хаха
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Diablo » 04 Дек 2007, 08:28

[-_-], чел/а ли си "Къде на супер си си зимуват звездите по пладне, или как да прилапаме един милион решения" на Норбеков? Става дума за развитие на интуицията, като началното упражнение за тази цел е именно подобно познаване :).
Аватар
Diablo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 04 Дек 2007, 08:20
Местоположение: България

Мнениеот plamen » 21 Дек 2008, 16:01

ае кат си бил на сеянси при екстрасенс .. някаде в стара загора има ли екстрасен,култуви магазини или каквото и да е било... преди 2 дни намерих сайта и ..... icon_eusa_dance
Аватар
plamen
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Дек 2008, 15:54
Местоположение: stara zagora

Мнениеот galina_dim » 21 Дек 2008, 19:01

За култуви не знам, но за култОви съм убедена, ама те пък може и да не са окултни...

Плами, ориентирай се из сайта и после пиши с чиста съвест. Второ мнение ти засичам и нито е на място, нита е много смислено. Чисто приятелски ти го казвам това, ще ти е по-готино, ще те вземат по-насериозно и всичко останало :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта