Света на Магията

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот lostsoul » 21 Авг 2007, 13:31

хора много ви моля интересувам се много от направа на талисмани,всичко свързано с руни и драконова магия бихте ли ми посочили към кои книги да се обърна кои магазини да посетя.... много ще сам ви благодарен ако тук обяснявате подробно а не копирате постове от други теми а още по благодарен ще сам ви ако оставяте и координати в края на всеки ваш коментар за изглаждане на бъдещи неясноти(както виждате аз вече сам избързал :) ) надявам се с тази тема да сам от полза на всички новаци в това изкуство.
Feels like God looks like Fool...
Аватар
lostsoul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 21 Авг 2007, 13:04
Местоположение: deep inside my soul

Мнениеот runner413 » 21 Авг 2007, 13:58

Добре за Руни и Драконова магия в този саит има повече от достатъчно.Сигурен съм ,че като прочетеш някоя друга тема в раздела "Драконова магия" ще видиш и заглавията на някой книги които биха ти помогнали!А ако сега започваш да правиш първите си крачки в "света на магията" не си започнал от правилното място , тъй като това е твърде сложна материя!Е все пак това си е твоя работа.:)
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Марио » 21 Авг 2007, 16:24

lostsoul написа:хора много ви моля интересувам се много от направа на талисмани,всичко свързано с руни и драконова магия бихте ли ми посочили към кои книги да се обърна кои магазини да посетя.... много ще сам ви благодарен ако тук обяснявате подробно а не копирате постове от други теми а още по благодарен ще сам ви ако оставяте и координати в края на всеки ваш коментар за изглаждане на бъдещи неясноти(както виждате аз вече сам избързал :) ) надявам се с тази тема да сам от полза на всички новаци в това изкуство.


Влизаш в http://knigibg.com/ , отваряш раздел "окултна литература" и започваш да си поръчваш книги и да четеш.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот lostsoul » 22 Авг 2007, 06:21

Марио а някакви предложения коя книжка да избера?
Feels like God looks like Fool...
Аватар
lostsoul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 21 Авг 2007, 13:04
Местоположение: deep inside my soul

Мнениеот Марио » 22 Авг 2007, 06:35

Това вече е по-трудно. Мога да ти препоръчам книги, които са ми оказали силно влияние. Всичко на Ошо. :)

За нещо повече, по-добре другите да те ориентират.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот lostsoul » 28 Сеп 2007, 08:12

поразтърсих се за малко литература и ето какво ми допадна най-много и бих искал да чуя мнението ви за тези книги:
Лиана Гриинауеи- Практическа магия
Джана Микахарич-Стотина заклинания
Константинос-Призоваване на духове
Кънингам- Магически аромати, масла и отвари
Магия за тинеджъри* :)
Неподвижни звезди- не помня автора
Посланието на друидите- и този не го помня
Свами Рама-Наука за дишането
Екнатикс Есваран- Медитация
и още едно въпростче Каква е разликата между магия и заклинание?
Feels like God looks like Fool...
Аватар
lostsoul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 21 Авг 2007, 13:04
Местоположение: deep inside my soul

Мнениеот Марио » 28 Сеп 2007, 08:17

Магията е това, което става. Промяна в следствие на твоето желание. Заклинанието - с него може да се прави магия, но заклинанието само по себе си няма никаква сила. Ти си този, който кара нещата да се случват. :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот lostsoul » 28 Сеп 2007, 17:37

и аз така си го обяснявах, но се пак за по сигурно да питам. А някакви коментари по книгите питам за тях да не би да се мина да си купя и после да ме е яд.
Feels like God looks like Fool...
Аватар
lostsoul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 21 Авг 2007, 13:04
Местоположение: deep inside my soul

Мнениеот Cath » 28 Сеп 2007, 19:31

една от добрите книги за руни е на кенет медоуз - "силата на руните". кратко, ясно и точно.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот lostsoul » 30 Сеп 2007, 13:33

ако ми кажете и от къде със сигурност мога да си я закупя кенет медоуз - "силата на руните" ще съм ви мн благодарен.
Feels like God looks like Fool...
Аватар
lostsoul
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 21 Авг 2007, 13:04
Местоположение: deep inside my soul


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта