Относно две книжки

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот BeLLe » 12 Окт 2007, 13:08

Преди доста време дадох любимата си книга на човек , който така и не ми я върна , а в момента не мога да намеря книжарница в която да се продава. Става въпрос за Ошо - възгледът на тантра том 1 .. Моля , ако някой знае от къде мога да си я купя отново да пише..

Другата книга за която става въпрос е Петте елемента на Конуей. Интересува ме мнението на някой , който я е чел .. струва ли си , защото си я купих преди време , но така и не съм и обърнала достатъчно внимание. Има разни медитации свързани с елементите , като е описано какво да си представяме и тн... Какво , да се запишат и да си ги слушам докато медитирам ли.. нещо не ми е ясно. Обикновено , като медитирам нищо не мисля и нищо не си представям , а тук ми се обърква представата за това, което трябва да правя... по-скоро визуализация.. де да знам и аз..
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Lanukio » 22 Окт 2007, 18:25

На ОШО книгата можеш да си я дръпнеш от spiralata.net . Щом имаш 'Петте елементи' може да я прочетеш и да прецениш дали ще ти върши работа. Ако ти влиза в употреба какво значение има дали е визуализация или медитация. Опитай и сама ще решиш.
Sorry, че малко късно засичам темата.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот B-L-O-T » 22 Окт 2007, 18:36

От кой град си ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот BeLLe » 25 Окт 2007, 21:25

Пловдив ...
Ланукио , не искам да я дърпам.. искам да си я имам да чувам как и шумят страниците :) хихи м. мерси все пак :)
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот MrFaust » 25 Окт 2007, 22:02

Ами BeLLe , щом си от Пловдив ( защото в момента съм точно в този град за около период от месец и нещо ) , та ще проверя по книжарниците и ще видя дали ще я намеря и ще ти кажа , ако я открия в по ограничени количества ще я взема и евентуално ще се срещнем за да ти я дам ( за да не се изчерпа докато отидеш да си я ваемеш самата ) ... Това е просто предложение - информирай ме на лична за решението си .
Относно книгата " Петте Елемента " лично аз я имам и я ползвам предимно заради методите на медитация основно , за мен самия е добра , за теб не мога да кажа , както Ланукио , каза това е доста субективно - прочети от нея , пробвай предложените техники и прецени лично за себе си .

с уважение: MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта