Самовнушавам ли си иле е магия?

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот lucky_boy » 10 Ное 2007, 09:48

Напоследък нямам никакъв късмет, но от няколко дни имам прилив на щастие. Да не е заради това, което направих? Както си седях в университета се обърнах съвсем случайно и на чина зад мен имаше телче от телбод. Реших, че може да ми послужи за магия. Взех една хартиена носна кърпичка и нарисувах пентаграми. В средата написах щастие, на лъчите любов, късмет, приятели, добро здраве и др. Преди това бях написал желанието си над пентаграма. В средата на пентаграма сложип телчето и сгънах салфетката. От външната страна повторих контурите на пентаграма, а от другата страна нарисувах трети пентаграм. И трите петгаграма бяха обикновени - тоест с лъча нагоре. Използваната химикалка беше гел - зелена с блестящи частички. Сгънах носната кърпичка и я хвърлих от един мост в удна река. В този форум ми казаха, че по вода се пускали само неща, от които искаш да се отървеш, но май действа! Въобразявам ли си или това е вид магия, която сам съм си измислил? Тоест, може ли човек да си измисли персонална магия, която да действа само, когато той я праи или персонална, която да действа при всеки?
Аватар
lucky_boy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Ное 2007, 09:57

Мнениеот Persa » 10 Ное 2007, 09:58

Имаш прилив на щастие, защото си се стегнал и мислиш положително. Успех !
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот venus » 10 Ное 2007, 10:34

Всичко, в което наистина вярваш, е магия, която ще действа при всеки, който повярва в нея :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот BeLLe » 30 Ное 2007, 19:44

Да , магия е. това е вяра, убеждение , непринуденост , желание , което идва вътре от теб самия
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот silver sea angel » 06 Дек 2007, 14:18

Според мен няма по- добра магия от тази, която идва от сърцето ти не казвам, че готовите магии писани и испробвани от някой друг не вършат работа, но това което е дошло от сърцето е най- близко до същността на вещера/цата, а относно водата тя е добър проводник на информация и според мен молбата ти е стигнала там където трябва и затова е имала успех angel11.gif :)
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта