Излъчване

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Smile_ » 18 Яну 2008, 21:24

Начинаеща съм, интересувам се от магии и окултното. Искам да ви помоля , ако някой знае дами препоръча магия за подсилване на излъчването. Излъчване на човек - смисъл искам да привлека любов към мен, да съм по пивлекателна в очите на срещуположния пол.
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот avanabil » 18 Яну 2008, 23:10

Smile_ написа:Начинаеща съм, интересувам се от магии и окултното. Искам да ви помоля , ако някой знае дами препоръча магия за подсилване на излъчването. Излъчване на човек - смисъл искам да привлека любов към мен, да съм по пивлекателна в очите на срещуположния пол.


Наскоро, тук из форума, беше поместен Ритуал на Афродита. Потърси. Сещам се за още нещо и ако го открия, ще го напиша :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот mandragorko » 18 Яну 2008, 23:34

http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?=3146


надявам се да е полезно,мерси за повторението на идеята avanabil
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот mandragorko » 18 Яну 2008, 23:37

http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?t=3146

съжалявам,забравих буква...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Magic_Soul » 19 Яну 2008, 08:31

Из форума особенно в секция Любовна магия има многооо наистина много заклинания мехлеми и тем подобни потърси там =)))
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот DarkAngel666 » 19 Яну 2008, 09:47

Лунен Ритуал примерно
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот avanabil » 19 Яну 2008, 12:15

Ето едно руско заклинание за красота и привлекателност, за което съм чела, че действа само в навечерието на Нова година и е със обхват през цялата следваща година, но от личен опит смея да твърдя, че може да се прави по всяко време и колкото пъти пожелаеш:

"От постелята към чистото езерце с родителска благословия ще загреба вода от небесния кладенец. Тази вода е по-скъпа от златото, по-безценна от царските палати, по-блестяща от скъпоценните камъни - тази вода е красота. Ще измия с нея своето лице и своето тяло и ще се сторя на младите, на старите, на възрастните мъже, на грохналите старици, на младите девици, по красива от слънцето красно, по-омайна от ясния месец, по-нежна от утринния лъч. Да се вижда моята красота от всички и от всеки всеки ден, всеки час, всяка секунда, да им допада на сърцето и на очите. Завинаги да е така!"

Заклинанието има сила, ако се чете над вода 9 пъти, а след това с тази вода се обливаш.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот serafin » 19 Яну 2008, 12:22

а ако го казва момче трябва ли да се променя нещо в него ?
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот avanabil » 19 Яну 2008, 14:08

serafin написа:а ако го казва момче трябва ли да се променя нещо в него ?


Ето другото заклинание, което осигурява привлекателност за представителите на силния пол /отново е руско/:

Аз, Божият раб /името/, от майка роден, в църква кръстен, с красота надарен, викам на помощ вълшебниците, за да ме хвалят всички и за да ме обичат всички. Господи благослови. Закрих се с ясния месец, обсипах се със звезди небесни, лицето ми - красиво слънце. Нека бъда толкова красив, прекрасен, мил и любим, че да ме харесват всички - и стари, и млади. Да ме гледат и да ми се възхищават всички - всеки ден, всеки час, всяка секунда. Завинаги да е така!

Това е, което успях да намеря.

Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Abathor » 19 Яну 2008, 15:22

Smile_ при положение че си жена съмнавам се че изпитваш големи затруднения относно липсата на ухажори.
искаш с магия да имаш приятел или просто да получиш уважение и внимание ?
има разлика между тези неща. при грешка ти ще понесеш последствията.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

:)

Мнениеот Smile_ » 23 Яну 2008, 09:38

Искам просто да подсиля излъчването си.
Ако исках някой определен човек, не мислиш ли, че щях да търся любовна магия ?!
Аватар
Smile_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Яну 2008, 21:17

Мнениеот Arhimikus » 23 Яну 2008, 10:38

Смайл, пак си помисли дали ще търсиш любовна магия! Има една прекрасна секция във форума, където можеш да четеш за това. А за излъчването... докато не си чиста в душата и мислите си, няма да можеш да "сияеш". Казвам ти го от личен опит.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот The_Last_Angel » 23 Яну 2008, 11:53

Ако искаш да подсилиш излъчването си не е нужно (непременно) да използваш магия. По-свеж ггрим, хубав парфюм и дотатъчно сън вършат чудесна работа. :)
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот sin angel » 25 Яну 2008, 12:47

Смайл, пак си помисли дали ще търсиш любовна магия! Има една прекрасна секция във форума, където можеш да четеш за това. А за излъчването... докато не си чиста в душата и мислите си, няма да можеш да "сияеш". Казвам ти го от личен опит.


точно така мила а и ако ти сама не се чувстваш красива и другите няма да те харесат
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот avanabil » 25 Яну 2008, 19:33

The_Last_Angel написа:Ако искаш да подсилиш излъчването си не е нужно (непременно) да използваш магия. По-свеж ггрим, хубав парфюм и дотатъчно сън вършат чудесна работа. :)


Определено сте прави, когато разсъждавате по този начин, но всеки е попадал на моменти, когато личното му самочувствие по някаква причина е с нулева стойност. Тогава един подходящ ритуал, подпомагащ положителната себеоценка върши чудеса. Имам една приятелка, която е удивително красива, въпреки напредналата възраст. Попитах я, каква е нейната тайна - сподели, че всеки път, когато минава покрай огледало се поглежда и усмихвайки се крадешком, набързо си внушава мисълта, че е очарователна и привлекателна. Всеки си има своите "малки тайни" в тази насока. Ритуалите понякога подпомагат работата на съзнанието да се чувства комфортно в рамките на самочувствието. Това е като старателно положеният грим, но само в този конкретен случай.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта