Имам важен въпрос?

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Black_Tiger » 03 Апр 2008, 19:17

Ами въпроса е следния....Една колежка на майка ми, която чете много книги за магия...и други и след като я погледнала в очите и казала, че в миналите си животи е имало нещо възможно с магията, била е веща в това. Това дали е вярно? Но интересното е друго - майка ми твърди, че има 3то око (отворено) и казва, че много често е виждала духа на мъртвия ми дядо (на баща и) няколко пъти. Веднъж, като минавала по пътя, и се сторило, че отстрани в една кола има човек, обръща се и няма никой. Втория път: когато пътувала и срещу нея седял мъж (възрастен) с баба...и майка ми го видяла, но важното е, че този мъж имал същите нокти, като на дядо ми, а неговите бяха много специфични, като правоъгълни плочки. Тя не го познавала този човек, но като слязал се обърнал и махнал на майка ми.
Какво е това, което се случва с нея? :?
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот mandragorko » 03 Апр 2008, 19:36

...това се случва,когато починалият иска да осъществи връзка с близките си и да им покаже,че е с тях и ги закриля...,не е страшно или ненормално...
...когато починалият е имал силна връзка с някой от семейството си и този някой е по-чувствителен е напълно нормално да осъществи връзката...
...съветвам да се отиде на църква и да се запалят свещи,искренна молитва към починалия и Бог и покой в душата...всичко е наред,няма причини за безпокойство....

...личен опит(моята майка също вижда и мислено говори с баща ми понякога)
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Black_Tiger » 04 Апр 2008, 07:22

Мандрагорко много ти благодаря успокои ме.Ще отидем може би още днес.Съжелявам за баща ти tearyeyed tearyeyed tearyeyed и пак искренно ти благодаря.
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот puntina » 04 Апр 2008, 09:58

А какво правим,когато мъртвият идва в сънищата ти?!
Случката при мен е следната,баба ми ме отгледа като собствено дете,в 7ми клас предсказах ,че тя ще умре след 2 години,наистина почина след две години,но бяхме скарани... (Накара ме да измета една пътека ,аз не я бях измела и се скарахме),стана й лошо,отиде в банята след като излезна ,легна на леглото и почна да плаче,да пъшка и да охка..Извикахме линейка,баща ми не се трогна изобщо като ,че ли,гледаха с дядо тъпият мач...След като дойде линейка и я откараха.,започнах да плача,сякаш предчувствах,че нещо ще стане,качих се на тавана и започнах да рева с глас (понеже нашите не знаеха,че пуша,изпуших една цигара) и слезнах долу,в къщата.Заспах на една песен "My December"в 11:30 (помня много добре часа) диска заби на думите "And I" ,но се чуваше "And died" ,почувствах ,че нещо много лошо се е случило и започнах да се моля,баба да е добре...На сутринта ,когато в 6 часа дядо ми беше станал,плачеше и ми съобщи,че няма да ходя на училище,разбрах,.че наистина нещо много лошо се е случило,бях си приготвила черните дрехи... баща ми влезна и ми каза новината,от там имам известно бяло петно.Помня ,че заспах и сънувах,че тя седи на леглото,аз влизам в стаята и започвам да плача :"Бабо,прости ми,не знаех,моля те,прости ми.." и тя ме прегръща и ми казва,че ми е простила... (Баба беше починала в 11:30 от Тромбов Либит,с друго име Белодробна Амбулия)...40 дни сънувах тези сънища...Усещах я около мен,не мога да ви обясня как,но я усещах,имам чувството ,че духа й седи още у дома... След време,обаче сънищата спряха,докато една вечер отново не се появи,за да ми каже нещо,след което я изгоних,забраних й да идва и да ме тормози..докато наскоро не сънувах как мие чинии у нас и разправя:"Ние снощи имахме събрание горе и си говорихме за теб,и дядо ти Благой (който е починал) и баба ти Мара (тя също е покойница) ,всички бяха там,и вуйчо ти (също мъртвец) и той беше и баща ти беше при нас да отговаря за теб (баща ми е жив) .Свети Петър също беше при нас,Нора,да знаеш ,че нещо много лошо ще ти се случи,много внимавай какво правиш,нещо ,ама наистина лошо ще ти се случи" После сънувах как с баща ми пътуваме с кола и ни срещат разни покойници и баща ми ги пита дали са били на съвета и те :"Да,да,Нора,пази се" ...събудих се и бях доста стресната... Тогава я сънувах за последно,наистина после ми се случиха доста страшнички неща... Напоследък разбрах,че баба ми се появява в съня ,за да ми каже нещо,а когато тя е там,нещо все се случва или ми напомня да отида на гробищата,на задушница,винаги преди задушница отивам,а ако не отида,отивам до църквата,за да й запаля свещичка... Въпроса ми е,защо мъртвите ни близки хора,правят постоянно връзка с нас,.случвало ми се е баба да идва в къщи и да ме милва,да отваря и затваря вратата,милването не е особено приятно,защото мнозина биха се изплашили от студените тръпки по кожата си,но знам,че е тя ... Защо й е да е около мен?
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Black_Tiger » 04 Апр 2008, 10:21

Пунтина както каза мандрагорко "Може би за да те пази" ?
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот Nemezius » 04 Апр 2008, 12:11

За да те пази.. за да предаде някаква информация... за да... много варианти. Щом е идвала, значи е имало за какво- в повечето случаи близките ни се връщат при нас само и единствено ако това е неонходимо, независимо за кого.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот galina_dim » 04 Апр 2008, 20:38

Те сами си дават отговорите и за това не е нужно много, а просто да слушаш. Понякога и без да говорят.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот wiesmann » 05 Апр 2008, 11:45

Black_Tiger написа:Ами въпроса е следния....Една колежка на майка ми, която чете много книги за магия...и други и след като я погледнала в очите и казала, че в миналите си животи е имало нещо възможно с магията, била е веща в това. Това дали е вярно? Но интересното е друго - майка ми твърди, че има 3то око (отворено) и казва, че много често е виждала духа на мъртвия ми дядо (на баща и) няколко пъти. Веднъж, като минавала по пътя, и се сторило, че отстрани в една кола има човек, обръща се и няма никой. Втория път: когато пътувала и срещу нея седял мъж (възрастен) с баба...и майка ми го видяла, но важното е, че този мъж имал същите нокти, като на дядо ми, а неговите бяха много специфични, като правоъгълни плочки. Тя не го познавала този човек, но като слязал се обърнал и махнал на майка ми.
Какво е това, което се случва с нея? :?


Да те успокоя,духовете са невидими за човешкото око,те са изградени от чисто поле,без физическа материя,което може да влиза в контакт с човешкото и предизвиква шоков ефект.Аурата ни е с електромагнитен произход,както и духовете,когато двете си въздействат се получава кохерентен ефект,т.е.се вливат едно в друго и си предават информация.Възможно е по-този начин майка ти да е имала виденията.Колкото до третото око,то не е като филтър,който да дава човешка форма на "спектъра" :)
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот Black_Tiger » 10 Апр 2008, 09:24

Ами Лиесман последното ти изречение не можах да те разбера много добре."Колкото до третото око,то не е като филтър,който да дава човешка форма на "спектъра" " - може ли малко да ми обясниш?
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна

Мнениеот wiesmann » 10 Апр 2008, 11:25

Black_Tiger написа:Ами Лиесман последното ти изречение не можах да те разбера много добре."Колкото до третото око,то не е като филтър,който да дава човешка форма на "спектъра" " - може ли малко да ми обясниш?


Духовете нямат точни човешки образи,те са изградени от електромагнитни вълни,с много по-малка честота от светлината,затова са невидими за нормалното око.Вътрешното т.н."трето око",долавя истинската им форма,много хора я описват като сфера от енергия или просто аура.Не е изключено,човек,който е имал близък контакт с дух,да получи информация от него под формата на видение.
Например,ако духът въздейства с неговото "информационно поле" върху човека,могат да възникнат оптични илюзий,както объркване на човешките сетива.Това трябва да ти изясни въпроса,защо духовете могат да приемат различни форми за човешкото възприятие.
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот Black_Tiger » 16 Юни 2009, 22:19

Може ли да задам още 1 въпрос: Майка ми всяка вечер сънува един и същи сън с дядо ми.Тя сънува че той умира, възражда се и пак умира! Има ли някаква символика това, някакво значение? Какво може да значи - послание, напомняне за нещо? Дядо ми почина преди 8 години, а това все още се случва? Благодаря предварително за отговорите :wink: :)
Края наближава....
Аватар
Black_Tiger
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 21 Мар 2008, 05:36
Местоположение: Варна


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта