Свързване

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот bog4eto » 19 Юни 2008, 17:24

Значи да попитам дали има някаква магия,нещо с което да речем мога да говоря с още жива приятелка която е на другия край на софия...разбира се и тя да прави нещо за да се свържем..и не ми казвайте че има телефони,скайпове,и-мейли...знам добре но ми трябва точно това за което питам icon_angel
Аватар
bog4eto
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Юни 2008, 19:34

Мнениеот sin angel » 19 Юни 2008, 19:46

мисля че става с астрална проекция ,но това не е за начинаещи и няма да е като по филмите да се появиш при нея и да си говорите а е просто усещане,не е на физическа основа
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ultramarin » 19 Юни 2008, 21:04

Далечно Виждане, пракиткувано от двамата.
Дълбок хипнотичен транс, със синхорнизация(взаимно вкарване в транс).
Ментален или емоционален резонанс... тука даже и естествено ще си ставе без да правите нещо

уоки-токи... щото другите уреди за тая цел си ги споменал вече ти :)


сега сериозно: да, може... отне ми около 1 година да изуча тоя номер на базово ниво, тъй че да не бъркам и да имам ясна идея какво виждам и усещам от отвъд-хоризонта, и вече 2-3 год се мъча да го направа да е смалко повече контраст, яснота, информативност... предполагам че поне още 2-3 год ще ми трябват(на мен с моя настоящ темп, за теб не знам) за да мога да исползвам тази техника вместо телефон... успех!
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот bog4eto » 20 Юни 2008, 06:56

Мерси много icon_eusa_dance icon_flowerface
Аватар
bog4eto
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Юни 2008, 19:34


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта