ПОМОЩ !!!

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Мнениеот XBillsX7winX » 28 Юни 2008, 14:39

Значи аз съм на 17 от няколко години забелязвам няколко мн странни неща в мен 1. Всичко което сънувам или по - точно почти всичко се случва ... 2. от близо година страшно много ме влече черната магия и всичко свързано с дявола ... 3. след смъртта на баща ми (която е преди 6 год.)... аз се промених страшно много ... гледам преди всичко за мен и ... не оценявам тва което хората правят за мен или по - точно незнам как ... когато имам някакъв по - сериозен проблем веднага се сещам че може би с магия ще го оправя моля ви помогнете ми ... не искам да съм зъл и гаден с хората които ме обичат .... моля ви, моля ви помогнете ми ....
ПС: мисля че забравих да ви кажа че на всичкото отгоре съм медиум роден съм на задушница пълнолуние и 00:00 чса .....
Аватар
XBillsX7winX
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Юни 2008, 20:30

Мнениеот degagement » 28 Юни 2008, 14:53

Имаш два варианта:
1. Да почнеш "да се вкарваш в релси" и да си допромиеш мозък (защото вече си започнал да си го промиваш само с това, че смяташ, че онова, което си е "сбъркано" и "неправилно").
2. Да започнеш на тази база да се развиваш в насоката, която искаш.

П.П.
И все пак се запитай не си ли въобразяваш? Искаш ли да си онова, което си или искаш да го промениш? И не ти ли е промил някой мозъка, че си такъв (примерно родителите ни все не са доволни от нас и с цел да ни възпитат и да ни помогнат за бъдещия ни живот ни критикуват доста, без да осъзнават какви поражения нанасят наред с многото полезни неща, на които ни учат)?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Kotentseto » 28 Юни 2008, 15:03

Без абсолютно никаква ирония и с най-добри чувства към теб те съветвам да отнесеш въпроса ти към форумите с психотерапевтична насоченост.

Късмет желая!
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Devil_Driver » 28 Юни 2008, 15:30

Щом те влече Сатаната,а не го искаш отиди на църква,може би би ти помогнало това!Помоли се искрено и запали една свещичка.
Не знам доколко ще свърши някаква работа...на вярващите това им помага :)
И като за начало успокой малко топката и се опитай да се абстрахираш от този сорт мисли :)
Успех!
Аватар
Devil_Driver
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 04 Апр 2008, 14:39
Местоположение: Varna

Мнениеот mmarreettoo » 29 Юни 2008, 09:12

XBillsX7winX написа:Значи аз съм на 17 от няколко години забелязвам няколко мн странни неща в мен 1. Всичко което сънувам или по - точно почти всичко се случва ... 2. от близо година страшно много ме влече черната магия и всичко свързано с дявола ... 3. след смъртта на баща ми (която е преди 6 год.)... аз се промених страшно много ... гледам преди всичко за мен и ... не оценявам тва което хората правят за мен или по - точно незнам как ... когато имам някакъв по - сериозен проблем веднага се сещам че може би с магия ще го оправя моля ви помогнете ми ... не искам да съм зъл и гаден с хората които ме обичат .... моля ви, моля ви помогнете ми ....
ПС: мисля че забравих да ви кажа че на всичкото отгоре съм медиум роден съм на задушница пълнолуние и 00:00 чса .....
ami zna4i i az imam podoben problem pove4eto mi sunni6ta se sbudvati v nqkoi mn krizisni moment mi e idvalo da izpolzvam magiq i da moga da kaja 4e mn puti sum naranqvala horata koito obi4am i ne sum gi ocenqvala no moito re6enie e prosto da se priemam takava kakvato sum bez strah 4e moga da se prevurna v zla ili lo6o.A za horata koito obi4am i me obi4at se nay4ih da gi kompensiram po nqkakuv na4in zatva 4e gi naranqvam...spored mene 6te se opravi6 6toto 6tom si osuznal ne6tata ve4e e mnogo po-lesno
Аватар
mmarreettoo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юни 2008, 09:02
Местоположение: българия

Мнениеот Arhimikus » 29 Юни 2008, 11:52

Подкрепям котенцето, отиди на психотерапевт. Като вземем в предвид възрастта ти, един деликатен момент, най-добре ще е да си поговориш с квалифициран специалист.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот sin angel » 29 Юни 2008, 19:42

Подкрепям котенцето, отиди на психотерапевт. Като вземем в предвид възрастта ти, един деликатен момент, най-добре ще е да си поговориш с квалифициран специалист

и аз съм напълно съгласна с котето и архи,твоя проблем не мисля че е за този форум
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот XBillsX7winX » 01 Юли 2008, 16:37

Ок ... но мисля че някой др. е за психотерапевт в тоя форум ....
Аватар
XBillsX7winX
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Юни 2008, 20:30

Мнениеот NecroAdept » 01 Юли 2008, 17:22

така зебелязал съм че някои хора звучат много странно във форума - пишат привидно смешни неща, които обикновено ги мислим за глупости. Но когато се запознаем с тях, дори и в скайп, забелязваме, че те не са въпросните глупаци, за които ги мислим и историите им често се оказват иситнски.
Знам че излизам извън темата, но може и при създателя на темата да е така, така че не го плюйте без да знаете за какво наистина става на въпрос (да наистина има и възможност просто да си измисля)
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот avanabil » 01 Юли 2008, 17:25

XBillsX7winX написа:Ок ... но мисля че някой др. е за психотерапевт в тоя форум ....


Я се успокой! Никой няма за цел да те обиди. Истината е, че трябва малко да промениш преставата за себе си и собствените си възможности и да се опиташ да вакараш в тази картинка и хората, които те обичат, както казваш. Помисли за това, че тези хора също имат правото да бъдат обичани. Потопи се в Любов и те уверявам, че с твоите вродени способности ще постигнеш чудеса. Не потъвай, преди да си видял на какво друго си способен. След като вече осъзнаваш проблема, мисля, че наполовина си успял да го преодолееш. Трябва да обърнеш по-сериозно внимание на частта със самоконтрола.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Macabre » 02 Юли 2008, 06:19

Ще дам себе си за пример...минала съм през същото но преди 7 години когато дядо ми умря.Бях най обикновено момиче,изключително затворена и необщителна.Нямах добри приятели.И когато дядо ми почина вечерта преди да издъхне цяла нощ съм изкарала пред една старинна икона наследство от пра баба ми.Цяла нощ съм се молила.Родителите ми бяха в болницата...аз плачех и се молех да оживее....и на сутринта той почина.Това става на нова година....нещо в мен се пречупи....направо препатках...затворих се още повече в мен...започнах да се обличам в черно....започнаха да ми минават странни мисли през главата...и аз започнах да се държа лошо всички...започна да ме интересува и Сатаната......и станах Сатанистка...озлобена и гадна.....и пак нямах приятели...но малко по малко виждах че това ми вреди и си казах....така няма да стане..трябва да има и друг начин......и тогава направих първата си магия която изобщо не беше черна...беше от книга на Силвър Рейвън Улф за нов кръг от приятели.....и се получи толкова успешно че не можех и да си мечтая...от там нататък обаче всичко беше в мои ръце...трябваше ми силна воля за да се променя...все още ми е трудно но се старая да стана по добра и не толкова злобна макар че това си е в кръвта....но трябва воля и начален тласък.Аз бях в задънена улица но намерих изхода....и все още тичам към него.
Постарай се и ти...имай воля и ще видиш че с мерак можеш да си промвниш живота...сега може да не ми е перфекттен живота...но съм щастлива.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Macabre » 02 Юли 2008, 06:31

Ей и само още нещо да ти кажа...промени си мнението за сатанизма...Трябва да осъзнаеш че това не е вяра в злото и в дявола....прочети темата Статанизъм във Форум Магия-Демонилогия.
Надявам се да ти повлияе.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот NecroAdept » 02 Юли 2008, 07:34

олеле момиче не ми обяснявай какво е сатанизъм... като гледам ти нито си ЛаВейан, нито си спиритуална, а просто от ония заблудени дечица, дето се мислят за зли и си режат вените... ако ше се занимаваш със сатанизъм стани спиритуална, там се крие великата (уж) сила на сатанистите
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот Shadow Mage » 02 Юли 2008, 08:59

Arhimikus: И кой психотерапевт ще му препоръчаш, като всеки, който е извън окултизма доста бързо ще реши че е за освидетелстване :)?
Или най-малкото - за църковни "грижи" :).

XBillsX7winX: Овладей силите и способностите, които имаш - за да са ти дадени толкова рано да се проявят значи има и причина, дори и още да не знаеш каква е :).

mmarreettoo: Ако все още я има инвокацията на Инанна можете при желание да я инвокирате и да я помолите да Ви помогне. Все пак нейната зона е Любовта ;). Това важи и за XBillsX7winX. :). Ако я няма пишете ми на ЛС да ви я пратя.

П.С. Абе някой мове ли да ми каже Сатаната и Луцифер едно и също ли са :)?
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот MetalSky » 02 Юли 2008, 10:07

Човек каква музика слушаш?Метъл?Блек метъл?
Аватар
MetalSky
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юни 2007, 09:50

Мнениеот Lord Njarlathotep » 02 Юли 2008, 11:34

Какво против метъла и точно проти блек метъла имаш, аз искам да разбера. Защото аз слушам блек и готик и да ти приличам на психопат?
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Arhimikus » 02 Юли 2008, 12:43

Според мен, това не е толкова окултен, колкото психологически въпрос. Когато бях на 17 и аз постоянно си рисувах кървища и чудесии, дяволи и демони. Доколкото мога да съдя от поста на момчето, той е интроверт, с нарастващ егоизъм. Първата крачка я е направил, като е осъзнал проблема. Не съм запознат с психотерапевтите, защото не се е налагало да посещавам такъв. Може да си помогне и сам, ако му се занимава и да почете малко приложна психология.
Не превръщайте темата в спам, моля.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот NecroAdept » 02 Юли 2008, 13:41

Сатаната и Луцифер са едно и също, тва са двете му имена, казва се Сейтън Луцифер
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот MetalSky » 02 Юли 2008, 14:32

Lord Njarlathotep написа:Какво против метъла и точно проти блек метъла имаш, аз искам да разбера. Защото аз слушам блек и готик и да ти приличам на психопат?

Абе човек ти виждал ли си ми изобщо ника?Нищо нямам против метъла точно обратното.Това е култ за мен.Но доскоро и аз бях като него,но знаеш ли какво ме оправи?Holy Hell и Nightwish
Аватар
MetalSky
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юни 2007, 09:50

Мнениеот Arhimikus » 02 Юли 2008, 15:20

Не превръщайте темата в СПАМ!!! Найтуиш завинаги :oops:
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Следваща

Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта