Въпросче

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот smilexxagain » 17 Окт 2008, 18:44

Здравейте! 8)
До този момент съм се занимавала само с приготвянето на благовония, масла и тинктури.
Имам си олтар, жезъл, пентакъл и всичко, което трябва да притежава една вещица или магьосница.
Въпросът ми е откъде да започна, коя е първата стъпка, която трябва да направя за да бъда "веща в занаята" така да се каже ?!
10х предварително!
Аватар
smilexxagain
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Окт 2008, 17:17

Мнениеот bellastella » 17 Окт 2008, 20:45

smilexxagain написа:Здравейте! 8)
До този момент съм се занимавала само с приготвянето на благовония, масла и тинктури.
Имам си олтар, жезъл, пентакъл и всичко, което трябва да притежава една вещица или магьосница.
Въпросът ми е откъде да започна, коя е първата стъпка, която трябва да направя за да бъда "веща в занаята" така да се каже ?!
10х предварително!


Първата стъпка е да прочетеш поне нещо от раздел "За Начинаещи" и чак тогава, ако се наложи, да попиташ отново.
И аз като теб се блъскам с това от къде да започна: Имам си кола, имам си книжка и въобще всичко, което трябва да притежава един шофьор, но стоя и се питам от къде да започна като за начало :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 1 регистрирани0 скрити и 0 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 0 госта