По рождение

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Венера » 30 Яну 2010, 23:09

Работата е там, че се натъкнах се на това изречение в една статия - "Езотеричните школи говорят за основен енергиен поток от опашната кост до мозъка" confused2 После и на това - "Малатхара - коренът на живота.Намира се в центъра на опашната кост. Там се контролира енергията, произведена от самия човек, и външната енергия, приета от космоса.".

По рождение опашната ми кост не е права, а изкривена на ляво.Ако дупето ми беше ябълка, като килната настрани дръжчица. icon_compress
Би ли могло това по някакъв начин да е свързано с или да възпрепятства нормалното протичането на енергии в тялото ми?Или пък да е знак за някакъв вид кармична обремененост?Изобщо оказва ли някакво влияние според вас?
Аватар
Венера
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Май 2009, 11:17

Мнениеот ultramarin » 01 Фев 2010, 17:49

НЕ!

1.нямаш подобни проблеми - ако имаше щеше да знаеш - вервай ми
2.не може да създаде подобни проблеми, защото енергията създава тялото, а не тялото енергията.

Иначе оказва влияние на формата на дупето ти и на чувствотото "че си по-различна от другите". Отклонението на опашката ти е от чисто физически характер - живей щастливо, радвай се на дупето си и давай и на други да му се радват - живата буюна радост има по-голяма значение за енергийните потоци от застиналата формата на кокалите.
icon_flowerface
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Венера » 01 Фев 2010, 18:37

Слава Богу! icon_flowerface
Наистина се бях уплашила...
Аватар
Венера
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Май 2009, 11:17

Мнениеот Trismegist » 05 Мар 2010, 10:31

Всяка неизправност в човешкото тяло създава проблеми.
Човешката костна система се създава първо в невидимите светове и после кристализира в твърда материя.
Когато е било създавано физическото ти тяло е допуснато това отклонение, но не се знае каква точно е била причината.

Докъто сме във физиески тела - можем обаче да работим за изправянето на такива енергийни отклконения и тъкмо затова сме тук.Тялото е инструмент и е най-ценното ни имущество.
Неизправностите в нашата енергия водят до образуването на кариеси и различни болести.
За костната система отговарят вибрациите на Сатурн.Планетните вибрации са , като музика а нашият живот е само като една нота в тяхното произведение.Фалшива ли е нотата - идва и страданието.Малките отклонения стават големи - в бъдеще.Ако хората не бяха отклонени вибрацьонно от Божествения план - нямаше да умират.

Тялото ни е създадено още, чрез тъй-наречената свещена геометрия.Преди да бъде разархивирано - (както семето става на дърво) се е намирало в един атом намиращ се в сърцето.

Освен твоя гръбначен стълб - остта на планетата също е изкривена - най-вероятно това е бил компромисен вариант за нашето оцеляване с цел за в бъдеще постепено пак да се изправя.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 22 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 22 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта