1. Какви са тези видения и опасни ли са те?

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Magee » 14 Фев 2010, 13:55

По принцип, когато слагам скъпоценни камъни под възглавницата си, имам много странни видения, които са много реални и много дълги като продължават до сутринта. Забелязвам, че някои от нещата които сънувам ги преживявам като дежа вю, но не за няколко секунди, а за цели часове, което е много странно и незнам как точно да го обясня. Не всичко е абсолютно точно като при дежа вю-то, но пък доста от нещата се случват и са що годе еднакви. По принцип, когато сънувам виждам себе си и другите около мен като на филмова лента. Не е като обикновенните сънища да виждам нещата през моите очи, а като че ли съм невидим и виждам себе си като отделен човек, ако мога така да се изразя. Но ако се опитам да се намеся в дадена ситуация в съня си, главата започва да ме боли и ушите ми заглъхват страшно много, когато спра да се меся в съня си всичко продължава до сутринта или свършва на момента. А на сутринта се чувствам много изморен, като че ли не съм спал цяла вечер. Какви са тези видения? И опасни ли са? Практикувам също и хаос магия, сигили и медитации и др. Възможно ли е това да има някаква връзка с тези видения? Слагам около 40 необработени кехлебара под възглавницата си в някои от които има фосили на насекоми, ако това има значение. Много странно (поне за мен). Също ми се е случвало да се събудя вечер и да имам сънна парализа ( немога да помръдна) Това на какво се дължи?
Аватар
Magee
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Фев 2010, 15:47

Мнениеот ultramarin » 16 Фев 2010, 22:14

да ,опасно е! спри да практикуваш това което ти вреди и ще се оправиш!

на какво се дължат виденията, които получаваш когато слагаш камъни под възглавницата си? просто е - на това, че слагаш камъни под възглавницата си, ха, каква изненада... а ако знаеше и как въздейства принципно минералният свят върху хората, нямаше да се очудваш на ефекта, а просто щеше да получаваш очаквания и закономерен ефект... то и сега го порлучаваш ,просто си изненадан ...

бтв, а защо си правиш тези експерименти?
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Magee » 17 Фев 2010, 16:09

Защото ми беше интересно да пробвам нови неща. Само още един въпрос относно медитациите - ако медитирам на високо енергийни места (защото до едно село в близост до мен има такава енергийна точка) ефекта по голям ли ще бъде в зависимост от медитацията или дори от дадения ритуал? Забелязал съм, че когато отида на това място усещам как всичко негативно изчезва и се чувствам по добре без дори да съм предприел някаква медитация или прочие. Също така там има и древен олтар изсечен в камъните, което ме навежда до мисълта, че това място е било използвано и преди.
Аватар
Magee
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Фев 2010, 15:47

Мнениеот StellaMorgana » 17 Фев 2010, 18:21

Ходенето на такива места е ОК, ама честно, ти какъв ефект очакваш от медитацията? В смисъл нещо конкретно ли искаш да извлечеш от нея? Според моето скромно мнение, съвсем не е нужно да ходиш където и да било, за да медитираш. Но пък ако ти се ходи и се чувстваш добре там, едва ли може да ти навреди. Обаче аз не съм особено компетентна по въпроса, така че не разчитай много на това, което казвам.
За камъните, чудна работа, откъде изобщо ти е дошла идеята за слагане на разни работи под възглавницата. Чете ли го някъде, някой ти подсказа ли? Питам от чиста проба любопитство.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот Венера » 15 Апр 2010, 19:23

Нещо подобно се случва и с мен и Тигровото ми око (заредих си го с енергия, но не съм правила специални ритуали).Странен камък, наистина.Прави емоциите ми гладки, тушира ги и ги превръща в море от едно особено чувство, балансирано и обсебващо.Увеличава интуицията и либидото.
Носих го постоянно в продължение на 2 месеца.Свалих го рязко (верижката се скъса) и почувствах нещо неописуемо.Сякаш се разцепих на две.После известно време не го носех, заради елементарния ми човешки страх от подобно влияние.
След това реших да го сложа под възглавницата си, досущ като теб.Имах чувството, че умирам.Усещах съня!Усещах как тялото ми се отпуска, как се отделям от него и отивам Там.Чувах маханичното си дишане без да усещам въздуха в дробовете си.И нишката, Сребърната нишка, свързваща тялото и душата... тя можеше да бъде прекъсната толкова лесно.

И негативни влияния има.Понякога се чувствам преситена с енергия.Спомага за отварянето на съзнанието и ти носи познанието бързо, прекалено бързо, неправилно бързо.
Аватар
Венера
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Май 2009, 11:17


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта