Поздравления за този форум!

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот [moon] » 06 Май 2010, 09:13

Здравейте, от доста време се вълнувам от темите засегнати във форума, но едва сега реших да се заема по-сериозно с въпроса. Основната причина за този интерес е моята дъщеря. Смятам че има способности, които не мога да определя точно. Дори не знам дали мога да ги нарека способности....! Става дума за нейните сънища! От малка сънува много активно и всичките сънища, които ми е разказвала направо ме изумяват. Искам да мога да споделя това с човек, който би разбрал и би могъл да обясни дали става дума за силно развито въображение или живее в два свята! Голям интерес за нея представляват Драконите. Моля, кажете ми към кого мога да се обърна. Бих искала в ЛС да разкажа и ако е възможно да получа отговори на въпросите.
P.S. Не мога да намеря библиотеката на MG. Ще съм благодарна, ако ми помогнете.
[moon]
 

Мнениеот Nemezius » 06 Май 2010, 11:07

Здравейте.
За това направление имаме отделен раздел- "Сънища". Разгледайте и си преценете, но като насоки за потребители, занимаващи се със сънища, това е модераторките на раздела(Raya и Venus), аз, uvella, sirenaangela, sofia. Рая, аз, сиренаангела и софия се занимаваме основно с осъзнато сънуване и изследване на сънищата- предполагам всеки от нас би откликнал да отговори на различните въпроси. Ако е за тълкуване на сънищата- това е част от психоанализа, тъй като все пак тогава говорим за подсъзнателни възпрития, които могат да бъдат и строго индивидуални- даден симвил може при различни хора да има различно значение и тогава тълкуването би трябвало да започне именно от там- какво означава даденият символ/действие за сънуващия.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот [moon] » 06 Май 2010, 11:52

Благодаря за бързата реакция! Тук става дума за сънища, които оставят усещане за преживяване. Не ме интересува точно тяхното тълкование, а по скоро факта, че ги има. Искам да споделя с някой, който е вещ по въпроса с Драконите. Може да ги разпознава и да коментира съновидението (час, описние и др.) Мисля, някъде прочетох, че има определено време, в което може да има "контакт" с тях. Прочетох малко и за тяхната йерархия и имам предположение, но определено искам вещо мнение.
[moon]
 

Мнениеот uvella » 06 Май 2010, 18:41

Сънищата ваши ли са, или на дъщеря ви? - От въпросите ви разбирам, че не са ваши.
Кой има контакт - тя или вие? - Щом е дъщеря ви, защо вие задавате въпросите?

Ако дъщеря ви има необходимата възраст/зрялост, нека сама попита в МГ - ще има кой да й помогне да намери отговори - за себе си и, ако тя пожелае, ще ги сподели с вас....
Пътят към откриване на себе си всеки извървява сам, ЛИЧНО.

На колко години е дъщеря ви?
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта