Отключване на късмета

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот heart_of_wax » 07 Юли 2010, 11:51

Здравейте! Нова съм във форума, начинаеща и имам питане. Можете ли да ми кажете някакъв ритуал за отключване (привличане) на късмет, причините са ясни, несполуките ме преследват от край време. Знам от части един с катинар, но не целия, така че ще съм благодарна ако някой го опише подробно и какво се правеше с катинара и ключа после. Мислех да прибегна до чужда помощ, знаете каква, но реших първо да се опитам да си помогна сама + това ме е страх да не попадна на шарлатани. Или пък ако направя някакъв ритуал за премахване на негативната енергия също ще помогне, как мислите? :)
Аватар
heart_of_wax
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Юли 2010, 16:59

Мнениеот Nemezius » 07 Юли 2010, 13:43

Винаги може да опиташ да направиш и двете- има доста материали из форума, в това число и за късмет(особено пък колегата rain както е дал сумати неща в раздели "Печати - Символи" и "Заклинания - Ритуали") вкл. и сме обсъждали това за използването на катинар и какво се прави с ключа- просто потърси и ще намериш, каквото ти трябва. А оначе, за най-общо казано "късмет"- еот ти една идея- таут с този bindrune Изображение
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот rain » 07 Юли 2010, 14:49

heart_of_wax написа: Можете ли да ми кажете някакъв ритуал за отключване (привличане) на късмет, причините са ясни, несполуките ме преследват от край време.


Не е толкова лесно колкото изглежда, да направиш един ритуал или да носиш един талисман и всичко ти тръгва
по вода и животът ти става розов. Ако беше толкова просто, едва ли щеше да има толкова нещастни хора и всички
щяхме да отключваме катинари и да сме окичени като коледни елхи с амулети и талисмани. Все пак при определени
обстоятелства подобна намеса би мога да помогне, но не очаквайте чудеса от нищото. За целта виж в раздела за
заклинания и ритуали, там ще намериш полезна информация.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот heart_of_wax » 07 Юли 2010, 19:35

Да, наясно съм, че не всичко става розово и по вода, но поне мога да си помогна малко. Благодаря Ви, веднага отивам в посочените раздели да се информирам подробно! :)
Аватар
heart_of_wax
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Юли 2010, 16:59


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта