Сънуване

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Casablanka » 25 Сеп 2010, 20:43

Здравейте,мисля че въпросът ми е за тази тема, тъй като съм начинаеща. С две думи положението е следното: Имам дарба да казвам неща, които често се случват след време, но винаги ги казвам в хода на разговора , а не като точно определено предвещаване. Опитвам се да развия способностите си , като съм се насочила към сънуването. Прочетох, че когато поставиш Аметист близо до леглото си спомага за виденията в сънищата. Направих това и сънищата ми станаха много кристални и ясни , като образ (но нищо не се е случило в реалния живот след като съм го сънувала), но заедно с това започнах да спя много неспокойно, да се мятам в леглото по цяла нощ и т.н. Какво ще ме посъветвате и дали Аметистът може да ми навреди по някакъв начин? Благодаря ви предварително !
Аватар
Casablanka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Сеп 2010, 20:46

Мнениеот valko » 26 Сеп 2010, 05:23

Casablanka написа:..................Прочетох, че когато поставиш Аметист близо до леглото си спомага за виденията в сънищата. Направих това и сънищата ми станаха много кристални и ясни , като образ (но нищо не се е случило в реалния живот след като съм го сънувала), но заедно с това започнах да спя много неспокойно, да се мятам в леглото по цяла нощ и т.н. Какво ще ме посъветвате ......


значи, че си прочела поредна езотерична глупост и даже сама си се убедила в това.
при положение, че аметист има подобно лошо влияние върху теб и не си мазохистка то естественно е, че трябва да го махнеш.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Мнениеот Lord Voldemor » 27 Сеп 2010, 18:52

Един път и аз да съм съгласен с валко.
Не е препоръчително наличието на предмет в близост с телесната ни аура,който оказва прекалено стимулиращо влияние.Това може да доведе до смущения не само в съня,но и да разстрои храненето и др. физиологични реакции,което съответно води до понижаване на енергийното поле.След всеки активен период/ритуал,или процедури е необходим и съответен период на заземяване.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Casablanka » 28 Сеп 2010, 19:48

Много ви благодаря. А дали ще може да ми препоръчате нещо което да правя , което да ми помогне....Иначе вече махмах Аметиста :)
Аватар
Casablanka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Сеп 2010, 20:46

Мнениеот Nemezius » 28 Сеп 2010, 20:32

Всъщност, аместитите определено не са най-добрия избор, особено за "начинаещи"(с изключение на представителите на бразилските аметисти, които действат доста по-меко). Ако ще се използва кристал за това, много по-добър избор биха били хризоберил, авалонит, аметрин и, разбира се, възможно най-добрия избор- Слюда.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта