MMM

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

MMM

Мнениеот achilles » 06 Ное 2010, 16:06

Здравейте! Изчетох доста от форума и разбрах, че в каквото и да се орентирам е добре да започна с МММ. Най малко искам да пълня форума с излишни теми или да ви занимавам с глупости. Въпросът ми е следния когато медитирах пред мен излезе зелен нюанс ли незнам как да го нарека...Какво означава това някой има ли си идея по въпроса ? Извинявам се отново, ако ви занимавам с глупости в гоогле не можах да открия нужното инфо..Благодаря предварително!
achilles
 

Мнениеот Nemezius » 06 Ное 2010, 17:20

Какво ли означава да ти се появи един или друг аспект... ами най-лесното и просто като отговор- започни да работиш с този аспект.

Изображение
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот dreamgirle » 04 Дек 2010, 16:55

Страхотно аз без да медитирам ги виждам тези различни цветове и какво правим??? Охх много съжалявам хора ама ми е малко не,ами доста объркано при все че доста странни работи са ми се случвали и малко незнам накъде да се насоча. Чета форума от доста време ама пак немога да избера "път" така да го нарека.
Аватар
dreamgirle
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 03 Ное 2010, 20:42

Мнениеот Nemezius » 04 Дек 2010, 19:20

Прочети по-подробно информацията за МММ- програмата и започни да работиш по нея- дава доста стабилна основа, независимо с какво ще продължиш след това.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта