С благодарност

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Diamond » 04 Мар 2011, 09:26

Добър ден!
Отне ми доста време да се реша да пиша /което не е обичайно за мен/. Попаднах случайно на този форум, чета ви с интерес и благодаря за информацията, която споделяте!
В момента навлизам в нещата и знам, че ми предстои дълъг и труден път. Имам желание, имам и сили. Ще съм благодарна, ако ми препоръчате специализирана литература, от която да започна.

Благодаря ви предварително!
Аватар
Diamond
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Фев 2011, 21:23

Мнениеот Nemezius » 04 Мар 2011, 10:06

Добре дошла.
Като за начало, може би няма да е зле да започнеш да ползваш търсачката на форума- има няколко теми с препоръчвана литература за начинаещи- така и се спазват правилата на форума, и се достига по-бързо до търсената информация. Ето някои резултати от търсачката: ЦЪК, ЦЪК, и ЦЪК

Все пак ще повторя- моята препоръка е да се започне със "Съвременна магия" на Крейг, тъй като дава базови познания и техники, валидни за почти всяка една система на по-късен етап, като при това ги дава обяснени като в писан преди 74-та година учебник- ясно, разбираемо и за малко дете.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Diamond » 06 Мар 2011, 08:12

Благодаря, Nemezius, скоро се захващам с тази книга.
Ще бъда наоколо...
Аватар
Diamond
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Фев 2011, 21:23


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта