Въпрос за Печатите на Соломон

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот tedityyy » 04 Мар 2011, 13:56

Здравейте!
Нова съм във форума и окултните науки, но от доста време чета из форума!
Тъй като съм новобранец :? реших, че е най-безопасно да си направя един от Соломоновите печати! Друг е въпроса дали съм успяла да го заредя както трябва.
Но в голямото си старание да го държа близо до тялото си - той се скъса в единия край, та въпросът ми е - какво да правя сега с този печат, след като се е скъсал дали не се нарушава действието му, т.е да действа с негативизъм, или да продължавам да си го нося, но много по-внимателно или да го унищожа - изгоря! И не е ли опасно да се унищожи такъв символ и ако не, то по какъв начин да го сторя!
Моля ви някой да ми каже какво да направя icon_color
Аватар
tedityyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2011, 10:32

Мнениеот Nemezius » 04 Мар 2011, 14:27

Дай първо да се разберем за кой от печатите става дума, защото това "направих си един печат" е като "уших си панталон"- няма как да се разбере за какво става дума. Най-общо казано, печатите се изгарят ритуално при такива случаи и се внимава това да не се случва доста начесто.

П.П.: Като искаш да държиш печата до тялото си, защо просто не го направиш на медальон или да го свиеш като муска(ако го изработваш на хартия) и да го носиш под дрехите?!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот tedityyy » 04 Мар 2011, 16:59

42 печат - 3ти пентаграм на Венера..
А с какъв ритуал трябва да го унищожа! :oops:
Аватар
tedityyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2011, 10:32

Мнениеот Nemezius » 04 Мар 2011, 17:34

Както се и създава, само че се поднася благодарност към управляващата печата същност и се изгаря в кандилото; след това си правиш прочистване и завършваш ритуала.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот tedityyy » 04 Мар 2011, 19:33

Благодаря Ви много!
Аватар
tedityyy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2011, 10:32

Мнениеот kdon4ev » 25 Авг 2011, 21:21

А аз пробвах да го глътна и ефекта беше изумителен ,беше някакъв печат за въстановяване и здраве не помня ве4е кой ,но си го направих на муска и го глътнах и невероятно усещане ме заля,мн. по силно и мощно от като да го носиш до себе си.
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven

Мнениеот xMarsx » 18 Дек 2011, 16:29

Ритуалите подпомагат нашите умове да влязат по-бързо в транс ("Магия" не може да се получи, когато си в обичайното си умствено състояние - стрес, бъркотия от мисли и депресия)

Ако не си успяла да направиш даден ритуал както трябва, в ума ти ще се загнезди една паразитна мисъл "аз се провалих", и наистина нищо няма да излезе от заклинанието и/или окултната церемония.

Моят съвет е - планирай ритуала си (как да изглежда талисманът, колко дена ще зареждаш талисмана/амулета, какви свещи са подходящи) - и ако успееш да изпълниш плана си... всичко ще бъде наред ;)
xt
Аватар
xMarsx
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Дек 2011, 14:05


Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта