Колко нужни са предметите при евокация?

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот Freeman » 15 Мар 2011, 19:20

Въпроса ми е такъв - колко е нужно да имам точните предмети за евокацията на кой-да-е дух? Тъй като някои предмети намерих но с определени не мога да се сдобия или ще ми стуват много пари. Може ли да се замени физическия предмет с енергиен/ визуализиран вариант, или с нещо друго, посветено на същата цел, и съответно осветено по същия метод? Или ако е възможно да заместя липсващия предмет с някаква ритуална джунджурия и един тон яка воля - поне воля имам в индустриални количества.
Реших да питам преди да започна да комуникирам с комшиите в другите полета, че да не забърша нещо/някой с не-дотам добри намерения.
Благодаря предварително.
Аватар
Freeman
 
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Мар 2011, 09:06

Мнениеот hamster » 15 Мар 2011, 19:56

в астрала нямаш нужда от предмети
:mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Cath » 17 Апр 2011, 14:59

Предполагам говорим за евокация, а не за астрална проекция. А за евокацията предметите са необходими, особено ако имате намерение да я правите по книга (всички се сещаме коя). Някои хора решават проблема с набавянето им като заместват скъпите материали с по-достъпни. Вече зависи и кой точно инструмент имаш предвид.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот nick » 10 Май 2011, 12:45

щом пише, че трябва значи наистина трябва. но пак си зависи какво евокираш
ако ще викаш момчетата от ключовете :mrgreen: , всичко трябва да ти е на хай иначе няма да е добре. че са корави ко...та.
успех
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот kdon4ev » 28 Авг 2011, 15:00

Ще си позволя да дам мнение понеже от 10тина години контактувам с духове въпреки че някой не го проумяват -според мен не са важни предметите а отношението към самия дух,дали ти му подхождаш към характера и принципите,ако е така и една молитва ще свърши работа-предметите не могат да задължат никой да дойде а го правят от снисхождение към нас.Гледай да живееш достойно и да не прекаляваш с мизериите ,и духовете ще те уважават-това е всичко което ти е необходимо,помагай на хора от време на време и на теб ще ти помагат по-висши.
Имай правилно отношение към божествата и почтителност-и спазвай законите на Мойсей,понеже повечето сили са в тези традиции.Е това е моето мнение от личен опит.
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта