Кинези, самоусъвършенстване

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот wolf02 » 02 Фев 2017, 16:45

Здравейте, от доста време преглеждам форума и наскоро се регистрирах. Малко за мен- От две години се заинтересовах от магия, най вече от кинезите и прочетох доста информация в интернет. Като малък съм получавал пророчески сънища, около 2-3 пъти в месеца. Това беше първия ми досег с магия. Та в крайна сметка отворих темата, за да можем хората практикуващи различни видове кинези да споделяме напредъка си. Ето моята теория за кинезите:
Енергията влияе на материята или с други думи с излъчваната от теб енергия ти влияеш на материята около теб. Обаче трябва доста тренировки, упражнения и концентрация за видим ефект. Основна е телекинезата, а от нея произлизат другите кинези един вид спецификация.
Така моля всеки, който е постигал някакъв успех да пише отдолу, ако може с повече подробности как и какво точно е направил. :)
Аватар
wolf02
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2017, 18:23

Назад към За Начинаещи

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта