Разговор с (недо)Посветения [ник] - правила

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот ultramarin » 19 Мар 2008, 09:38

Пресди време попаднах на една такава тема "Разговор с посветения" и нещо ми прищрака - интересна идея се казах, но я оставих да узрее. Напоследък във форума се заформиха едни дискусии, в които количеството на въпросите преобладава над количеството отговори... пък и нещо темите които бих характеризирал с думата конструктивни нещо се позагубиха... ЗАТОВА:

ПРЕДЛАГАМ да направим цикъл от теми със заглавия "Разговор с (недо)Посветения [ник]". Упоменатият ник отговаря на всякъкви въпроси, които всички други му задават, въз основа на СВОИТЕ РАЗБИРАНИЯ! Темите са произволни, но все пак, ясно е, че ще са свързани с тематиката на този форум, по един или друг начин...

Валидни са следните "правила на играта":

[hr]
1. В първия пост, човекът прави ДЕКЛАРАЦИЯ за намерението си да отговаря на всякакви въпроси, като при желание може да даде някаква инфо било за себе си, било за каквото поиска - просто някъкво исказване с което става ясно, че е готов да представи знанията си, колкото и мизерни да са. Също така отговарящият трябва да даде малко инфо за РАЗБИРАНИЯТА си, на кои духовни традиции е привърженик, ако има такива, какви ярки пътеводни идеали има, на кое е силен противник - само най-обща информация, колкото да имат представа питащите кой и с какви разбирания стои срещу тях. Препоръчително е също да се спомене и от колко време споделя споменатие идеи, от колко време следва традиците, ако е споменал такива и други времеви интервали, свързани с разбиранията му, ако реши, че има такива които трябва да спомене!

1.1. В съответствие с декларацията, постове демонстреращи лигня, шеги, спам и подобни, както и неявяващи се нито въпроси, нито отговори, ще трябва да се изтриват(със любезното съдействие на модераторите, надявам се, ако ли не, ще трябва просто да ги игнорираме).

1.2. В рамките на сериозното отношение е разрешено исползването на инфо от всевъзможни места, включително несериозни такива, стига да са интерпретирани и приложени към ЖИВОТА, е не към празната фантазия! Особено това важи към въпросите, всички те трябва да съсрзани със ЖИВОТА ни и ПРИЛОЖЕНИЕТО на информацията - всичко засягащо вселената на фентъзито, е нежелано, освен ако няма пряка и видима връзка с реалността!

2. На всеки един поставен въпрос е задължително да се ОТГОВОРИ(няма не искам, няма недей, няма забранено е, няма не знам) и задължително да се даде ОБЯСНЕНИЕ или коментар на отговора! Накратко - не щем догми и канони, не щем едносрични отговори, - искаме информация, мнения, разсъждения, обяснения, "Светлина" по въпроса!

2.1. Разрешени са отговори, които не се базират на разбиранията и живота на недо-посветения, но които той одобрява, като в този случай трябва да спомене ИЗТОЧНИКА от който е взел инфото, цитата, интерпретацията и т.н. както и да обясни как тази информация се навръзва с неговите разбирания и защо я одобрява.

2.2. Препоръчително е отговорите да се предшествани със ЦИТАТ НА ВЪПРОСА към който са.

2.3. Препоръчително е да се спомене на база на какво човек е стигнал до това си разбиране, изразено в отговара му, макар и да не е задължително.

2.4. При невъзможност да се даде коректен или пряк отговор или ако човекът реши че въпросът е нереден, некоректен, или има причина да се откаже пряк отговор, се обяснява причината на ОТКАЗА, ако е нужно кожментира се самият въпрос, но пак е задължително да има обяснение!

3. Въпросите могат да бъдат както такива изискващи конкретно знание и наличие на информация, така и въпроси изискаващи разбиране или прадполагащи субективно мнение на дадена тема.

3.1. При въпрос, свързан с предишни въпроси или отговори, трябва задължително да са споменати като цитати

3.2. При неяснота, противоречие и други проблеми в отговорите, трябва да се даде ИНТЕРПРЕТОЦИЯ на отговора, да се посочи противоречието, да се обясни проблема и задължително да се зададе конкретен въпрос, засягащ намерения проблем

3.2. Питащите трябва да се въздържат да внясат СВОЯ ИНФОРМАЦИЯ в темата, като например да пряват КОМЕНТАРИ на отговорите или КРИТИКА, основана на тяхна инфо, към отговарящия. Единстевният начин по който е разрешено да го направят е чрез нови въпроси, евентуално насочващи в дадена посока отговарящия, като винаги спазват правилото да не дават директно инфо, нито да препращат към други източници, освен ако не е крайно наложително за ЯСНОТАТА, дори в случаите когато тяхното разбиране е напълно противоречащо с разбирането на отговарящия.

3.3. Разрешено е обаче за целите на яснотата да се ползват източници, вече споменати от отговарящия

4. Когато темата се ИЗЧЕРПИ, тоест не е писан нито един въпрос или отговор поне седмица, темата се приключва като се обяви СЛЕДВАЩИЯТ ОТГОВАРЯЩ. Това може да е по лично желание или по избор на вече отговарялия в темата.

4.1. Може да бъде посочен всеки един постави поне един въпрос! Всеки поставил въпрос се съгласява неправяко с това, че може да бъде посочен и, че ще "води разоговор" в този случай! (отказ не се приема)
[hr]

Това са правилата на играта "Разговори с (недо)Посветените"! Сигурно мога още много да ги уточнявам, но го намирам за безмислено - горните правила имат за цел просто да дадат насоката и настроението в които предлагам да се работи, а вече конкретно дали едно правило ще се спази или наруши, е незначително.

Като дал прадложението, приемам пръв да започна такава тема някъде - само админа/модераторите да кажат в кой раздел да я пусна, че ми е трудно да се ориентирам...

А тука давайте коментари за идеята...

Аз лично си мислех и за вариант, в който се поставя един въпрос и се дават отговори от няколко, но раших, че това ще е доста по-трудно за координиране, пък и като се набере материал от анкетите, и като се обработи, ще е по-интересно да се дискутират едва тогава отделните въпроси... затова, на първи рунд имаме предложената идея с зентър даден човек, а на втори рунд ще имаме теми с център дадена идея... но нека се натрупат идеи... пък и така ще се опознаем един друг, да не говорим, че ако някой е привърженик на дадена духовна традиция ще видим как ще отговаря в стила и, доколко, къде излиза извън рамките й, ще сравним с други стилове на отговаряне и т.н.

Нека Отговорите бъдат с нас! icon_flowerface
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот sasho 142 » 19 Мар 2008, 15:05

Интересно предложение, Ултрамарин, но защо само един да отговаря?Целта на това предложение опознаването на съфорумците ли е?Ако целта е само знание, мисля, че ще е по-добре просто всички да изказват и аргументират своите виждания.Пък и не виждам защо питащия не трябва да аргументира въпроса си, особено при положение, че си дал заобиколен път?Правилата ми напомнят за някакви стриктни закони, а пък казваш, че са незначителни.

Иначе, ако всички могат да се аргументират определено съм за! icon_eusa_clap
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот ultramarin » 19 Мар 2008, 16:21

идеята е да научим нещо за някого, ако всеки почне да споделя, ще стане.... форум! :) а такъв вече си имаме... затова идеята е КОНЦЕНТРАЦИЯ върху нечии разбирания, после СЪЩИТЕ ВЪПРОСИ ще се зададат на следващия, после на третия, после на 4тия и т.н.

това е и причината, да се забраянва на питащите да обясняват някакви неща, те разбира се могат да дават обяснения, но да не се превръщат в отговори или коментари от типа "не си прав", "аз пък мисля така, така, такаа.... и така, така"... идеята е да ЕДИН да се искаже, да разберем неговия поглед към живота, вселенета и всичко останало... неговата лична система.... Ако започне всеки да отговаря, ще се появат противорчеия, ке почнем да ги изяснавуме, предвид факта че ще има множество въпроси, ще сде наложи пуескането на отделни теми за всеки... абе ще стане цял форум! Ще се разводни и ще стане нищо и половина.... затова цялата идея е концентриране върху нещо цялостно, а такова е личната система

Целта не е опознаването на съфорумниците, а създаване на база данни , ФАК, и просто съпоставка на гледни точки, не е важна личността на отговарящия, а факта, че всеки си има система от разбирания, в определена степен непротиворечива. Разбира се, по такъв начин ще опознаеш и човека, но това не е базовата цел.

Пеитащият може да се аргументира, защо задава въпрос, в кава насока го задава и т.н., единстевно няма право да споделя информация от своите разбирания!

Сега за правилата, може би наистина малко прекалих с ограниченията и предписанията, но предпочитам да е съм прекалено ясен и ограничаващ, вместо да съм неразбран :) в крайна сметка, може да се махнат или променят всичките, ако решим...

и още нещо - който е против, няма нужда да го казва! нека просто остави тези които искаме да работим по тази идея, да работим по нея... пък каквото стане...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот ultramarin » 19 Мар 2008, 16:26

сега обаче се сетих нещо, което не го бях мислил... sasho142 ме наведе на идеята, че може да се започнат НЯКОЛКО теми въпросници наведнъж! и във всяка да се постяват еднакви въпроси (или подобни)
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот sasho 142 » 19 Мар 2008, 16:31

идеята е да научим нещо за някого, ако всеки почне да споделя, ще стане.... форум!

laughing9

Сега за правилата, може би наистина малко прекалих с ограниченията и предписанията, но предпочитам да е съм прекалено ясен и ограничаващ, вместо да съм неразбран

В моите очи постигаш точно обратното :) .
Ще се радвам и още хора да изкажат мнение
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот venus » 20 Мар 2008, 09:22

Идеята ти е хубава, предишната ти също беше хубава. Ами да го направим, започни ти - моите впечателния са, че имаш какво да кажеш на хората :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот be » 20 Мар 2008, 19:35

Идеята е добра до някаква степен .
Аз лично не бих искал да се разкривам ей така пред някакъв форум и не мисля, че някой по-извисен би го направил . Според мен трябва да се каже кой и какви способности има, и ако желае да го разкрие на даден брой хора, които са заинтересовани ( избрани, подходящи ).

За мен е изгодно да има такъв човек и да извлека максимално имформация и знания от него, но не виждам какво ще спечели той .

Има разкази за подобно личности, които са извисени и отговорят на каквито и въпроси да им се зададат, но те го правят по собствено желание :) Аз имам интеревюта с такива личности, но не се знае колко е достоверно, (има доста мъдри мисли ) :)

Аз не мисля, че този форум е подготвен за това ...
Който иска да казва, аз ще попивам, което ми е нужно. Негова воля :)
Ако може да устои и издържи да го направи, нали пък това ще е един вид тест ;)

Нека светлината бъде с него :) icon_occasion
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот venus » 20 Мар 2008, 20:12

Човек може да прави нещо за другите и без да търси директна и конкретна печалба. В крайна сметка форумите са за това - за да помагат хората, без да бъдат заплащани за това. Помага кой и колкото иска. А за разкриването - ние се разкриваме чрез всяко мнение тук. Още повече, че човек може да отговаря толкова, колкото прецени. И да сподели каквото прецени. И не на последно място - никой никого не насилва за нищо.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот ultramarin » 22 Мар 2008, 15:47

да се разкривам ей така пред някакъв форум
някой по-извисен би го направил
Какво да ти кажа, друже, тая тема с теб я обсъждахе и в кюто - що се отнася до мен, принципно не признавам тайни, не вярвам че е възможно да опазиш нещо скрито от другите ако те са ЗА НЕГО и обратно, безмислено е да споделяш "тайни" пред прозиволни хора, просто ще пробваш и няма да стане, ще искаш и няма да можеш... знам го от опит, бил съм и от двете страна при работа с такава "тайна" информация, както магическа, така и професионална(програмиране, математика), просто не става... за всяко нещо е нужна подготовка... това е и целта на тези ДИАЛОЗИ - да послужат като подготовка за запознаване с различни от нашите светогледи.
Аналогично и с извисеността... никой не е по-напред от събрата си, просто някои имат повечко информация или са по-бързи и по-умели от другите в практиката... целта на тези Диалози е да исползваме отговарящите като "референтна група", да оценим ефективността нта практиката и широтата на знанията си в общоинтересуващите ни области...

да се каже кой и какви способности има
И кой ще го каже? Кой ще определи еднозначно - аз мога да се скъсам от хвалба какви невероятни чудеса мога да правя, но това ли е целта? Да се възвеличаваме един друг и да си приписваме едно от друго по-невероятни "умения", ако е така - по-добре да му ударим по едно РПГ и да не претендираме за "извисеност" или нещо от тоя род

даден брой хора, които са заинтересовани ( избрани, подходящи )
аналогичен въпрос - кой ще избира? Всъщност идеята на Диалозите е да се проучи интереса, колко хора ще прояват инициатива в такова начинание, какви типове въпроси ще се задават, какво поведение ще се демонстрира, как един отговарящите ще съумеят да обясняват своите гледни точки, как ще извъртат от нетактични въпроси, без да шикалкавят и без да пишат безмислици, дали наистина участниците ще съумеят да се въздържат от критика един към друг? и много подобни неща...

За мен е изгодно да има такъв човек и да извлека максимално имформация и знания от него
:P егоист, а като извлечеш знание, ще дадеш ли нещо за благодарност.. въпросчета некви или кой знае... собствена темичка с отговори :P [пфу -как те заклеймих, срам и позор за мене, посипвам си главата с пепел]

но не виждам какво ще спечели той
ще спечели САМО-ОСЪЗНАВАНЕ, себе-рефлексия, като почнем да го раскарваме из идеите му, ще блесне къде има пропуски, къде противоречия, къде има неща за които дори не си е мисли че има... като това ще се изяснява предимно за него, питащите може и да не разберат в каква дилема са го вкарали :) но това е една от целите, не някой "въвисен" да поучава в отговорите си "неизвисените", а един недо-извисен да споделя с други недо-извисени... един вид магически семинар/практикум

те го правят по собствено желание
е, по чие желание да е :) нима тук някой насилва някого? нима админа казва, "ако не участнвате, ще ви изтрия никовете" или "ако участвате ще ви банна", нееее... свобода на волята, искаш пиши, искаш чети, искаш - игнорирай ;)

не се знае колко е достоверно, (има доста мъдри мисли )
щом има мъдри мисли - достоверно е :D важното е не книгата(говорещия), нито дори заглавието(това за което се претендира че се говори) а написаното(предаваната информация)

Аз не мисля, че този форум е подготвен за това ...
съществуват много гледни точки:
1. разбира се че не е, и няма да бъде, докато не го направи :)
2. може и да е готов, но просто да не го знае?
3. форумът отдавна е готов, но ти не си, и подсъзнателно приписваш своята не-готовност на форума

Който иска да казва, аз ще попивам, което ми е нужно
така и ще направим... а за теб, какво ти казах по-нагоре :P мислиш само как да консумираш... каквото ти е нужно, пък как ще се добива, другите да мислят. Ех, че забравих, как се казва тази философия, хедонизъм ли беше, консуматизъм ли беше, консуматорски поглед ли му се викаше... *бал ли съм я ... не че е лошо де, даже е хубаво понякога, но ако.. АКО! ако няма нищо за попиване? ако никой не иска нищо да казва? ако има много неща и всичките са ти ненужни?... или са ти нужни, а ти мислиш че са ти ненужни?

Ако може да устои и издържи да го направи
alea jacta est... спокойно, ще погребем мъртвите, също така съм готов да организирам реанимация(с електрошоковете и всички други хубави неща Изображение) ако някой получи удар от пренапражение... предлагам и релаксиращ масаж с палка ако има схванали се от писане по клавиатурата Изображение(располагам с адекватно оборудвано за подобни масажи студио в една изоставена маза)

нали пък това ще е един вид тест ;)
мда, точно... и не само...


П.П. лелииии... колко изписах... Диалозита май вече почнаха icon_flowerface
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот be » 26 Мар 2008, 11:35

Добре казано :) и пак не ми пука, особено! Не винаги се показват знания и прочие ... То всяка дума говори :). То и затова самия ти каза да ги използваме по-малко .

Аз решавам дали да пиша и какво да пиша :). Според мен няма да се намери човек, който да е достатъчно постигнал, за да се впише на това място ( не знам как му викате , Отговарящия на въпроси ) .

Самата тема е безинтерестна :) ( за мен ). Вместо да чета писания във форум, мога да чета други по-полезни неща, които си ми дал самия ти ;-) . ( със същя обем )

Някои могат да се направят на пълни балъци, но никой не може да се изкара по-"извисен" от това, което е . :)

Ето това е моят отговор . " ГУБЕНЕ НА ЕФЕКТА"
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот be » 26 Мар 2008, 11:52

За самоосъзнаването сега го прочетох ... Еми ако искаш толкова бързо да го постигнеш . Просто отиди в някоя гора и си блъскай главата на всяка твоя мисъл и най-вече на това какво правиш и защо го правиш. :) Пък после размишлявай в какво вярваш и защо.
САМО-, САМО-, САМО- !

Затова е САМО-осъзнаване ... Има логика и в твойте думи, но не е това начина . ( пак според мен )
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот Raya » 26 Мар 2008, 12:18

На мен идеята за въпросниците ми допада-така не само можеш да видиш много различни гледни точки, което е важно, за да излезеш от своята ограничена гледна точка, което е повече от полезно, но и можеш да се запознаеш с различните пътища, които хората следват, а от там и със самите идеи и разбирания за тези пътища. Полезно е не само от гледна точка на обща култура, но дори някои хора могат да немерят личния си път по този начин като разберат, че споделят едни идеи и разбирания с някой отговарял на въпросниците.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот be » 26 Мар 2008, 12:29

Аз това и правя, но по друг начин :) Като използвам чатове .Ако се даде като точна причина за направата на тази тема, това което каза, щеше да е наистина чудесно.
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот venus » 26 Мар 2008, 12:40

be написа:Аз това и правя, но по друг начин :) Като използвам чатове .Ако се даде като точна причина за направата на тази тема, това което каза, щеше да е наистина чудесно.

В чата споделянето е между двама, тук - между всички. Утре някой изпаднал в духовна криза ще потърси нещо в гугъл и ще намери отговорите на въпросите си тук. Това е смисълът - да си помагаме. Ако пък някой не вижда смисъл в това, със сигурност няма да види и вреда :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот be » 26 Мар 2008, 12:52

Аз избягвам да пиша тук :) Затова пък, като видя някой нуждаещ се :) Му давам чата си или той неговия и пак му помагам .

Нали ти казвам :) За някои съм егоист, за други не


П.П Разводнихме темата и отидохме другаде. ;) Нека се почне задаването на въпроси .

За това е направена темата icon_flowerface
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот Nemezius » 26 Мар 2008, 14:32

хмммм, като цяло добра идея, но само до тук.
ultramarin, искаш да получиш отговори на всеки един въпрос?!
"2. На всеки един поставен въпрос е задължително да се ОТГОВОРИ(няма не искам, няма недей, няма забранено е, няма не знам) и задължително да се даде ОБЯСНЕНИЕ или коментар на отговора! Накратко - не щем догми и канони, не щем едносрични отговори, - искаме информация, мнения, разсъждения, обяснения, "Светлина" по въпроса! "

Съжалявам, но точно тук си сбъркал- колкото и да искаш- някои от нас нямат свободата да отговарят на множество въпроси, а ти искаш отговор на всички въпроси- без "догми и канони"- замисли се какво искаш- Ако ти никога не си полагал клетва за тайна, то други са го направили и ги спазват.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот ultramarin » 26 Мар 2008, 16:34

в интересен на истината не съм полагал такава клетва, но и в интерес на истината точно два пъти съм се опитвал да се ръздрънкам за някои неща, които не бяха "мое знание" и много мъгливо биха спаднали към "тайна информация"... ответната реакция дойде след около 15 минути и в двата случая... трети път нямам намерение да опитвам да засегна тези теми, каквито и въпроси да задавам...

затова съм добавил още едно правило:
2.4. При невъзможност да се даде коректен или пряк отговор или ако човекът реши че въпросът е нереден, некоректен, или има причина да се откаже пряк отговор, се обяснява причината на ОТКАЗА, ако е нужно кожментира се самият въпрос, но пак е задължително да има обяснение!

просто казваш "на този въпрос не мога да отговоря щото съм положил клетва да пазя свързана с него информация в тайна", или "не мота да ви кажа - ще ям бой" или "не ща да ви отговарям - търсете сами" или ... или нещо от тоя род! централната точка в правило 2. е даването на обеснителен отговор вместо едносричен...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот be » 26 Мар 2008, 23:10

Според мен един "двосричен" отговор би бил много полезен. Ако дадеш информацията като загадка и се помисли върху нея, ще е много по-полезно. А пък ако не се достигне до отговора, се казва или подсказва, зависи дали ви е мързел или не.


Това е го казвам от личен опит и от лично мнение ;)
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот venus » 27 Мар 2008, 06:23

Аз съм голяма почитателка на действието - докато вие тук се чудите дали е добре или зле, аз вече зададох на ултрамарин 100 въпроса :) И получих хубави отговори. И аз като ултрамарин смятам, че когато човек получава знание, то е, за да бъде споделено с онези, другите, които имат нужда от това. Моят 33-годишен живот го потвърждава. Правилата нямат значение, има значение това, което се прави - а то се прави в друга тема :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Black » 30 Мар 2008, 07:27

Що е симбиоза и има ли почва тя у нас? :)
Не виждам защо да не споделя разбиранията си за света.Не е вярно ,че ако например "осветля" някой по даден въпрос не получавам нещо в замяна.Отплатата е огромна.Освен благодарността на човека,ще получа и някаква информация която не съм знаел,ще затвърдя разбиранията си и ще добия увереност в тях ако и други ги споделят ,което е от изключително значение за мен,а ако се получи обратното и успеят да променят възгледите ми ще се получи същия ефект пак ще съм убеден и уверен в новопридубитите възгледи поради подкрепата от другите,във всеки случей със сигурност ще е тренировка за ума и развиване на логита ми.Винаги съзнателно или не сме се стремили къ подкрепа и одобрение от другите,това е начин да я получим.Аз лично също одобрявам идеята,но и за съжеление съм съгласен ,че този форум още не е готов за това.
Аватар
Black
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Мар 2008, 16:20

Следваща

Назад към Самоусъвършенстване

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта