Разговор с (недо)Посветения [ник] - правила

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот venus » 30 Мар 2008, 07:44

Този форум ще стане готов за това, когато ние станем :)

Лично за себе си мога да кажа, че когато съм се опитвала да помогна на някой да намери решение на проблема си, в ума ми нужната информация се е появявала. Усещането е сякаш се включвам към някакъв източник на информация, предавам неговото послание, в което откривам и отговора на своите въпроси. Не е случайно и това, че с нас се свързват хора, които на даден етап имат сходни с нашите проблеми за разрешаване. Тези взаимоотношения се раждат сякаш от нищото и се изчерпват по същия начин (в повечето случаи), когато взаимно сме си помогнали да разрешим проблемите си.

Изводът е, че ни се помага, когато ни сме насочени към това да помагаме.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Black » 30 Мар 2008, 08:05

При мен е същото.Колкото и несвързани и объркани да са мислите ми в момента в който видя нужда се поражда в мен желанието да я запълня и то е много по силно от мен,мислите ми се подреждат по невероятен начин,пиша без да се замисля,следвам интуицията си и казвам на нуждаещия се точно това от което се нуждае да чуе.Убеден съм ,че има някакво колективно съзнание,вселенски разум който е много над нашите представи и разбирания и дори неможем да осмислим характера и естеството му.Мисля ,че всеки който надникне дълбоко в себе си всъщност се свързва с това колективно съзнание,слива се със вселената и влиза в хармония с нея.
Аватар
Black
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Мар 2008, 16:20

Мнениеот venus » 30 Мар 2008, 08:13

И аз стигнах до този извод. Егоизмът не се толерира във Вселената :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Air » 28 Апр 2008, 00:37

Пускам декларация за участие в темата.

Не съм силен противник или привърженик на нито една теория или система, схема,традиция или вид ритуали.Занимавам се с осъзнаване на енергийните процеси в тялото ми от 4 години.Отскоро работя и върху причинно следствените връзки.Досега не съм правил нито един ритуал, не изпитвам и нужда. Мисля, че вселената е една огромна и безкрайно сложна енергийна матрица, моделирана като перпетуум мобиле, и се опитвам да наредя нещата около себе си така,че да се чуствам добре.

На 22 години съм, занимавам се с графичен дизайн, тази година ще кандидатствам изобразително изкуство и педагогика в Софийския университет.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот venus » 28 Апр 2008, 05:51

Air написа:Пускам декларация за участие в темата.

Не съм силен противник или привърженик на нито една теория или система, схема,традиция или вид ритуали.Занимавам се с осъзнаване на енергийните процеси в тялото ми от 4 години.Отскоро работя и върху причинно следствените връзки.Досега не съм правил нито един ритуал, не изпитвам и нужда. Мисля, че вселената е една огромна и безкрайно сложна енергийна матрица, моделирана като перпетуум мобиле, и се опитвам да наредя нещата около себе си така,че да се чуствам добре.

На 22 години съм, занимавам се с графичен дизайн, тази година ще кандидатствам изобразително изкуство и педагогика в Софийския университет.

Приветствам твоето решение, добре си дошъл :)
Създай си нова тема по подобие на тази на ултрамарин, пък ние ще питаме :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Предишна

Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта