ЗА колко време се става магьосник

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

ЗА колко време се става магьосник

под 1 месец
6
5%
1-3 месеца
3
3%
6 месеца някъде
3
3%
1 година
8
7%
1 до 5 години
19
17%
5 до 10 години
16
14%
над 10 години
56
50%
 
Общо гласове : 111

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 28 Окт 2008, 22:01

Представата на всеки за "магьосник" е супер относителна да не говорим за времето...
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот eloon » 28 Окт 2008, 22:32

според мен магьосник се стажа с първата направена магия,времето в нужно не за да станеш магьосник, а за да се осъвършенстваш като такъв и по-точно не е нужно прасто "време" , а цял живот icon_flowerface
Аватар
eloon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Окт 2008, 11:55

Мнениеот Марио » 29 Окт 2008, 05:28

Айде от мене един поздрав за тези, които взимат себе си прекалено на сериозно и особено за онези, които вземат и представата си за магьосник прекалено навътре. http://www.youtube.com/watch?v=Osid-eb5g9U

laughing1 laughing1 laughing1
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Nemezius » 29 Окт 2008, 06:52

Black Wolf написа:За да станеш истински магьосник, трябва да работиш... уви, цял живот. Както впрочем е с всяко друго нещо.


Е, няма как да не се съглася с това- пътят е дълъг, и продължава и повече от това дори...
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот galina_dim » 29 Окт 2008, 10:11

И освен това Аз може млад да загина, но помни, майко....

**Съгласна съм с мненията ви. Ако и баничар да иска да става човек, докато стане наистина добър баничар, отнема има - няма, цял живот.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Libra Lia » 26 Яну 2010, 21:07

Хм ,пуснах си мнението в анкетата но е относително.Явно ааз по друг начин схващам нещата .Първо според мен МАГИЯТА е начин на ЖИВОТ и самият ЖИВОТ ,после щом аз съм в него значи съм и в МАГИЯТА и съм и самата МАГИЯ .А, друг е въпроса дали някога ще се науча ,че супата не се яде с вилица ,а с лъжица защото е по лесно и практично.Но опира до личното ми любознание ,а не любопитство за колко време ще се науча да разпознавам нещата.Защото любопитковците никой не ги трае ,а и толкова им отговарят колкото да млъкнат ,но на любознателният всеки подава ръка :wink: :wink: но сам си определя темпото .Въпрос на разбиране е, и най-вече на усещане ..едва ли ,се описва с думи .А пък, и който е почнал за никъде не бърза :wink: къде е смисълът да имам последен модел кола ,а да не мога дори да потегля с нея .
Аватар
Libra Lia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Ное 2009, 04:57
Местоположение: БГ

Мнениеот StellaMorgana » 27 Яну 2010, 07:50

Принципно си права, но пък ако никога не си виждала лъжица, а само вилици през живота си и нямаш идея, че може да съществуват, то тогава или трябва да си изобретиш нещо, с което да ти е по - лесно да ядеш супата, или трябва някой да ти покаже. Във втория случай нещата стават по - лесни за теб, но пък няма да си се научила на изобретателност. В първия ще ти отнеме повечко време, но по пътя ще си научила и други неща. Колкото до колата, по - лесно е да се научиш да потегляш с кола, която ИМАШ, отколкото да знаеш как да я подкараш, но пък да нямаш возилото. На теория всичко е по - лесно, отколкото на практика, но ако не знаеш теорията, трудно ще се научиш да практикуваш.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот Libra Lia » 27 Яну 2010, 14:16

Не мога да не се съглася ,че нещата се припокриват и трябва последователност ,търпение ,активност и мисъл .
Аватар
Libra Lia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 16 Ное 2009, 04:57
Местоположение: БГ

Предишна

Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта