Всичко за третото око !!!

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот Vapros » 07 Мар 2011, 14:34

Здравейте на всички ,нов съм тук и съм начинаещ ,но имам огромното желание да науча и пробвам всичко окултно.Много се интересувам от третото око ,чел съм много по-темата ,но с удоволствие бих чул всичко за него и най-вече как да го "отворя".
Мерси предварително !!! icon_eusa_dance icon_eusa_dance :wink:
Vapros
 

Мнениеот Lord Voldemor » 07 Мар 2011, 16:03

От мен-само едно пояснение,което да ти послужи като базово за напред-феноменът ,,трето око'' не е свързано само с епифизата.Това е цялостен процес,който действа комплексно с понятието на Кастанеда-,,когато тялото знае'',т.е не локализирай предствата си само в/у челото.Активацията на третото око е свързано с невъобразимо сложното преплитане/взаимопроникване на енергийните полета в аурата ти(която в своя пълен размер се разпростира на цели 17 метра).Научи се когато подхождаш към дадена проблематика да обхванеш максимално широк понятиен спектър за да избегнеш ,,тунелното зрение''.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта