НЛП -аудиокурс

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот degagement » 06 Мар 2013, 18:47

Не знам дали му е тука мястото и дали ще се изтълкува като реклама, моля админа да ми каже ако е така (или просто да изтрие темата, не бих се обидила).

От фирмата, където работя ни пратиха на двудневно обучение по НЛП (невро лингвистично програмиране).

Общо взето беше това:
Как да въздействаме и да вдъхваме доверие на хората, ако желаем дори - как да получим от тях онова, което искаме или пък да сме харесвани и харизматични.

Първо ни обясниха за типовете хора, после как да ги разпознаем, най-накрая ни казаха как да се "справим" с тях.
Плюс, че имаше базови техники за въздействие върху подсъзнанието - как на подсъзнателно ниво човека срещу нас да ни сложи в графа "приятен човек, на който може да се има доверие".

Аудио урока се казва "НЛП - комуникационно майсторство", Ивайло Кунев.
Струва 14 лева.
Може да се поръча на мейл i.kunev@inyourhands.bg или от bookstore.bg

Тъй като съм претенциозен клиент, който иска това, което купува да не е само хубава приказка как някакви хора постигат нещо далеч от нас, а да има и начин как да бъде постигнато това от мен тук и сега, мога да ви го препоръчам като аудио курс, в който има и двете.
Автора дава наистина полезни неща - как дори най-печените лъжци могат да бъдат хванати, че те лъжат, по признаци, които човек не би могъл да овладее.

Не мога да пропусна да споделя нещо толкова полезно, за хора като нас, които винаги са се интересували от подобни неща.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта