Ментални формули

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот Lord Voldemor » 26 Дек 2013, 19:17

Тези формули са проверени и доказали моменталното си въздействие.Ефективността им идва от простата Окултна истина,че чрез въздействие в/у субекта се определя степента на въздействие върху ,,обекта''.Когато извършваме окултно упражнение чрез(върху)себе си,ние изменяме състоянието на ума към измерения,където е възможно възбуждането на окултна реакция.Колкото се вложи като енергиен ресурс от ритуала/упражнението,в съответна степен и окултното разпростиране/въздействие.Така можете да си ,,изчислите'' какви резултати обективно да очаквате.
Формулите активират особена,моментално трансформираща енергия,даряваща радост и комфорт.Умът ни се храни непрекъснато,а от храната с която запълваме ума си,се определят и действията и постъпките ни в живота.Тези формули осигуряват ,,автоматична'' настройка на ума и душата,което довежда до рязка трезвеност върху причинността на всяко събитие в живота ни.
Активирането на формулите става чрез пълно сливане,абсолютно сливане със съдържанието на думите.
Първата формула е:

Моето Сърце Е Любов

Отделете дълбоко размишление над ,,Моето'',над ,,Сърце,над Е, над ,,Любов''.Изпъването със смисъла,съдържанието на тези прости думички отключва целия потенциал на душата.Ако ви се струва прекалено елементарно-окултно правило е,че най-опростеният начин(т.е свързан с минимално разпиляване на енергията на Вниманието)е най-правилен-в математиката закон на ,,бръснача на Окам''.Който гласи,че всяка система във вселената се стреми да се осъществи по-най-прекия път.Оттам и произтича елемента на подборност при Еволюцията.Ефективността на формулите е чудодейна,но както по-горе беше отбелязано,от вложеното като Енергия/Действие от наша страна-и резултатът.


Втора формула

Аз съм чудото на Вселената
Аз съм достояние на света.
Аз съм дар Божии

Отнасяйте се към себе си като към БОГ,както и към околните.Ние всички сме БОГ.Духовни сме тогава,в онези моменти,когато божеСтвено е отношениетони-без значение към какво конкретно.Колко време от деня се намирате в такова състояние?Ето,как да ,,измерите'' и духовността си...
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта