FaceWizardBook

Това е личната страница на Wizard за връзка с Вас. Можете да задавате въпроси, както и да водим диалог на различни окултни теми или ако търсите отговори на магически ритуали.

Назад към FaceWizardBook

Мнениеот Wizard » 17 Сеп 2010, 05:17

Вероятно това ще бъде нещо като личната ми страница за връзка с всички вас. Очевидно е, че времето ми за пребиваване във форума става все по-мaлко и по-малко. Затова си мисля, че тази идея за лича страница ще има ефект. Ако не за друго, то поне по-бързо ще откривам въпросите, които сте отправили към мен, както и това че би улеснило в значителна степен обратната ми връзка с вас.
Имам идея да се структурира тази част на форума като инфо, което ще е поднесено лично от мен, като евентуално бихме могли да коментираме ритуалите и окултната информация, която смятам да публикувам след време.
Как ще бъде организирана тази страница и как ще трябва да се пише в нея:
- тази тема ще бъде винаги най-отгоре, за да може тези от вас, които искат да пишат тук, да направят бърз преглед на идеята за тази страница.
- ще публикувам инфо за магически ритуали, заклинания, както и на магически/енергийни места, на които лично съм присъствал и съм направил съответно снимки от там.
- ще има информативна страница (тази в която пиша сега), друга в която ще публикувам информация, която искам да споделям с вас.
- тези страници, в които ще пиша, ще бъдат достъпни само за мен, т.е. Вие ще можете да четете от тях, но няма да можете да пишете в тях. Те ще бъдат заключени за потребители. Това го правя с цел да не може да се загубва инфото в поредица от поустове или дискусии, ако възникнат такива.
- по отношение на излишното говорене или спам във този раздел на форума - няма да толерирам изобщо. Мисля че сте наясно с правилата на форума като цяло, така че няма сега да се повтарям.
- личната ми страница WizardFaceBook ще се модерира единствено от мен, така че ако имате някакви забележки или въпроси към нея, ще трябва да се обръщате директно към мен.
- къде ще можете да пишете Вие? Това ще става както и до сега - отваряте нова тема, АКО НЯМА вече отворена такава, и пишете в нея. Не мога да се ангажирам със срок за отговор на въпросите ви, но обещавам да го правя във възможно по-скоро време. Предполагам, че ще можете интуитивно и сами да се ориентирате в това дали ще може да пишете в дадена тема или не. Ако е заключена - значи пиша само аз в нея, ако е оставена отворена и примерно ви питам за мнение или отговор - пишете и Вие в съответната тема.
- дали вие бихте могли да поуствате тук ритуали и инфо на окултни теми - разбира се да - затова сме MagicGateBg, защото сме може би най-добрят български сайт за магия.
- едно от условята на личната ми страница ще бъде само регистрирани потребители да могат да четат и пишат тук. След като се логнете, едва след това ще можете да четете и пишете, т.е. външен достъп няма да има. Това вероятно ще се приложи след време и за другите раздели на форума - например за ритуалите и заклинанята.
Това е по отношение на ''правилата'' за писане тук. Вероятно е да има някакво обновяване в последствие на тези правила, затова е добре периодично да следите тази страница за ъпдейт.
Информацията която ще поуствам ще бъде от различни източници - стари книги, лични записки, които съм взимал от мои учители, приятели, както и от всепризнати за времето си магове (от книги или стари гримуари, които съм откривал в някои световни библиотеки), когато все още се обучавах в началото на магическия ми път. Не мога да гарантирам, че тези ритуали ще ''работят'' при всеки един от вас. Много ще зависи и от това кой и как се изпълнява всеки един от тях. Някой от тези ритуали съм ползвал, други не, но така или иначе ги препоръчвам и на вас, щом като съм ги публикувал вече във форума.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 02 Дек 2010, 22:27

Определено нямам никаквя идея за това каква магична информация да ви предлагам или на какви теми да си говорим. Затова ще пиша поустовете си малко хаотично и дори може и да нямат връзка един с друг. Просто мислете за FaceWizardBook-а като за книга, на която са и откъснати станиците и се публикуват неща на посоки, от тук-от там.
Определено ще се получи нещо като ребус; ще трябва да откивате сами връзката между отделните поустовете или връзката за определени ритуали. Товa може би ще е добре, в случай на копиране на идеи или ритуали от псевдо врачки и магове...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 27 Яну 2011, 00:35

Днес гледах за втори път филма “Социалната мрежа”. Този филм много ми напомни за това КАК се създаде MagicGateBg и всичко около това, което сме в момента, с тази разлика, че magicgatebg.com не се оценява на 25 млд. долара... Може и да не струваме такива пари, но поне сме N-1, поне за мащабите на България!
Преди вече 7 години, месец май 2004 се създаде MagicGateBg – от мен, Wizard и моят тогавашен близък до мен окултен приятел BlackSun. И както се случи и в историята на Mark Zuckerberg от Facebook имаше срив в отношенията ми с BlackSun, при което той тогава се опита да присвои изцяло сайта и форума за себе си. Определно не бях тогава наясно с някои от тънкостите на това как се купува и управлява web-домейн. Както и в историята с Facebook, аз дадох идеята за това как да се модерира и управлява сайта, а BlackSun участваше със своите знания относно уеб подръжката и качването на някои файлове за успешното управление на форума. Когато започнахме да набираме “скорост”, BlackSun дойде един ден при мен и каза, че иска да направим сайта комерсиален и да сме започнели да печелим пари от него. Хубаво, няма лошо. Все пак участвахме поравно с парични дялове по финансирането на сайта, но след година време се оказа, че само аз ще заплащам разноските и определено бях сам по всичко касаещо сайта и форума... Но за разлика от Mark Zuckerberg, ние жевеем в BG а не в USA!!! Така че идеяат да стане magicgatebg комерсиален беше равносилна на Нула. Затова и се отказах да правя каквито и да било опити за това.
Както и да е. Идеяата ми беше, че определно през същата година когато Mark Zuckerberg е обмислял своя Facebook (януари 2004), аз съм обмислям как да създам MagicGateBg (май 2004) и общо взето са се инспирирали еднакви идеи... Схванахте ли какво се опитвам да кажа – ако имате съответното познание КАК да се подключвате към това да черпите информация от “световното мислене” или генериране не идеи, то няма да ви представлява трудност да ги реализирате като свои, стига да имате нужните ресурси за това. Само да отбележа още нещо. През същата година 2004 месец януари, ако не се лъжа, се създаде и друг окултен сайт за магия от друг мой тогавашен окултен приятел. Интересното е че не бяхме във връзка един с друг, а аз не знаех, че и той обмисля и вече е пуснал он-лайн свой сайт...
Има определна техника, която Ви помага да се отделите и да се свържете ментално с мислите на други хора. Определно не ни интересува това какво мисли всеки отделен човек, по-скоро определена група от хора или идеи, които са на ниво много по-високо стоящи, от обикновените житейски терзания.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 28 Яну 2011, 00:16

Нещо, което искам да Ви каже е че ПРЕДИ ДА ПРИБЕГНЕТЕ до ползването на магия, за ваше добро ще бъде, ако преди това сте си "прочели домашното" преди да седнете да правите каквото и да било! Чета поустовете на потребители питащи например за т.нар. Магия с менструална кръв... Абе хора, аз съм мъж, ако си говорим открито, КАКВО е различното, ако ми ДАДЕТЕ да изпия няколко КАПКИ кръв, в сравнение, ако вие като ЖЕНА "изпиете" от течността, която само мъжете произвеждат... Какво мръстната и негативна женска кръв Би Била "по-силна" от мъжката сперма, да речем. (Ето за това сме ограничили достъпа на лица под 17 години!!!)

НАУЧЕТЕ ГО ТОВА веднъж и за винаги - ако проблема е силно емоционален, касаещ любовни взаимоотношения, или роднински разправии... не можете да прибегнете успешно до магия И ДА ЧАКАТЕ МАГИЯТА да ви свърши ВАШАТА, повтарям вашата работа!!!

Какво магията може да направи - В С И Ч К О!!! :wink: Само не я ползвайте да ЛЮБОВНИ ЗАКЛИНАНИЯ, само ще си загубите времето или средствата. Има редки случаи, когато магията може да помогне в любовен конфликт, НО само ако не става дума за това да има ТРЕТИ човек!

Разбира се има магии, които може да ползвате при любовни желания с различна насоченост, но МИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА УПОТРЕБИТЕ даден ритуал. Мислете, как и какво искате да се случи, по какъв начин да се случи самото действие и какъв да бъде изходът от това, крайният резултат. Дори аз се замислям вече над това какво точно искам, защото взима да се случва всичко, което пожелавам, а след това трябва да мисля КАК да се избавям от НЕПРИЯТНОСТИТЕ, които съпътстват моето РЕАЛИЗИРАНО желание... накрая разбирам, че просто не си е струвало да искам да се случи това, което в началото съм си мислел че ИСКАМ! Да, това е една от тайните - искайте! Не е грях да искаш. Грешно е, ако нищо не правиш, за ТОВА КОЕТО ИСКАШ, ДА ЧАКАШ САМО ДА СЕ СЛУЧИ...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 07 Фев 2011, 19:01

Как Да Надникнем в Бъдещето


Съществуват много начини за предсказване на бъдещете, ето един от тях:
Магическо огледало - използват се метални или стъклени огледала, но металните дават по-добри резултати. Добре би било да си напишете магическото име на обратната страна на огледалото. След това го увийте в чисто бял плат, за препоръчване да е ленен. Съветвайте се винаги вечер, един час след залез слънце. Свалете плата, с който сте обвили огледалото и го поставете върху масата. Протегнете ръце и като непрекъснато гледате огледалото започнете да произнасяте следните думи:

"За мъжеството на безсмъртния Елохим, аз те умолявам да вярваш Ангел, че моето намерение е чисто към тези обекти, които оживяват в огледалото скритите неща."

Продължавайте да фиксирате с поглед огледалото и да повтаряте тези думи, докато то започне за вибрира. Вгледайте си 10 мин. без прекъсване, а ако не сте успели, бавно започнете отначало. При неуспешен втори опит, повторете сеанса на другия ден.
Магическото огледало ще ви даде възможност да видите отражения на интересни фигури.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 12 Апр 2011, 12:16

UFO или НЛО

Напоследак съм се замислил как да убедя някой твърдоглави хора ДАЛИ съществуват извънземни същества и дали такива са посещавали или НЕ са спирали да посещават Земята.
Аз лично не вярвам в нищо, в което не съм сигурен, че съществува и докато не се убедя лично - оставам с примирено/неутрално мнение!
Преди много години пътувах във влак, беше странно, защото можеше и да НЕ пътувам точно с този влак, просто го хванах от Кюстендил до София, просто да си направя кеф да пътувам с влак :) Бях на около двадесет и малко години, когато на една от спирките се качи едно момиче с родителите си, настаниха се в моето купе... След известно време, това момиче започна да говори за извънземните, като че ли говори за приятелите си от детската градина... По едно време каза, че вярва толкова силно в тях, че съществуват, че ако един ден ги срещнела, щяла да замине едва ли не с тях... Аз си помисли тогава - абе на тази нещо и е "изтрещяла дъската" и определено и се надсмивах над това, което говореше...
Преди години ми попадна (случайно) една книга на известният български уфолог Димитър Делян... Четейки книги от подобен характер, всеки би си казал, абе този тука ни взима за мезе... Е да, ама не (както се казава) - чета си аз тази книга и изведнъж авторът говори за един момент в който НАД СОФИЯ през 1979 година са ПРЕЛЕТЯЛИ група от летящи чинии (не самолети) и почти са стояли над София и респективно над планината Витоша за около 2-3 денонощия. Появявали са се и са изчезвали като от нищото. Точно, когато ги прочитам тези редове ми изниква пред очите момента, когато съм на мястото пред магазин ЦУМ (не знам дали още се казва така) и сегашната джамията. Тогава (бях малък, но чак толкова) през 1979 на 1-ви януари се бях вторачил в небето, защото имаше група от около 30 човека гледащи в небето, е загледах се и аз... И какво всъщност видях - едно "небесно тяло", може да е било и летяща чиния, не знам и не съм сигурен, защото такова нещо ВСЕ ОЩЕ не е познато на човечеството или поне на мен. Става дума за летящ обект с формата на златна (или с отенък на златно) пура, да приличаше на летяща пура. Имаше дълга и продълговата но не много висока форма, типично като летяща, златна пура... Честно казано, не казах дори и на баща си какво съм видял, защото тогава той ме чакаше някъде в страни от мен, а аз тогава не осъзнавах ВСЪЩНОСТ КАКВО виждам, но този момент ми се е запечатъл и до ден днешен....

Както сигурно сте се убедили и сами - няма и не се случват случайни неща. Онова момиче по-горе за което ви разказах, може би не беше се срещнало все още с извънземни същества, а вярваше толкова силно в това, което говори, че човек би и повярвал, ако ставаше въпрос за нещо друго - а АЗ, този който със сигурност се беше сблъскал с определен (извънземен) контакт, дори бях забравил за това... Едва след като попаднах на книгата на Димитър Делян, си спомних отново, абсолютно отчетливо всичко каквото видях през този въпросен ден...
Е малко са хората на които лично съм разказвал тази история, защото както може да се досетите - малцина биха погледнали това на сериозно, а верятността да стана за смях е много голяма... Та така... :)

Днес случайно попадам на тази статия, извинете на английски е, но може да Ви стане ясно за какво се говори в нея:

Статия

А ето Ви нещо интересно и то не от къде и да е, ами от официалния сайт на FBI - американската служба за разузнаване. Това са официално разсекретени документи от американската служба:

Линк

Предполагам ще се окаже трудно да се докаже със сигурност до колко всичко това е вярно и граничи с измислицата, но поне за себе си знам, че това, което АЗ видях е ИСТИНА и това е достатъчно за мен...
Коментарите ще ги оставя на Вас. Много вероятно е да се окажа прав, след време, че наистина май съм станал свидетел на среща със същества от третия вид Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към FaceWizardBook

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта