Магия - страст или природни умения

Това е личната страница на Wizard за връзка с Вас. Можете да задавате въпроси, както и да водим диалог на различни окултни теми или ако търсите отговори на магически ритуали.

Мнениеот Wizard » 17 Сеп 2011, 02:16

Благодаря Ви за това че се опитахте и отговорихте на въпросите, които така или иначе ми се въртят постоянно в главата... Вярно че доста време се понасъбра откакто се основа МГ. Основната идея така или иначе е все още жива и тя е да Ви държим постоянно имформирани (до колкото може разбира се) по отношение на магията и окултните науки. Сега аз винаги съм имал желание да се случи нещо голямо, НО това все не става... А ако ме питате какво точно бих искал да се случи от всичко това, което до момента сме градили с не малко труд и нерви - то истината е че вече НЕ ЗНАМ...

Хубаво е че поне интересът към окултното и магията като цяло, е все още жив. Наистина се надявам да са останали повече хора от тези, които в първите години от основаването на МГ идваха и пишеха или поне споделяха опита си и информацията, която са имали... Но едно е важно да отбележа, а това е че по всяко време винаги е имало много даровити и обичащи окултното хора. Надявам се и занапред да е бъде така.

Малко се промени живота (или доста се промени) в интернет пространството през послените 7-8 години. От както стартирахме през 2004 година (то и Фейсбук тогава се създаде...) определено ми се струва, че хората имат и друг, алтернативен начин за комуникация, било то фейсбук, скайп, туитъри, месинджъри, то за форуми като че ли време не остава... :wink: Но все си мисля, че такава информация като МАГИЯТА, не бива да се пуска така свободно в публичното пространство под формата на съобщения тип: ''Каква мисъл ти минава в момента в главата?'' и да пускаме съобщенията си в мрежата под формата на туид или на стена във фейсбук например... Просто това някакси не мога да си го представя, че ще се случи. Като например, наред с личните ви снимки, да цъфне и ритуал за призоваване на демон или вуду ритуал... Просто искам да видя физономиите на вашите приятели, които примерно и представа си нямат с каква информация разполагате... :)

Lord Voldemor написа:Измеренията на въздействие тук са от много по-голям обсег, отколкото повечето хора си дават сметка. Именно затова и трябва да се открие-със съдействиято на всички форумци, които могат да дадат конкртени конструктивни идеи, как форумът да се направи още по-атрактивен и пълноценен по отношение на постваната информация.


Ще се съглася с Lord Voldemor за това, което е казал по-горе... Затова и постоянно се старая да се допитвам до вас, защото ние сме едно цяло и всички участваме в това, а имено да има място, което винаги да бъде само ваше и когато ви потрябва окултен съвет, магичен ритуал или помощ да знаете къде да откриете това което ви трябва...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот myurid » 05 Дек 2013, 22:24

...хората посещавали форума в началото на създаването му, през 2004-2007.... Дали някой все пак продължи да се интересува и практикува магия
гарантирано!
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Lord Voldemor » 27 Дек 2013, 02:29

Овладяването на Окултната материя е най-достойното човешко дело.Всички НИЕ СМЕ СВЪРЗАНИ-възходът на един отделен човек,или неговото падение-ВЛИЯЕ и на всички останали-в по-голяма,или по-малка степен(според енергийинят заряд на делото).Оттук произтича и чувството за отговорност.Магията НЕ Е книга с готварски рецепти,а безкрайно отговорен и съществен феномен.
Затова Вървящият по Пътя на Магията е Призван,той няма как да се откаже,изневери на своята душевна задача.За тези,които изпитват просто тръпка,любопитство-Окултизмът е само средство да си навлекат сериозни неприятности.
Ритуалчета да се ,,пробват''-ЗАБРАВЕТЕ.МАГИЯТА НЕ Е СЪЩО И СРЕДСТВО ДА СИ РЕШАВАТЕ ПРОБЛЕМИТЕ,които МОЖЕТЕ ДА РЕШИТЕ ПО-ДРУГИ НАЧИНИ...
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Предишна

Назад към FaceWizardBook

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта