Константинос

Това е личната страница на Wizard за връзка с Вас. Можете да задавате въпроси, както и да водим диалог на различни окултни теми или ако търсите отговори на магически ритуали.

Назад към FaceWizardBook

Мнениеот Wizard » 15 Ное 2011, 11:20

Някой от Вас да е запознат по-подробно с идеите на Константинос, за които той пише в книгите си?
По специално се интересувам от "Nocturnicon:Calling Dark Forces and Powers" и "Gothic Grimoire". Знам, че в България и била издадена "Призоваване на Духове" от същия автор.
Какво мислите за това, което Константинос пише в книгите си?

The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот hamster » 15 Ное 2011, 17:36

По специално се интересувам от "Nocturnicon:Calling Dark Forces and Powers" и "Gothic Grimoire". Знам, че в България и била издадена "Призоваване на Духове" от същия автор.
Какво мислите за това, което Константинос пише в книгите си?


лично моето мнение е че за разлика от "Призоваване на Духове" "Nocturnicon" и "Gothic Grimoire" са написани на доста по недостъпен език необходимо е да "четеш между редовете" за да разбереш какво всъщност иска да каже Константинос . Ноктюрникон го имам сниман на скенер изтеглих го от линка в М.Г и самото му четене е истински кошмар и не съм го дочел целия.Но определено и от двете има какво да се научи.Определено автора е "практик" но докато ги четях имах чувството че нещо не е донаписал незнам съзнателно или не лично аз за сега не съм имал време и възможност да "пробвам" някой ритуал но скоро ще се поосвободя и ще мога да дам по обективно мнение иначе самите призовавания особено на Cthulthu са доста пълни както и подготовката за тях
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Wizard » 28 Ное 2011, 19:41

Благодаря ти за отговора hamster. Питах по принцип, дали някой е запознат с тези две книги. Лично аз предпочитам да чета направо от книгата не толкова от електрония вариант.
Аз също ще опитам да направя някой от ритуалите описани в тях. Може да обменим инфо след това.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към FaceWizardBook

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта